Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość ....finka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkabaskaaa
crystal cleat -to są zioła eligiusza kozłowskiego, można w necie zamówic gotowe mieszanki chyba na jednej tylko stronie, to jest: www.sklepzielarza.pl Ja w szczecinie jak byłam u niego to kupowałam paczkę za 8-10zł. /nie wiem po ile są na stronie bo trzeba tam założyć konto najpierw. Też mi zawsze pomagała gorąca kąpiel ale teraz schodzi mi dużo jakiegoś płynu i ta krew tez jest rozrzedzona i tyle tego, nie chcę tego wzmacniać. Po wypiciu 2 szkl. mieszanki z krwawnikiem /a na razie bez przytulii bo nie mam jeszcze/ dzisiakj krwawienie ustało do minimalnego. niewiele a cieszy:) Znajoma jeździ do mongolskiej lekarki i zielarki, ona też leczy ziołami mongolskimi i oczywiście najpierw ogląda wyniki badań które masz ze soba. Kolezance wyleczyła mięsniaki, też lekarz oczy zrobił i nie mógł się nadziwić bo były spore-operacyjne. a kolezanka to pielęgniarka /znajoma jego z pracy. U mongołki zioła na 2 miesiące kosztowały 500zł. U kozłowksiego wyszło mi ok 100 na 2 m-ce. Dla niektórych to ważne dla innych nie. Jak przyjedziesz do pl to idź do gina i do zielarza później. Zrób sobie zapasy zioóowe. Jestem załamana że endometrioza jest niewyleczalna :-( bo jajniki mi właśnei dają do wiwatu... Wczoraj naczytałam się o głodówce ale najpierw dąbrowska od poniedziałku a głodówka to chyba dopiero za rok podczas urlopu bo muszę być w wysokiej formie w pracy /psychicznej i fizycznej. Poza tym do głodówki muszę się dość długo /porządnie przygotować. Pozdrawiam serdecznie. Napiszę co u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baśkabaskaaa - wiesz az nabralam checi na te ziola i to tych mongolskich, pewnie jakies rewelacyjne ! ja do marca moze kwietnia mialam takie plamienia miedzy okresowe, brzuch na dole troche pobolewal a potem jak pojawilo sie to plamienie to przestawal i bylo ok od paru miesiecy nie mam tych plamien( moze tez ten krwawnik) ale boli mnie prawy jajnik i czasami podbrzusze, wogole to jest roznie, powiem Ci bylam w pl brzuch mnie nie bolal cale 3 tygodnie, przyjechalam zaczal bolec, nie wiem czy cos wspolnego mial ten wyjazd czy miesiaczka? bo to zawsze okolo w 8 dniu cyklu. Aha jeszcze wyczytalam, ze ptasie ziele tez czysci jajniki, ale gdzie go mozna dostac to nie wiem, tutaj tez wszedzie pytalam i tez nie wiedza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskabaskaaa
crystal clear -te mongolskie ziółka to podobno niektóre sprasowane w kulki są-poporcjowane w ten sposób. Postaram się zorganizować namiar na tę Mongołkę, ona przyjmuje w większych miastach ale już nie pamiętam w jakich. Dzisiaj dojechała nalewka z nagietka i /niestety/ ziele przytulii-nie kwiat:-(/ w poradach Finki był kwiat ale nie dostałam na razie. Dla mnie te plamienia /moje/ to tak na zdrowy rozum są z jakiegoś tworu, bo ja przez X lat miałam bardzo bolesne okresy ale wszystkie świństwa schodziły szybko a krew była normalna. A teraz krew jaśniejsza i jakby bardziej wodnista,czyli jakiś płyn ją rozcieńcza, prawdopodobnie sączy się z czegoś... taki brązowawy, a skrzepów za to bardzo mało. Matko kochana -dobrze że tu anonimowo jest bo obserwator może dostać mdłości od tych opisów:-D Wiesz, ogólnie przyjazd do pl mógł Ci spokojnie poprawić samopoczucie, jak człowiek psychicznie jest w formie to i ciało lepiej funkcjonuje.A te przyjazdy do pl to zazwyczaj są radosne chyba?:) Crystal -jestem dobrej myśli co do Twojego zdrowia, zanim przyjedziesz to jeszcze się poprawi, dieta i ziółka robią swoje.:) Koniecznie planuj gina i dopiero później z wynikami do zielarki. Akupresura też nie jest trudna -mam książkę górnickiej -łopatologia stosowana:-D;) tylko trzeba wiedzieć gdzie jest strefa macicy i pochwy , oraz jajników i jajowodów. Przeczytałam pobieżnie książkę o głodówce -Małachowa. Genialna. Crystal ściągnij sobie z chomika i przeczytaj koniecznie książkę Lecznicza Głodówka, przeczytałam dzisiaj i sobie myślę ze te nasze problemy to pikuś!;) Tyyyle we mnie nadziei.:) Ty masz super sytuację bo jesteś już na dobrej dietce. Chyba nie zaśmiecam topiku, w sumie głodówka jest też doskonałym sposobem na choroby kobiece.:) Pozdrawiam. p.s.-oczywiście póki co zioła zioła zioła, OD JUTRA oczyszczająca dieta Dąbrowskiej,aż się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Basik za te info, ksiazke oczywiscie sciagne i poczytam. Wiesz ja w tamtym roku w kwietniu i maju dostalam tych boli jajnikowych to od razu wskoczylam na diete i...mi przeszlo, pije tez sok noni, drogi no ale ok no i ci powiem, ze do tego roku maja nie mialam wiekszych problemow, owszem czasami gdzies jakies klucie, no ale caly czas na diecie plus te suplementy - castagnus, wiesioek i witamina e,zielona herbata, ziol nie pilam, tylko pokrzywe i miete, procz tego nastawialam sie pozytywnie, afirmacje, wizualizacjie itp. Nie wiem co sie stalo, ze w tym roku w maju znowu bol sie zaczal, tak to prawda odeszlam od normy diety troche, bo wiesz jak sie dobrze czujesz to czasami sie nie patrzy i je co smakuje w tym czesto chipsy i znowu dieta i w czerwcu ok i w lipcu znowu, takze no niestety musze znowu dobrze trzymac sie diety, juz nie bede schodzila z niej i zobacze jak bedzie, bo od czwartku to boli mnie nieustannie, wiesz tylko jak jestem w ruchu - biegam z psem - to mnie nie boli, ale jak siedze, leze to tak, narazie od czwartku nie bralam ibuprofenu(ten pomaga calkowicie) i to jest moim sukcesem, ale w piatek bylam plywac i sobie troche pogorszylam, chyba w tej sytuacji nie powinnam, nie? probuje jeszcze glebokie oddychanie przez brzuch to tez podobniez pomaga a przynajmniej relaksuje.. milej niedzieli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkosloneczko
sciagnelam ksiazki, ciekawe te przepisy Dabrowskiej tez mozna sprobowac, wiesz zauwazylam, ze pieprz cayenne dobrze na mnie wplywa, nie wiem czy sie mysle, ze przypadek, ale jak zjadlam pieprz cayenne to odrazu i ulzylo, teraz nawet juz nie boli, czuje sie ok. Pozatym pisalam o ruchu i wlasnie wyczytalam, ze jesli sie biega, rusza itp to torbiele tez znikaja, no ja wlasnie pzreszlam 10km, moze to tez mialo wplyw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnelam ksiazki, ciekawe te przepisy Dabrowskiej tez mozna sprobowac, wiesz zauwazylam, ze pieprz cayenne dobrze na mnie wplywa, nie wiem czy sie mysle, ze przypadek, ale jak zjadlam pieprz cayenne to odrazu i ulzylo, teraz nawet juz nie boli, czuje sie ok. Pozatym pisalam o ruchu i wlasnie wyczytalam, ze jesli sie biega, rusza itp to torbiele tez znikaja, no ja wlasnie pzreszlam 10km, moze to tez mialo wplyw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskabaskaaa
Witaj Crystal. Bieganie na 100% pomaga, w tej książce o głodówce jest napisane, że podczas głodówki najlepiej dużo się ruszać /biegać ok 10-20km. dziennie wtedy organizm potrzebuje dużo energii i spala swoje własne patologicznie zmienione, chore, upośledzone tkanki. I tka jak napisałaś w pierwszej kolejności znikają zgrubienia tkanki, blizny, guzy, torbiele, krwiaki.Jestem urzeczona książką i metodą. Ty jesteś na dobrej diecie/myślałam na początku ze jesteś na dąbrowskiej/jestem pełna podziwu że dajesz radę już tak długo. Ja nie dość że nie cierpię biegać /tak było zawsze, to jestem gruba /więc będę chodzić. Z pieprzem to bardzo ciekawe co piszesz, muszę spróbować. Crystal basen moim zdaniem wyziębia. Jak chodziłam na pływanie to często mnie jajniki bolały kiedyś /woda była fest zimna. Weszłam sobie wczoraj na forum o endometriozie jak pooglądałam filmy jak to narastać potrafi wszędzie i z operacji to sobie trochę powyłam. Obrzydliwe i przerażające zarazem. Poza tym dowiedziałam się dzisiaj, ze Mongołka przyjmowała tydzień temu, następne wizyty za 2mce:-( Dzisiaj piję zioła, jajniki dają do wiwatu na zmianę. Diety nie zaczęłam bo wczoraj mi się pomieszało w główce i myślałam przez chwilę ze dzisiaj poniedziałek. Podgryzam trochę kalafiora surowego, jabłko, marchew ale i kawałek ciasta z imienin się zaplątał i mozarella, więcej grzechów nie pamiętam.:) Biorę też wiesiołek, wit E, wyciąg z nagietka. Piję: krwawnik, pokrzywa, kora kaliny, skrzyp. Odstawiłam siemię lniane bo wydaje mi się że za dużo na raz jednak/i nie mam miejsca żeby to wcisnąć! Zaczynam chodzić bo widzę że bez tego nie da rady. Wczoraj zmarzłam bardzo w stopy i zatoki mnie bolą, dzisiaj się przeszłam 800m i czułam się okropnie tak czoło mnie boli, ledwie się doczłapałam do domu. Idę zajrzeć na dietę dąbrowskiej, miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Basik, ja tez nie jestem chuda, mam moze 10kg nadwagi, niby chodze tyle kilosow, ale tez lubie zjesc i to jest to ! w sumie powiem Ci nie jem ciast, slodyczy, unikam cukru i tych innych kalorycznych rzeczy kore nasze jajniki nie cierpia, ale jakos nie moge specjalnie schudnac pewnie w moim wypadku to itak za duzo jem, teraz to juz ogranicze po tych 4 dniach jak mi te jajniki daly popalic, kupie sobie sliwki, bo nastal wlasnie sezon sliwkowy, chyba sliwki mozna jesc? No widzisz to te jajniki dorobilam sobie na plywalni, bo w piatek rano nawet mnie nie bolaly, ale po basenie to juz porzadnie je czulam, no coz, szkoda mi, bo uwielbiam plywac, ale w nastepmy piatek nie pojade na basen, chyba, ze juz bede czula sie na 100%, chociaz zeby ta woda ciepla byla kurcze ! Szkoda, ze ta Mongolka nieprzyjmuje no ale trudno, a tak to gdzie ona przyjmuje? w jakim miescie? a jesli chodzi o ziola to i tak bedziemy musieli poczekac 3, 6 miesiecy jak zadzialaja na 100% bo tak wyczytalam, trzeba np te herbate z lisci malin pic tyle czasu no i ten krwawnik tez, a tych resztych ziol to nie wiem czy tu dostane, ten facet co mi podalas stronke nie ma paypala, nie wiem jak inaczej zaplacic, chyba ze poszukam kogos w karju kto mi je zamowi. Milego wieczorku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a jesli chodzi o te glodowke i to bieganie to jak mozna biegac i nic nie jesc???? z tego co wiem to trzeba odpowiednio sie odzywiac, zeby uprawiac ten sport, ja wprawdzie tylko chodze, ale znajoma biega i musi miec odpowiednia diete, zeby nie zaslabla itp ja sama ja chodze takie szybkie tempo musze tez cos zjesc przed wyjsciem, raz to mi sie nawet w glowie zakolowalo bo poszlam na glodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskabaskaaa
W tej głodówce-wcześniej już należy się dużo ruszać, żeby być w stanie się ruszać na głodówce.Niekórzy nie są w stanei się ruszać tylko całą głodówkę leżą. Zaczyna się ją np od 3 dniowej głodówki, później 7 później 14, później 21. ja na pewno bym leżała bo już na south beach'u bardzo bolała mnie głowa przez pierwsze 2-3dni. Właśnie z głodówką jest tak, że się ruszasz i absolutnie nic nie jesz tylko woda. Jak zaczniesz cokolwiek podjadać czy popijać sok to grozi nawet śmiercią z wycieńczenia/wtedy niestety trzeba [przerwać głodówkę i zaczynać od nowa! Chodzi o to, ze jak nic nie dostarczasz organizmowi to on się w pełni przestawia na odżywianie endogenne czyli wewnętrzne, zaczyna spalać tłuszcz, zjada stare komórki, tkanki, upośledzone tkanki itd, nie potrafię tego ładnie powymieniać bo temat obszerny. Tam jest opisane, ze to jak w domu zimą kiedy nie ma węgla i grozi zamarznięcie, zaczynasz spalać w piecu śmieci, przedmioty niewartosciowe, meble uszkodzone a najcenniejsze rzeczy zostawiasz na koniec. Poza tym ta głodówka to nie jest na stałe -tak jak sport, tylko na krótką metę.Więc tak jak piszesz albo jesz i masz dobrą dietę do biegania bo to tez podstawa albo nic nie jeść zupełnie -tylko woda i jest tam jeszcze dużo obostrzeń i dodatkowych rzeczy które się robi na głodówce. Tak samo oragnizm, podczas głodówki zabiera się za zwyrodniałe tkanki a ważne narządy są tylko z nich oczyszczane i ze złogów, nic im nie zagraża. natomiast jak zaczniesz podjadać to blokuje się odżywianie endogenne, przerywa się proces zjadania własnych patologicznie zmienionych tkanek /samouzdrawiania i organizm jest przestawiony na trawienie tego co z zewnątrz -tak jak przez całe życie, czyli pokarmu. Wtedy okazuje się że dostarczasz tylko trochę soku i to jest za mało i oraganizm zaczyna się zagładzać bo mechanizm odżywiania wewnętrznego już nie działa. 10kg nadwagi... marzenie:-D Ja mam 30, do tego jestem bardzo wysoka więc to się rozkłada w miarę przyzwoicie, jestem duża, masywna ale nie wyglądam jak megagrubas i potrafię wyglądać całkiem fajnie i nie mieć kompleksów. A jednak to za dużo o 30... Czy ściągnęłąś sobie "Lecznicza głodówka" małachowa? Mówię Ci kochana jak przeczytasz całą tą książkę to będziesz zachwycona na maksa /ja jestem. Bo jak się słyszy głodówka to wydaje się irracjonalne ale jak przeczytasz naukowe wytłumaczenie mechanizmów, doświadczenia autora, wyniki leczenia przypadków na głodówce a przede wszystkim poznasz mechanizm samouzdrawiania jaki zachodzi podczas głodówki -to już nie masz żadnych wątpliwości. Nie należy skupiać się na tym że się nic nie je tylko na tym co się dzieje w organizmie gdy się nic nie je. Dlatego lakoniczne przedstawienie głodówki nie zachęca do jej poznania i zastosowania. Głodówka jest cudowna tylko trzeba się przygotować, pooczyszczać organy, by się nie zatoksycznić podczas i by była efektywniejsza. Co do zamawiania ziół ja zamawiałam przyjaciółce z anglii, ona zamówiła podała mój adres do wysyłki, podała mi dane do wpłaty, ja zapłaciłam. Jak przyszła paczka to jej wysłałam, podałam jej łącznie koszt i ona mi przelała kasę. Tak to sprawnie się odbyło:) Acha! Paczka ziół Kozłowskiego starcza na tydzień. Co do śliwek -w samej dąbrowskiej nie poleca szczególnie, głównie jabłka, grejpfruty i cytryny no ale śliwka to nie mięso:-D i ogólnie to raczej jest ok w jadłospisie. Crystal -podaj jakiś namiar na siebie.Najlepiej email albo skype/mogę tylko napisać na skype bo nie mam mikrofonu:-D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sciagnelam ksiazke, ale musze ja przeczytac, zrozumialam jesli chodzi o te glodowke, kiedy ja zaczynasz ? ciekawa jestem... Widzisz ja natomiast jestem niska i te 10 kg nadwagi jest bardzo zauwazlane, no ale coz.. ma to gdzies najwazniejsze jest samopoczucie i tyle. Pisz do mnie na emaila daisy68m@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskabaskaaa
Napisałam. Możesz już zgłosić powyższy post do usunięcia:) Crystal -u mnie też jest MOCNO zauważalne w końcu nie da się ukryć 30kg!:-D No ale nie mam nawisów, spuchniętych kostek, palców jak serdelki itp. jestem równo zgrubiała:-P /się pocieszam..hhehehe Ja na głodówkę na razie się nie wybieram bo jestem strasznie zatoksyczniona. Najpierw trzeba przejść na dietę owocowo-warzywną minimum 6 tyg. i się pooczyszczać wstępnie. Czyli dieta kilka tygodni od jutra + ziółka które biorę. Powoli oprócz diety oczyszczanie jelita grubego, wątroby /bo mam w tragicznym stanie/, nerek. Trzeba się pożegnać z tym syficznym mięsem i się zacząć ruszać. Pierwszą głodówkę 3 dniową chciałabym zrobić jeszcze w tym roku, tylko mam wielki kłopot bo jak jest week 3 dni to w firmie dużo pracy wypada niestety. Druga głodówka 7 dniowa -na przednówku. Dalej nie planuję, tzn,. planuję ale lepiej nie kusić losu:) Jutro wyjeżdżam na tydzień i nie wiem jaki będzie dostęp do netu, więc nie myśl ze uciekłam:-D No właśnei i chyba znowu nie dotrę do gina... Dobranoc, zmykam się pakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskabaskaaa
Jestem 9 całych dni na ziołach, jajniki pobolewają na zmianę, coś się zmienia ale na razie więcej nie napiszę, poczekam do miesiączki i zdam relację. Trzymajcie się dziewczyny i pijcie ziółka!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basiak, super, ze jestes ! u mnie lepiej od wczoraj, tez czekam na miesiaczke, ma byc na dniach takze zobaczymy jak bedzie po tym. Tez jestem na ziolach ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskabaskaaa
Kochana crystal -oddawałam się drobnym przyjemnościom stąd brak odzewu z mojej strony, za co bardzo przepraszam:) Dzisiaj dostałam okres i jak zwykle nie wiem czy gryźć czy wyć... Siedzenie sprawia mi okropny ból -odezwę się za 2-3 dni. Ściskam cieplutko, mam nadzieje ze u Ciebie lepsze samopoczucie. Zrobiłam właśnie okład rycynowy i parzę herbatkę z samej kaliny koralowej. MIłych snów zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basiak, jak dobrze, ze sie odezwalas, u mnie lepsze samopoczucie, ale w dzien, a nad ranem znowu mnie boli i znowu musze brac tabletke, zeby isc do pracy, wogole to Ci powiem, ze bylam u lekarza, zrobilam wyniki i....krew mam bardzo dobra ! czyli nie mam zadnego zapalenia !!!! ale jak bylam pierwszy raz u lekarza to dostalam okres i nie mogl mnie zbadac, w piatek bylam znowu, owszem troche mnie zbadal, powiedzial, ze mam powiekszona macice i prawdopodobienstwo endometriozy jest bardzo duze no i teraz musze czekac na usg, u nas to jest taka procedura, ze lekarz wysyla zawiadomienie do szpitala( w szpitalu sa s[ecjalisci) i szpital wysyla mi wiadomosc kiedy mam sie wstawic, maja wyslac w ciagu piecu dni takze czekam, czekam a brzuch jak bolal tak bolo tylko tyle ze nie caly dzien, ale rano gdzies okolo 6 godzin. Powiem Ci, ze ostatnia miesiaczka to tez moglam tylko wyc, wyc, najgorzej to bolalo mnie po prawej stronie, jejciu, myslalam, ze umre!!! Ciekawa jestem teraz co wykaze usg, szkoda, ze nie moglobyc szybciej. Basiak pisz tez na mojego emaila, ktory Ci podalam, szybciej dostane wiadomosc, pozdrowionka i trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Witam Was, Lecze od poczatku roku swojego miesniaka w macicy a mialam pol roku temu jeszcze 10 cm . Zmniejszylam do 6 cm ziolami , siemiem lnianym , herbatami bialymi z chin i chodzilam do terapeuty na leczenie biorezonansem. Latem juz nie tak intensywnie pilam ziola i malo chodzilam na terapie dzwiekiem. W maju 2011 roku zrobilam USG i miesniak skurczyl sie do 6 cm . Poczatki byly bardzo trudne, bol podbrzusza , poty , szumy w uszach, ciagle oddawanie moczu ale teraz juz 90 procent tych objawow ustapilo chociaz niestety nie moge powiedziec ze jest normalnie bo nie mam normalnych miesiączek a także bywają dni, że czuje tego" gada " w podbrzuszu., lecz w porownaniu do tego co mialam wczesniej to niebo a ziemia. Zaczelo sie od mocnego krwawienia przez 2 tygodnie i potem doszly inne objawy o ktorych napisalam wczesniej. Myslalam że wyląduje na stole operacyjnym ale mam nadzieje ze jestem na dobrej drodze zeby tego uniknąc. Teraz zaczelam chodzic na akupresure, znow pije ziola i siemie lniane , biore lisc oliwny i zamowilam ziola szwedzkie. Jestem pelna nadzieji ze miesniaka skroce do 4 cm :) Martwie sie tylko tymi miesiaczkami ktorych prawie nie mam ale z drugiej strony przynajmniej sie nie wykrwawiam hehe Pozdrawiam Was serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej leczecie, ja tez sie lecze ziolami, stwierdzono u mnie torbiele jajnikow, endometrialne, najwiekszy mam 8cm, wlasnie w ostatni piatek bylam na akupnkturze i dostalam ziola chinskie, procz tego mam diete zywnosciowa, beztluszczowa i bez pszenicy. No coz u mnie narazie bez malych zmian, rano boli popludniu przestaje, po pierwszej akupunkturze bylo super, spalam wtedy dobrze cala noc ! takze chcialabym sama sobie te igly wkuwac, pewnie czesciej byloby lepiej, w piatek mam nastepna akupunkture to popytam. Ach jak ja bym chciala tego sie pozbyc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
A co robic jak sie ma endometrium? Czy na to są jakies sposoby naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jak pisalam na te torbiele endometrialne biore chinskie ziola, diete i akupunkture, dieta to wiem,ze mi pomaga, nie wiem czy torbiel sie zmniejsza ale duzo mniej boli, wogole to kupilam ksiazke dieta endometrialna, narazie po angielsku, nie znalazlam w wersji polskiej. Pozatym jesli chodzi o naturalne sposoby to wiecej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Na miesniaka pije ziola i zaczelam smarowac podbrzusze ziolami szwedzkimi. Pozatym smaruje tez rycyną . Moze na endo tez pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakis czas smarkowalam rycyna, ale nie zauwazylam zbytniej poprawy,pilam tez krwawnik, nagietek, teraz juz tez ziola chinskie i akupunktura no i dieta eh chyba cos musi w koncu pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Crystal mi sie miesniak zmniejszyl o 4 cm od Nowego roku ale boje sie tej endriometriozy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Tak wlasnie Crystal :) Mam niewielkie plamienia koloru brązowego miedzy miesiaczkami i mialam dziwny poczatek ostatniej miesiaczki tzn przez 2 dni o tej samej porze wieczorem mialam silne skurcze podbrzusza (tak jakby miesiaczka sie zaczynala) potem kilka plamek krwi przez 7 dni i NIC. Dziwne to bo ja nie mialam raczej bolesnych miesiaczek przez ostatnie lata. No ale czytalam że przy miesniakach tez sie pojawiaja plamienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×