Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość gość
super , będzie znów mogła założyć parę topików i leczyć wszystkich na prawo i lewo nowymi poradami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jeszcze ile kosztuje ten hexagyn ??? Dobrze ze bez recepty, bo do lekarza to nieraz ciezko sie tak szybko dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam miejsce gdzie za kilka dni będzie można zadawać pytania bezpośrednio Panu Michałowi Tombakowi. Kilka z nich będzie wylosowanych do odpowiedzi pana profesora. www.facebook.com/tombakfanclub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam je w domu na wszelki wypadek i zwłaszcza kiedy mam brac antybiotyk wole dmuchać na zime i sobie aplikuje jedną dziennie. Wielki plus ze dziala i ze nie brudzi bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endywia
Witam,a co na nawotwor jajnika? Jakie ziola I jakie ok lady?Dodam, ze nowotwor jest niezlosliwy ale chcialabym go wyleczyc bezoperacyjnke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Finki ;-) Zaparzyłam dziś zioła kwiat kasztanowca. 4 łyżki zioła i wody. Rano było o wiele mniej niż miało wyjść( chyba reszte wody wsiąkło w zioła).Czy może być ilosć mniejsza o półtorej szklanki? Ii nalewke z nagietka mam pić z naftą razem ,na przemian. Czy najpierw nagietek przez dwa tygodnie a potem nafta? Mam mieśniaki dla jasnosci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_a
Agaag nie zastanawiałaś się nigdy nad usunięciem mięśniaków? Teraz jest dostępna nowa bezinwazyjna metoda, droga, ale wydaje mi się, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. U mnie póki, co wygląda to tak, że muszę stawiać się co pół roku na kontrolę. Jakbyś była zainteresowana, rzuć okiem na ten artykuł: http://www.nazdrowie.pl/news/hifu-najnowsza-metoda-leczenia-miesniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limon2
Czytałam na temat tej metody i brzmi dosyć ciekawie, fakt trzeba zapłacić sporo pieniędzy, ale coś za coś. Taki zabieg może oszczędzić dużo cierpienia, także według mnie warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem, szczególnie jeżeli macie skierowanie na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyleczył ktoś polipy macicy ziołami Klimuszki??? Lub w inny naturalny sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi20091959
Mam podobne pytanie czy któraś z was pozbyła się polipów macicy ziołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polipa nie da sie chyba zioła pogonic, ale za to cyste mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też słyszałam o jasnocie.Pije ją,bo ostatnio coś nie tak z moim układem rozrodczym.Do gina boję się iść,ponieważ mój mąż zmarł na raka roj temu,po prostu boję się badań.Czy jest jeszcze ta strona finki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda choroba to poważny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej myślałam że problemy z jelitami to głównie kobiet dotyczą. Jakoś wcześniej nie spotkałam się z tym by któryś z moich byłych facetów czy jakiś kolega mówił że męczą go zaparcia czy wzdęcia. A mnie niestety one jeszcze niedawno to nie dawały mi normalnie funkcjonować. Przechodziłam wtedy prawdziwe katusze, już myślałam że ostatecznością będzie dla mnie wizyta u lekarza, czego naprawdę nie lubię . Ale jakimś przypadkiem natknęłam się na reklamę wyrobu medycznego Intesta, później poczytałam o nim w internecie i stwierdziłam że zakupię i ona chyba jakos jedyna mi naprawdę pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 23.08.2018 o 12:31, Gość gość napisał:

Wcześniej myślałam że problemy z jelitami to głównie kobiet dotyczą. Jakoś wcześniej nie spotkałam się z tym by któryś z moich byłych facetów czy jakiś kolega mówił że męczą go zaparcia czy wzdęcia. A mnie niestety one jeszcze niedawno to nie dawały mi normalnie funkcjonować. Przechodziłam wtedy prawdziwe katusze, już myślałam że ostatecznością będzie dla mnie wizyta u lekarza, czego naprawdę nie lubię . Ale jakimś przypadkiem natknęłam się na reklamę wyrobu medycznego Intesta, później poczytałam o nim w internecie i stwierdziłam że zakupię i ona chyba jakos jedyna mi naprawdę pomogła

Panie , które mają problemy z podbrzuszem , łącznie z endometriozą proszę smarować brzuch i podbrzusze, kremem oliwkowym wymieszanym z paroma kroplami propolisu w aerozolu takiego  7 procentowego , każdego dnia do czasu aż bóle nie ustąpią,poprawa będzie widoczna dopiero po jakimś czasie, u mnie na początku kuracji było wręcz pieczenie miejsc chorych, ta kuracja wymaga czasu, no i oczywiście ja stosuję dodatkowo olej z wiesiołka i co jakiś czas kuracje olejem z czarnuszki , który uważam jest fenomenalny. Sama nie mogę pić ziół bo jestem na nie uczulona w takiej postaci zaparzanej, ale oleje pij i nic mi się nie dzieje, proszę spróbować , ta kuracja nie wymaga dużego nakładu finansowego , a pomaga, wymaga tylko czasu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego ja już nie próbowałam 😞  na endo, najskuteczniejsze poza zabiegiem i lekami są chyba ćwiczenia i dieta, dostałam cały zestaw w szpitalu medicover tuż po diagnostyce, dobrze że przynajmniej tam zajmują się endometriozą kompleksowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×