Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Hej lecze sie, owszem pytalam sie mamy, ale ona ciagle zapomina zapisac kiedy dzwonie, mysle, ze za pare tygodni bede w polsce to sama zapisze i ci podam, bo wiesz jak jest ze starszymi ludzmi.Wiem tylko bo wlasnie moiwla mi mama, ze to sa plastry mocno nagrzewajace, duze, nie male ! Za pierwszym razem tez nic nie odczuwalam jesli chodzi o akupunkture, tylko lekkie klucie na prawej stopie, a potem troche relaxu,ale przy 3 zabiegu juz cale dlonie mialam ciezkie, akupunkurzystka powiedziala, ze to bardzo dobrze, brzuch mnie przestal bolec po 2 zabiegu. Ale ja jeszcze biore ziola chinskie no i dieta. Castagnusa bralam ponad rok, ale powiedziano mi zebym odstawila, bo on jest niebezpieczny, wlasnie powiedziala mi osoba ktora zajmuje sie leczeniem naturalnym. Przerwalam od sierpnia branie, ale sama nie jestem zupelnie przekonana czy on taki niedobry, slyszalam o nim pozytywne opinie. Jak bylam w polsce to kupilam chyba z 10 opakowan a teraz lezy. Jak bralam ten castagnus to nie widzialam wiekszych zmian, nie wiem. Procz chinskich ziol, biore jeszcze wiesiolka, on ma dobry wplyw na mnie i na miesiaczke !We wtorek zaczelam porzadnie krwawic i jeszcze do dzisiaj mam, ale troche, takze ciesze sie, bo czuje sie jakbym byla lzejsza, jakby ubylo mi z 10 kilo hihi, moze te skrzpy z endo wylecialy ??? oby !!! pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1965
A ja Wam mówię ,żę najskuteczniejsze jest mumio .I poczytajcie trochę na ten temat: Mumio - Pradawny tajemniczy środek leczniczy na wiele chorób Ta zagadkowa substancja jest uważana i ceniona od wieków, za swoje wspaniałe właściwości lecznicze. Posiada unikalny skład chemiczny; witaminy z grupy B, olejki eteryczne, sterydy, kwas hipurowy i benzoesowy, oraz ponad 50 mikroelementów; chrom, krzem, glin, żelazo, magnez, sód, fosfor, bar, wapń, potas, srebro, miedź, cynk, tytan, ołów, nikiel, bizmut, cynę, siarkę, wanad, beryl, mangan. .etc Tubylcy nazywa mumio "Krwią Gór" lub "Łzami Gór". Ponieważ występuje tylko w kilku miejscach, jest bardzo trudno ją zlokalizować, od wieków miejsca jej zbiorów są ściśle strzeżoną tajemnicą. Przez wiele lat, eksport mumio z Rosji był zabroniony, mumio było i jest uważane za narodowy skarb. Ta rosyjska broń przeciw chorobom, nie ma sobie równej. Mumio w Rosji zostało dokładnie przebadane i oficjalnie licencjonowane do użycia medycznego. Jest ono tam bardzo znanym i szeroko stosowanym środkiem leczniczym wielu schorzeń. My oferujemy naturalne oczyszczone oryginalne Mumio z Rosji i Kirgizji w płynie, dokładnie takie samo, które używane jest na dalekim wschodzie od wieków. Przy: chorobach nowotworowych, w tym także: białaczka, rak kości, kręgosłupa, osteoporoza, rak macicy, rak prostaty, rak przewodu pokarmowego, rak płuc i piersi, rak węzłów chłonnych (limfatycznych) i tarczycy. Inne zastosowania : wrzodach przewodu pokarmowego, -wrzody żołądka i dwunastnicy, chorobach wątroby , nerek i trzustki. chorobach serca, nadciśnieniu i niedociśnieniu, żył i tętnic. różnych odmianach gruźlicy, procesach zapalnych, anginie, katarze, przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych, ostre i przewlekłe bronchity, , zapalenia płuc. nadkwasocie i niedokwasocie żołądka, zapaleniu ucha środkowego i przytępionym słuchu, żylakach, cukrzycy, bólach głowy, migrenach, padaczce, półpaścu i trądziku, astmie, reumatyzmie, złamaniach kości, stanach pourazowych, dyskopatia, (przyspiesza regenerację tkanki). egzemie i łuszczycy, bezpłodności mężczyzn i kobiet, procesach zapalnych u kobiet, nadżerkach szyjki macicy i pochwy, hemoroidach, ropiejących ranach, poparzeniach, odleżyny, łojotokowe zapalenie skóry. Badania kliniczne i analityczne potwierdziły, że przyspiesza regenerację skóry, likwiduje podrażnienia, odbudowuje jędrność skóry, pomaga w zwalczaniu łupieżu, niszczy gronkowca złocistego. sekretmumio@gazeta.pl http://kobiecawiedza.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
No widzisz Crystal, ja sie denerwuje bo dostalam miesiaczke 2 tygodnie temu i calkiem bylo dobrze chociaz skąpe te krwawienia byly ale byly. (ostatnia miesiaczka byla 2 miesiace temu) I ta miesiaczka trwa juz 2 tygodnie , z tym że 2-gi tydzien to bardzo male plamienia z jasnej krwi, wiec tak jakby sie przedluzyl okres. Chcialabym to jakos unormowac, bo nie wiem czy to z powodu miesniaka czy moze poczatki endometriozy, a moze jeszcze jedno co mi ginekolog powiedzial ze jestem w wieku przed menopauzą (46 lat). Slyszalam ze bardzo dobrze Castagnus a takze Aletra lecznicza firmy Byron ale tego dostac nie moge niestety bo nie ma nigdzie. Castagnus jest glownie na unormowanie cyklow miesiaczkowych. Ja mam nadzieje ze byc moze mi pomoze. Nie wiem co jeszcze ..koniczyna czerwona i lisc maliny czerwonej podobno tez dziala. Co do tych plastrow to mi zalezy na nazwie bo jesli twoją mamę uchronilo przed operacją to moze mi tez pomoze. Odezwala mi sie tarczyca niestety i czasami mam taki opor przy przełykaniu. Raz jest a raz znika. Wiec byc moze guzek po prawej stronie mi sie uaktywnil. Ja nie jestem na diecie specjalnej, bo waze malo i raczej malo jem. Nie prowadze tez takiego zycia że zero alkoholu i papierosow. Nie moge sobie wszytskiego odmawiac bo sie juz w ogole udusze, wiec od czasu do czasu wypije drinka a papierosow pale duzo niestety. Biore tez wiesiolek (3 tabl dziennie- nie za malo?), KELP . Zaczelam łykac aspiryne i pic grzybek tybetanski. Pije rowniez ziola i siemie lniane. Denerwuje sie tą tarczycą czy to czasem nie cos powaznego a do endokrynologa sie dostac w Trojmiescie to graniczy z cudem. Zalezy mi na tej nazwie plastrow bo chcialabym ta szyje jakos nagrzewac a ciezko to robic z termoforem czy okladac glinką bo szyja jest ruchoma, wiec nadal cie prosze żebys wydobyla informacje nazwy tych plastrow u mamy. Boje sie że jakis stan zapalny mi sie robi. wiec takie mam dolegliwosci oprocz szumow w lewym uchu. Mialas tak kiedykolwiek? Moze rzeczywiscie mam ta menopauze? wierzyc mi sie nie chce że to juz tak szybko nastepuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Anna dzieki za informacje ale nas bardziej interesuje wlasne doswiadczenia i innych kobiet niz reklama produktu. Skorzystalas z tego Mumio? czy moze ktos sie wyleczyl nim? na cos komus pomoglo? Opisz prosze tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1965
Nie rozumiem tego portalu. na czołowe miejsce wracają korespondencje sprzed lat. na moje pisanie rad i porad ,zero reakcji i odpowiedzi/ o co tu właściwie chodzi??? Mumio - Pradawny tajemniczy środek leczniczy na wiele chorób Ta zagadkowa substancja jest uważana i ceniona od wieków, za swoje wspaniałe właściwości lecznicze. Posiada unikalny skład chemiczny; witaminy z grupy B, olejki eteryczne, sterydy, kwas hipurowy i benzoesowy, oraz ponad 50 mikroelementów; chrom, krzem, glin, żelazo, magnez, sód, fosfor, bar, wapń, potas, srebro, miedź, cynk, tytan, ołów, nikiel, bizmut, cynę, siarkę, wanad, beryl, mangan. .etc Tubylcy nazywa mumio "Krwią Gór" lub "Łzami Gór". Ponieważ występuje tylko w kilku miejscach, jest bardzo trudno ją zlokalizować, od wieków miejsca jej zbiorów są ściśle strzeżoną tajemnicą. Przez wiele lat, eksport mumio z Rosji był zabroniony, mumio było i jest uważane za narodowy skarb. Ta rosyjska broń przeciw chorobom, nie ma sobie równej. Mumio w Rosji zostało dokładnie przebadane i oficjalnie licencjonowane do użycia medycznego. Jest ono tam bardzo znanym i szeroko stosowanym środkiem leczniczym wielu schorzeń. My oferujemy naturalne oczyszczone oryginalne Mumio z Rosji i Kirgizji w płynie, dokładnie takie samo, które używane jest na dalekim wschodzie od wieków. Przy: chorobach nowotworowych, w tym także: białaczka, rak kości, kręgosłupa, osteoporoza, rak macicy, rak prostaty, rak przewodu pokarmowego, rak płuc i piersi, rak węzłów chłonnych (limfatycznych) i tarczycy. Inne zastosowania : wrzodach przewodu pokarmowego, -wrzody żołądka i dwunastnicy, chorobach wątroby , nerek i trzustki. chorobach serca, nadciśnieniu i niedociśnieniu, żył i tętnic. różnych odmianach gruźlicy, procesach zapalnych, anginie, katarze, przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych, ostre i przewlekłe bronchity, , zapalenia płuc. nadkwasocie i niedokwasocie żołądka, zapaleniu ucha środkowego i przytępionym słuchu, żylakach, cukrzycy, bólach głowy, migrenach, padaczce, półpaścu i trądziku, astmie, reumatyzmie, złamaniach kości, stanach pourazowych, dyskopatia, (przyspiesza regenerację tkanki). egzemie i łuszczycy, bezpłodności mężczyzn i kobiet, procesach zapalnych u kobiet, nadżerkach szyjki macicy i pochwy, hemoroidach, ropiejących ranach, poparzeniach, odleżyny, łojotokowe zapalenie skóry. Badania kliniczne i analityczne potwierdziły, że przyspiesza regenerację skóry, likwiduje podrażnienia, odbudowuje jędrność skóry, pomaga w zwalczaniu łupieżu, niszczy gronkowca złocistego. sekretmumio@gazeta.pl http://kobiecawiedza.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Anna1965 chyba wyraznie napisalam ze nie potrzeba tutaj reklamy a ty uporczywie wklejasz to samo. NAPISZ swoje doswiadczenia z MUMIO a nie wklejasz bezsensownie reklame i zasmiecasz forum. Rozumiem że to twoja praca i zarabianie pieniedzy ale agresją i namolnym wklejaniem tego samego nic nie wskorasz. Bosz...co za kobieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1965
Sięgnijcie po mumio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1965
Pisałam nie raz i nie dwa. Nie zarabiam na mumio tylko się nim leczę. Albo nie potraficie czytać albo nie rozumiecie nic. Zresztą to Wasze choroby i Wasze problemy. Ja mam już dosyć tego portalu i jak chcecie o mumio więcej to sobie w necie poszukajcie sami. Mnie ono pomogło i pomaga więc nie zmienię zdania na jego dobroczynne działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczie sie- napewno podam Ci te nazwe, dzisiaj dzwonilam, mamy nie bylo, ale jutro jak sie dodzwonie to przypre ja do muru ! Moze sprobuje tego castagnusa, kto wie, moze Ci pomoze? ja go odstawilam i narazie nie bede brala, niech te chinskie ziola dzialaja!!!Jakby nie bylo rezultatu to mysle o urynoterapii, ktos mi poradzil tampona napoczyc w moczu i na noc wlozyc do pochwy, podobno pozbyl sie torbieli w ciagu 2 tygodnii, co myslisz o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Crystal mysle ze uryna nie zaszkodzi nawet jak nie pomoze. Moze tez sprobuje na tego mojego miesniaka? Ale chcialabym poczytac kto tak sobie wyleczyl torbiele? Tu jest forum na ktorym piszą kobiety o ziolach ktore usuwają torbiele. Gdybym nie pila swojej mieszanki tez bym piła ta mieszanke z tego forum http://www.hirsutyzm.fora.pl/leczenie,4/ziola-na-torbiele,333.html Ale moim zdaniem skoro Twoje ziola chinskie dzialaja to trzymaj sie tego a oprocz tego tampon z moczu? Sama bym sprobowla w sumie.. hmm.. :) Ile razy w tygodniu chodzisz na tą akupunkture ? Ten specyfik MUMIO tez ma dobre opinie na roznych forach ale dosc kontrowersyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na akupunkturze bylam 3 razy, pierwszy raz 9 wrzesnia, drugi raz tydizen potem a trzecie raz tydzien temu, na nastepna ide za 2 tygodnie, wiem, ze lepiej czesciej, ale dla mnie jest za drogo za kazdym razem placic 52 euro, jaby co to mam 4 punkty gdzie moge sama sie nakuwac, to sa punkty typowe jak cos boli. O tym tamponie podala mi znajoma , jej znajoma tak zrobila i znikly guzy na jajniku, takze jakby co to ja tez probuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
No ja tez jestem raz w tyg na zabiegu. Co to tych tamponow maczanych w urynie mysle ze mozemy sprobowac. Ja juz od dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Aha a jeszcze przyszlo mi do glowy ze moze ta znajoma brala jeszcze jakies leki oprocz robienia okladow z tych tamponow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Lecze sie czy stosowala cos do tych tanponow, znajoma nie ma z nia juz kontaktu , a Ty juz zaczelas je stosowac? ciekawa jestem rezulatatow, ja jeszcze poczekam bo nadal dobrze sie czuje. pozdrawiam i milego wieczorku ps jutro powinnam wiecej wiedziec o tych plajstrach, mama ciagle zapomina zapisac takze powiedzialam jej, zeby miala jeden przy sobie jak zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Hej Crystal :) Tak, robie te tampony z uryny na noc i zobaczymy jaki rezultat bedzie,ale martwie sie teraz czym innym, bo mam problem z ta tarczycą :( Czuje jakies scisniecie w gardle i jestem przerazona prawde mowiąc :( W piatek ide do ginekologa a endo dopiero w listopadzie. Wiem ze mialam guzek przy tarczycy jak bylam na wiosne na USG i nie wiem czy to z nerwow czy faktycznie cos sie tam robi niedobrego. A moze ta akupunktura mi uaktywniła ta tarczyce w procesie zdrowienia? Ja juz sama nie wiem co myslec, ale jestem zalamana i dziekuje ,że pamietasz o tych plastrach. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Czy slyszalas albo moze probowalas jesc Flavon? Opinie sa rozne na temat tego dzemiku. Jak myslisz czy to jest skuteczne? Bo drogie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do finki
Droga Finko, czy mofłabyś napisać jak i jak długo pić tę mieszankę z 1 - szej strony, na guzy i narośla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Do finki czy ty pijesz te ziola? i jesli pijesz czy moglabys opisac swoje dowiadczenia z tą miesznką ziol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lecze sie, Wiesz i ja juz zaczelam probowac tych tamponow, pierwsza noc ! Musze przyznac, ze nie czulam podbrzusza dzisiaj rano, spalam bardzo dobrze, bo czasami to czuje troche podbrzusze. Nie wiem czy ten tampon tak pomogl, ale tez postanowilam dalej probowac, nic to nie zaszkodzi a moze jeszcze pomoze. O flavonie nic nie slyszalam, co to jest za srodek? poki co od poltora roku pije sok noni, na moja endo to nie pomaga, ale czuje sie ogolnie bardzo dobrze, duzo energii itp Jeszcze nie mam wiadomosci o tych plastrach, mama znowu zapomniala wziasc, jutro obiecala, ale poki co to jeszcze powiedziala, ze lyka olej rybny na tarczyce i to jej tez pomaga. Nie amrtw sie lecze sie ta tarczyca, napewno bedzie dobrze, moja mama ma duzo guzkow i miala wielkie wole i wlasnie jej zeszlo ! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Crystal dziekuje za wsparcie i ciesze sie że ty tez masz sukcesy w zdrowieniu. Wczoraj z tarczycą mialam jakis kryzys chyba (moze po akupunkturze) Zdenerwowalam sie bardzo bo to okropne uczucie jak ci cos przeszkadza w gardle przy przełykaniu śliny. Dzisiaj jest duzo duzo lepiej ale przeszlo mi na uszy, jakbym miala zatkane uszy. Olej nie pije wiec zaczne popijac. Twoja mama pewnie pije olej lniany z Omega-3. Kupilam dzis olej kokosowy i zaczne podjadac, bo jest nawet smaczny i mozna smarowac nawet kanapki. Trzeba sie troche przestawic na wartosciowsze tluszcze :) Co do Flavonu sa podzielone opinie, ale generalnie oczyszcza organzim i regeneruje na poziomie komorkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lecze sie,bede w pl pod koniec pazdziernikai w zwiazku z tym mam pytanie,gdzie kupujesz ten olej kokosow?mozliwe ze pije i ten olej lniany,nic nie mowila tylko o tym rybnym, ze jej w aptece doradzila.Jak juz bede na miejscu to dokladnie popytam.Juz druga noc z tamponem i nadal ok, a Ty tez nie masz zadnych problemow z brzuchem ?widzisz jakas zmiane od tamponow? Buziaczki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Bylam dzisiaj u gina i zrobilam USG. Oczywiscie jak zobaczyl miesniaka to powiedzial ze trzeba usunąc operacyjnie bo duzy. Najlepsze jest to ze jego przestarzaly apaart do USG nie pokazal ile milimetrow ma moj miesniak. Na pytanie moje jaka jest wielkosc odpowiedzial ze aparat USG jest przestarzaly i nie pokazuje hihi a mi najbardziej zalezalo na tym wymiarze mojego miesniaka bo mam poprzednie rozmiary od poczatku roku i chcialam wiedziec czy choc troche sie zmniejszyl. Powiedzial jeszcze że jak chce widziec rozmiar to mam isc do gina prywatnie i tam bede miala full wypas haha :D No coz..to jest wlasnie ginekolog na NFZ. Nasza fachowa sluzba zdrowia. Ale i tak w sumie moge sie domyslac bo pwoeidzial mi chociaz jaki rozmiar ma moja macica , podobno 6 cm a wiec miesniak jest na pewno mniejszy i moge przypuszczac ze zmniejszyl sie o jakies 1 do 2 centymetrow. Cytologi mi nie zrobil bo mam te plamenia niestety a musze byc czysta przy tym badaniu. Juz nie wiem co robic czy dalej tamponowac sie uryną czy moze tampon maczac w ziolach podanych mi przez zielarza. Nie wiem jaki to jest olej rybi, ale poszukam w necie. Co do oleju kokosowego to chyba strzal w 10 tke bo smaruje sie nim i zajadam i jakby mi ulzylo w gardle albo mi sie wydaje. Narazie obserwuje siebie :) Olej kokosowy mozesz kupic w necie ale ja kupuje w sklepie zielarskim niedaleko mojego miejsca zamieszkania w Gdansku Wrzeszczu. Pozatym widzialam tez w sieci supermarketow" Piotr i Pawel" . Zrobil mi tez badania FSH i morfologie. Nie znam sie za bardzo na tych wynikach i musze dojsc w jakim cyklu robilam, bo te FSH zalezy od cyklu niesiaczkowgo. W poniedzialek bede miala tez badania zrobione na prolaktyne , potas i sod. Ciekawa jestem jakie wyjda. I chyba zdecyduje sie na zastrzyki z witaminy B12 , wydaje mi sie ze dobrze moj organzim jej nie przyswaja bo mieszcze sie w dolnej granicy normy- 210.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamina B12 jest bardzo wazna dla organizmu mowila mi osoba, ktora zajmuje sie naturalnym leczeniem, nawet proponowala mi tez zronic wyniki na ta witamine no ale tak wyszlo, ze do tej pory nie zrobilam.Swietnie, ze pomogl Ci olej kokosowy, czy ten Twoj jest w plynie czy taki twardy? bo ja mam taki twardy. No widzisz jak to jest w NFZ i tak trzeba isc prywatnie bo duzo nie powiedza, ja jak bede w pl to tez pojde do gina, chyba zdaze, bo bede tylko pare dni, ale jak zdaze to pojde. Co do miesniakow macicy to ja tu czytalam o siemienu lnianym oleju rycynowym - smaruja brzuch i potem nagrzewaja np poduszka elektryczna, daje podobno to dobre efekty, jeszcze ktos pisal o czosnku. Ja poki co biore czosnek w tabletkach. Tez biore tego troche, sama juz nie wiem co bardziej skutkuje, najwazniejsze dobre samopoczucie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Olej kokosowy jest tylko w postaci stalej Crystal wiec kupilas bardzo dobrze :) Jak bedziesz sie pytala mamy o te plastry rozgrzewające na tarczyce ( mam nadzieje ze w koncu sie dowiesz) to zapytaj przy okazji jak ona pila ten olej rybny. Ile razy dziennie , w jakiej ilosci i jak dlugo. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceystal clear
Ona kupuje tabletki z oleju rybnego w aptece i bierze te tabletki,ja tu tez kupuje w tabletkach tyle ze mam olej z lososia. O tych plastrach bede wiedziala napewno jak bede w pl, nie moge sie z mama dogadac przez telefon. Wiesz Lecze sie, procz tych tampnow, smaruje tez brzuch i tez na noc, zobaczymy czy daje rezultaty, narazie jest ok. milego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zmienionym nikiem to tez ja, przez przypadek zle wpisalam nazwe i tak sie wyslalo. Nie znam jeszcze nazwy tych plajstrow, wiem tylko, ze na nich pisze plaster MOCNO rozgrzewajacy, za poltra tygodnia bede w kraju to o reszte sie dokladnie dowiem. milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Tabletki z oleju rybnego to chyba OMEGA-3. Jem narazie olej kokosowy i powiem ci sczerze ze o wiele lepiej z moja tarczycą .Ustąpiło dławienie w gardle. Przynajmniej tak czuje. Rowniez sie smaruje tym kokosem i calkiem fajnie sie wchlania. Moze mi bruzdy kolo ust załagodzi ten cudotworca :) Gdybym jeszcze nie miala tych szumow w uszach a wlasciwie w jednym uchu to juz bym wiedziala ze naprawde dziala. Tych szumow nie moge sie pozbyc od poczatku choroby. Przypuszczam ze to od żle funkcjonującej tarczycy. Moze powinnam brac tabletki Euthriox. Ty moze tez mialas te szumy albo Twoja mama? Co do tych tamponow to przeszlam na ziola jednak, bo mysle ,ze moze szybciej zadzialają . Mam ciagle te plamienia po miesiaczce niestety i sie martwie bo mysle ze to endometrioza. Crystal czekam na nazwe tych plastrow. Mam nadzieje ze sie dowiesz. a w jakim miescie ty mieszkasz w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to omega 3, ale u nas tez jest olej w tabletkach i pisze - olej z lososia, to pewnie rozne sa nazwy. Wiesz nie wiem dokladnie co mama bierze, ale jak bede pl( jelenia gora) to sie dowiem, bo mama tez mowila ze bierze jakies tabletki z jodem i kupuje je w aptece i po nich odczuwa tez wyrazna poprawe. Te szumy w uszach to ma moja mama tez, przynajmniej miala, bo jak w maju przeszla zapalenia uszow, po przeczyszczeniu(byla u laryngologa) juz ich nie ma, a jak juz to od czasami. Takze teraz sie zastanawiam, ze rzeczywiscie moze byc od tarczycy ! jesli chodzi o mnie to ja mam tez plamienia( jak wiadomo w endometriozie) ale z nimi jest roznie, 2 dni bylo ok a potem od czasu do czasu znowu, naszczescie od prawie 4 tygodni nie mam bolow, wogole to czuje sie bardzo dobrze, dodam tez, ze chodze dziennie 10km co mi bardzo pomaga, ale nie spacerkiem, ale gdzies 6km/h czasami biegne. Wyczytalam w czaspismie holenderskim, ze w czasie ruchu torbiele znikaja, nie wiem czy to dokonca prawda, ale moze cos w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczesie
Hej Crystal , Ciesze sie ze czujesz sie dobrze :) wyslalam ci wiadomosc na poczte. Dzis odbieram Maca w proszku i bede zajadac te ziolo bo samopoczucie kiepskie. Ciagle mam te plamienia wiec martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×