Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

osoba czwarta: wiem, że chciałbyś, abym był innej orientacji... porzuć jednak tę nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
tak chcialbym abys byl innej orientacji ......wtedy znajdziesz sobie milego pana a ja zostane ze Strusica, na ktora nie zaslugujesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebepink
żal ci dupe ściska,że cie ktos olał,śmieszny jesteś w tych swoich lajtowych przemowach,musisz być cienki skoro w realu nie jestes w stanie znależć kobiety-co z ciebie za facet,prostota ludzka nie zna granic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
Zlota Strusiu gdzie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
bebepink chyba prostactwo:o nie uzywaj do niego tego wielkiego slowa jak prostota bo z tego co widac ma sie za ideal ,a czegos mu brak jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Altairze, Strusia czyta sobie to wszystko po cichutku, bo boi się, że w ferworze walki dostanie bo dzióbku/skrzydełku...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba czwarta i bebepink: tak, tak - poprawiajcie sobie humor - na pewno znajdziecie wspólny język; gorzkie żale przegranych będą spoiwem waszej relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
jakbys nie ominal momentu Jej odejscia to nie pisalbys takich bzdur.Strusica napewno zastanawia sie jak zdobyc kontakt do mnie ...:) Pokrewne dusze zawsze sie odnajda, wiec moja Miła mam nadzieje ze jeszcze sobie poklikamy.Tymczasem z toba sie nie zegnam i zacznij wreszcie szukac kogos dla ciebie a nie zaczynac szukac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebepink
a ty do klasztoru najlepiej jak się udasz tam znajdziesz zakonnice dziewice hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebepink
do osoba czwarta on kochana wyżej sra niż dupe ma,a w życiu pewnie jest cienki kon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
Nie musze poprawiac sobie humoru bo mam bardzo dobrzy szczegolnie ze poznalem tak Fajna Dziewczyne:) znow mowisz o sobie ze niby sam nie wyzywasz a robisz to z wielka luboscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Altaira to się chyba Strusia nie lęka - już prędzej tego brutala w czwartej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebepink
czy prawdziwy lekarz siedzi i pisze takie bzdetyludzie pomyslcie,znam nie jednego młodego lekarza i oni nie maja czasu na posiadówki na takich forach,robia specjalizacje,sami sobie odpowiedzcie kim jest ten człowiek koń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ja napisałem, że nie lubię wyzywać? Lubię, choć tylko tych, którzy zasługują na to ponad wszelką wątpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altair, mała podpowiedź - przecież Twoje słowa działają jak młyn na wodę, nie zauważyłeś? Kobieta nawet nie dostrzega subtelnej różnicy pomiędzy stopniem naukowym a zawodem...:O Nie wdawaj się w zbędne dyskusje, to zamilknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebepink
napalona kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebepink, ja także serdecznie pozdrawiam, za Ciebie też się ateistycznie pomodlimy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
Miła Strusio, jak widzisz potyczki o damy serca bywaja ciezkie ale nie zrazaj sie tym jesli jest o Kogo to im wieksza wartosc tym wieksza walka Atlair skoro lubisz to juz badz konsekwentny w swojej ocenie, bo sam sie wydajesz cham, i nie tobie oceniac kto zasluguje czy nie , jak juz napisalem nie jestes obiektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaskawco w czwartej osobie: sam będę decydował, kogo wyzywać - przyjmij to do wiadomości. Swoją drogą, skąd pochodzi twoja wiedza na temat wartościowości Strusidła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebepink
weź się doktorku za dokształcanie bo masz 30 lat to mało co sobą jeszcze reprezentujesz a wymagania stawiasz jakbyś na monteverest wszedł,troche pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jak zawsze'...? Pierwsze słyszę...:D Altair, chyba ta walka istotnie dała Ci do myślenia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
Nie tobie pisac co mam przyjac czy nie, czy to jakas maniera zawodowa pouczania innych i mowienia im co dla nich jest najlepsze oczywiuscie tylko z twojego bezuczuciowego osadu?Skad, z katowni. a ty skad?wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mój ateizm się chwieje i muszę w końcu obsadzić tron niebieski; a że nadeszły nowe czasy, a wraz z nimi polityczna poprawność, to niechaj tron ten zajmie... znany nielot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Struś zawsze ich miał i mieć będzie, ale przecież adoratorów jest wielu, a Zwycięzca- jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, masz Strusiu rację, ale Twoje długie okresy milczenia wskazują, że szala uwagi nie została jeszcze przechylona na korzyść przybysza z innych konstelacji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba czwarta
O dziwne kobieta ma wiecej adoratorow niz ciebie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba czwarta: idź już spać, bo jutro konrolujesz przecież bilety na porannych liniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×