Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Gość Perfidna
A ja myślę, że Altairowi pisana jest Złośliwa...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfidna: zaglądam tu bardzo rzadko - nie siedzę przecież całe pół roku; miejsce, cóż, może nie jest najlepsze, ale bardzo zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfidna
I nie znalazł się nikt, zupełnie nikt, oczywiście wyłączając Złośliwą:P, kto zafascynowałby Domniemanego Poszukiwacza Czystości swoją osobą...? Dziwna sprawa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfidna: zauważ z łaski swojej, że nie szukam jedynie czystości; może moje oczekiwania są po prostu trudne do spełnienia... może nie mam ochoty tracić czasu na znajomośc bez przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Gdybyś był moim Cezarem, napewno by ci to nie groziło. -( nie, to nie jest atak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfidna
Złośliwa jednak nie miała racji - Kosmita z rodowodem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... Altair, a Ty dalej tu?:D Jestem zszokowana... Wiesz, że dzielnie Ci kibicuję? Drogie Panie, rekomenduję, choć to chyba nie niezbędne, Altaira - porządny chłop to w jego przypadku mało powiedziane.:-) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a kogo ja widzę - przewrotne i wiarołomne Strusidło! :) Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że mnie zbesztasz...:P A przecież wiesz, że Cię lubię.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Struś musiał nie złożyć jeszcze dzisiaj jaja, wnioskując po koncyliacyjnym tonie Jego wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zniesienie jaja się - owszem - nie zanosi i całe szczęście...:D A co do 'koncyliacyjnego tonu', to tak mi się jakoś zebrało. Fajnie jest kogoś usłyszeć po tak długim milczeniu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oznajmiam, że Altair jest - wbrew pozorom - pozbawiony umiejętności skutecznej autoreklamy, więc śmiało mogę powiedzieć, że nie jest takim narcyzem, na jakiego się kreuje. Zabijesz mnie chyba teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Struś, jako przykładny chrześcijanin, powinien wiedzieć, że prośba o wybaczenie musi zostać poprzedzona aktem zadośćuczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Oj, Altair wie, jak Strusiaka rozbawić do łez... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na marginesie, widzę, że Struś utożsamił się z nadanym mu przeze mnie imieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, miewa się dobrze - biega sobie i od czasu do czasu wydaje właściwe swojemu gatunkowi radosne, choć nieco zmęczone odgłosy. A jak tam perspektywy wiadomej kariery zawodowej Strusiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaa: więc na pewno Ciebie nie szukam; przekonania religijne i inteligencja to rzeczy wzajem się wykluczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Jak to 'wiadomej'? Widzę, że Struś został skazany na bardzo surową i jakże słuszną ocenę swojej własnej tchórzliwości... Ech:( Smutne te perspektywy, ale Strusia nieprzerwanie brnie dalej... Decyzja pozostała niezmieniona, choć wielokrotnie poddawana była próbie Strusiej wytrzymałości na tęsknotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przekonania religijne i inteligencja to rzeczy wzajem się wykluczające" - skąd te wnioski?? Zapewniam cię , że się mylisz , ale nie mam zamiaru przekonywać skoro to nie mnie jednak szukasz ( heh gdybyś wiedział jak jestem super ;) ) -pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Strusiak! Niech się czuje pogłaskany. :) Rozumiem, że chodzi o tęsknotę za głębszym metafizycznie sensem życia niż borowanie...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaa: cóż, skoro jesteś taka super, to może warto byłoby wysilić się i poddać Cię ateistycznej indoktrynacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Altairze, skruszona muszę przyznać Ci rację...:( W mojej duszy żarzy się jednak takie malutkie światełko, które mi podpowiada, że ten 'głębszy metafizycznie sens życia' będzie mi - mimo wszystko towarzyszył do końca mych dni, bo bez tego nie jestem w stanie żyć, nawet jeśli to nie będzie mój zawód. Po prostu jestem uzależniona, co wydaje się być optymistycznym akcentem w tej całej sytuacji.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaa: czy będziesz wypędzać ze mnie szatana? czy wśród egzorcyzmów znajdą się praktyki erotycznej natury? jak wiadomo, dziewictwo i dziewice w historii zbawienia odegrały niepoślednią rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×