Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Jestem wysokim i przystojnym brunetem - wprost z kobiecych marzeń. ;) Liczę sobie 30 latek, mam doktorat, fajną pracę, wiele zainteresowań i żadnych zobowiązań. Od razu zaznaczę, że jestem ateistą i nie lubię imprez. Szukam ładnej, inteligentnej i wrażliwej dziewczyny, bez seksualnych doświadczeń z przeszłości. Jeśli chciałabyś mnie poznać, serdecznie zapraszam - oto nr mojego gg: 4503760.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie jakbyś był dla mnie stworzony. Szkoda, że nikogo nie szukam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loool juz mialam pisac ale niestety nie wszystko sie zgadza... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommmmmi
A w jakim wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro odnosisz sie do doswiadczenia, wypadaloby samemu tez sie jakos sklasyfikowac :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkasliwka
to sciema! nie ma ideałów...no chyba, ze Ken od Barbie, ale on nie pismienny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kwalifikuję
tylko gg nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ofm
a czemu bez seksualnych doswiadczen? Sam pewnie do 30 roku zycia sobie ruchales i teraz dziewicy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kwalifikuję
tylko dlaczego założyciel topiku już tu nie pisze? Czyżby już kogoś znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,ale jak tak dalej pójdzie to każdy bedzie chciał dziewice ( ironia...ludzie..ironia..;)))) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kwalifikuję
Tylko dlaczego? Czyżby męska duma? Chęć zdobywania? Chęć bycia tym pierwszym? A może "wytresowania" sobie kobiety pod względem seksualnym choć brzmi to idiotycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kwalifikuję
He he a potem stwierdzić że to nie była "ta" i szukać następnej "nietkniętej"... Ale na szczęście nie wszyscy są tacy tylko takie zakompleksione du... :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadając na powstałe wątpliwości: - szukam dziewczyny od siebie młodszej; to, o ile będzie młodsza, nie ma już dla mnie zbyt dużego znaczenia; idealny przedział wiekowy: 24-26; - nie jestem prawiczkiem, tworzyłem już związki z kilkoma kobietami; nie sądzę również, aby w tych okolicznościach moje preferencje były nie na miejscu, tak, jak nie uważam, aby nie na miejscu były upodobania osoby, która posiadając np. krzywy nos, szukałaby kogoś z prostym; poszukuję kobiety, której moje doświadczenie nie będzie przeszkadzało, a może będzie nawet dla niej pewną zaletą; doskonale rozumiem kobiety, którym moje wymagania z takich lub innych względów nie odpowiadają - te po prostu nie będą mną zainteresowane, czego absolutnie nie będę miał im za złe; - moje poszukiwania dziewczyny bez doświadczeń nie wynikają z żadnych kompleksów, gdyż tych nie posiadam; takie kobiety są po prostu dla mnie bardziej atrakcyjne, podobnie jak te o ponadprzeciętnym poziomie wrażliwości - tak już mam i nie staram się tego racjonalizować (zresztą, aby to zrozumieć wystarczy sięgnąć po pierwszy lepszy podręcznik z dziedziny psychologii ewolucyjnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwości i inwektywy nie są w ogóle potrzebne. Nic przecież nie dzieje się tutaj pod przymusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali ali
ja mam pytanko a z czego ten doktorat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...................
no i doktorek zwiał może go kupił za dobrych czasów na stadionie tysiąclecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz chłopie wymagania. A gdzie ty znajdziesz dziewczynę w tym wieku bez seksualnych doświadczeń? Musi być bardzo zakompleksiona. O matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...................
a wcale że nie bo ja dziewica 25 lat bo mam takie hobby nakręcam facetów i zostawiam ale tylko tych którzy uważają że fajne laski są tylko do bzyknięcia i papa życie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa ona 123
Szkoda, że jesteś ateistą :O bo tak to byłbyś ideałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie ideał :) Zazdroszcze Twojej przyszłej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie uważam, aby dwudziestokilkuletnie dziewczyny-dziewice przedstawiały sobą żalosny widok. Wręcz przeciwnie, bywa to, choć nie jest tak zawsze, świadectwem dojrzałego podejścia do związku oraz gwarancją przyszłej wierności. Ale, jak już pisałem, mnie takie kobiety po prostu pociągają - jeśli komuś na tym zależy, może to zakwalifikować jako erotyczną fanaberię. Na zaczepki odnośnie doktoratu, nie zamierzam odpowiadać. Każdy, kto zechce mnie bliżej poznać, nie będzie musiał wierzyc mi na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×