Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martunia27

szybka opalenizna

Polecane posty

Gość Martunia27

czy znacie jakis skuteczny sposób na szybka opalenizne?chce sie opalic na sloneczku a nie lubie za bardzo sie wylegiwac.na solarium nie chodze poniewaz bardzo sie boje.moze macie jakis skuteczny sposób zeby sloneczko ładnie łapalo i szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaartus
Tez się bałam solarium, ale stwierdziałam, że nie ma czego. To jest bardzooo przyjemne i odprężające pod warunkiem, że nie chodzisz codziennie na 20 min. Ja idę sobie 1-2 razy/ na 2 tygodnie i mam piękną wyglądającą na naturalną opaleniznę :P Bo słoneczko majowe owszem-jest dość ostre, ale trzeba leżeć bardzo dłuuugo. Dobry jest tez balsam brązujący ziaja, bursztynowa opalenizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
kurcze ja wlasnie tez chodzilam na solke ale niestety lecze sie na nerwice lekowa i ostatnio mam wielki lek przed solarka .nie moge sie przemoc:(a zanim pojde to bede blada:(wczesniej chodzilam na 15minut np i było super ok relaks i wogóle ale teraz strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaartus
Hmm to może na stojące? A jeśli nie to wystaw się trochę na słoneczko i kup sobie ten balasam o którym Ci juz pisałam. Jest na prawdę dobry i niedrogi tyle, że trzeba go równomiernie rozprowadzać, bo mogą powstać zacieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej masz ten sam lęk co ja .robie tak ide na solarke na łóżko stojące i nie zamykam drzwi.czas jest dość długi bo 20 min ale przy otwartych drzwiach promienie uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
czy jest tak gorąco i duszno na stojacym solarium jak na tym normalnym.fakt właczalam nawiewy na maxa.jak jest na stojacym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
słyszałam ze produkty ziaja sa dobre:)ja stosowałam aktywator do opalania.i nie narzekam.oczywiscie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na stojącym nie jest tak gorąco.jeśli się boisz to uchylaj drzwi.kiedys chodziłam tylko na leżące ale dostałam taki lęk że do dziś nie umie tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaartus
Na stojącym nie byłam, ale podobno opala jak leżące w zależności od lamp oczywiście... No i wiadomo-mniejszy komfort, bo trzeba stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
spróbuje na tym stojacym.moze nie bede sie az tak bac.pozatym planuje w przyszłym tyg pojsc na normalne moze nie bede panikowac.faceci to maja dobrze mydło krem do golenia i maszynka i im to starczy.a my kombinujemy tylko co zrobic aby piekna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
ja mam piegi jak sie opale na słoncu lub na solce.ale zawsze tak miałam.tylko na nosie.ale wiesz ze to fajnie w sumie wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie capivit sun system , po tych tabletkach jest łądna opalenizna i szybko łapie słońce. Po co na solarium się niszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
a duze to sa kapsulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to są tableteczki z karotenem ,to niestety nie moge...mam uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
na karoten uczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład: Witamina C 110 mg, Witamina E 20 mg, beta-karoten 9 mg, selen 30 mcg.Wskazania: Preparat zalecany w celu ochrony komórek skóry przed szkodliwym działaniem promieni UV, spowolnienia procesów starzenia skóry.Interakcje: Cholestyramina, kolestipol, oleje mineralne lub neomycyna stosowane doustnie mogą zmniejszać wchłanianie witamin A i E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
Paris napisz czy to sa duze kapsułki czy tabletkacH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam spray brązujący z Avonu, jest genialny!!! jedyna rzecz jaka nie pozostawia smug!!! stosuję go 2razy w tygodniu i raz chodzę na solarium by podtrzymać opalenizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam solarium, ja chodzilam kilka dobrych lat (chyba7) od kiedy przestalam moja skora nie potrzebuje balsamu tak czesto, odzyla... stosuje brazujacy L\'oreal do ciala i taki sam do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
a dobrze rozprowadzaja sie na ciele te kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, balsam loreala jest świetny, nie zostawia smug, zacieków, nie pachnie samoopalaczem, nie brudzi ubrań ktoś pytał czy kapsułki capivitu sun są duże? nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmaruj sie olejem :) zwykłym lub oliwką :D to naprawdę dużo daje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapsułki capivit nie są duże. W środku mają taki jakby olejek jak wit, a+e. Ja stosowałam je w tamtym roku w maju przed urlopem i opaliłam sie nawet chodząc co nigdy mi sie nie zdarzyło. Do tego opalenizna długo się trzymała. To samo powtórzyłam we wrześniu i było dokładnie podobnie. Opalenizna ma super kolor i nie schdzi szybko. Wystarczy brać miesiac przed większym słońcem i później dla podtrzymania efektu. Samego karotenu jest w nich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkfhkfhkgf
szybka i zdrowa opalenizna AIR BRUSH... Nie pisałam przecież trwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia27
a własnie.mialam pytac.jak chodziłyscie na solarium czy stopy tez wam sie opalały?ja jak chodziłam to najbardziej górna partia ciała .nogi słabo mi sie opalaja.zarówno na słoncu jak i w solarium.bardzo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow nie umiem stosowac samoopalaczy i tych wszystkich balsamow brazujacych( one tez zawieraja samoopalacz tylko w mniejszym stezeniu) po nich mialam marchewkowa opalenizne i smugii, nie lubie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkaaaaa
najszybciej słoneczko chwyta blisko wody (nad morzem, nad kąpieliskiem, basenem itp ble ble...) ponieważ krople wody przyciągają promienie słoneczne. Do tego olejki do opalania, plus jakiś przyspieszacz opalania, i najlepiej wchodzic sobie do wody, zamoczyc sie i odrazu na slonko, lezec do wyschniecia :) i tak wkolko, moczyc sie i na slonko, wiecie jaki to daje efekt, mi wystarczą 2 dni nad wodą, i jestem kompletnie zjarana (zawsze każdy zazdrości mi latem opalenizny, pytaja jak ja to robie) a to takie proste, uwierzcie i spróbujcie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska997
Ja polecam opalanie natryskowe :) zdrowo i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×