Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinnkkaa

jak sie zemscic na skurwielu?? prosze o rady bo nie wytrzymam/

Polecane posty

Gość gość
Może zrób tak, podszyj sie pod jakas fajna laske napisz do niego na fb podstaw koleżankę niech go wkręci, po romansuje z nim. Zbieraj więcej dowodów na jego nie wierność potem umów na spotkanie zadzwon do byłej po informuj co robi gdzie jest z kim jesli polknie chaczyk to będziesz miała ubaw. Potem nalej na niego szczochy strzel w gębę lub koleżanka. :-) będzie ubaw. A ty będziesz miała satysfakcje z jego głupoty a tamtej otworzysz oczy :-) oba za jednym zamachem frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p********** jestescie pop************e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce go tak upokorzyć że popamięta mnie do końca życia a on nie ma komputera nie stać go na to to biedak skoro wynajmuje mieszkanie i żyje na koszt utrzymania partnerki to świadczy o tym że jest pasożytem . Lubi kiedy kobiety go utrzymują sam nie pracuje ,śpi cały dzień a wieczorem spotyka się z d******** przez telefon. Może dla niego byłam jedna z tych panienek ? Tylko nie poszłam z nim do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zniszczę go psychicznie aby wylądował u czubków no ta jego partnerka się ucieszy nie będzie musiała otrzymywać pasożyta jednego ! Myślę że ona będzie zachwycona żadna kobieta nie lubi być wykorzystywana a on to pierdolony narcyz musi mieć wszystko najlepsze tylko dupy do roboty nie chce ruszyć leży na kanapie i przekłada jaja z jednej na druga stronę i w sumie to dobrze że ten nasz zwiazek sie rozpadl miec takiego nygusa w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964
Ale mściwe ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem mu że jest impotentem ma wacka do niczego i dodatkowo grzyba na wacku i żeby żadna z nim seksu nie uprawiala bo dostanie opryszczki lonowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ale zemsta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy na tym forum bronicie tylko ofiarę zemsty czyli tego skurwiela Darka, czy jakiegoś innego bęcwała. A kto pomyśli o nas osobach poszkodowanych przez tych debili. Nam poszkodowanym cierpiącym ze złamanym sercem wyrazy współczucia. Bronicie tylko tych durnych chłopów, a przecież to oni są sprawcami naszych cierpień. Najpierw obiecują Cuda wielkie szczęście a potem jak się im znudzimy to kopa w dupę. Nasze emocje już nie są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy , że faceci mają prawo nas bezkarnie upokarzać, im wszystko uchodzi płazem bo są facetami. Tak w ogóle nie ma wielkiej szczęśliwej Miłości to wszystko bajki dla dzieci aby oszukiwać i okłamywać że są jacyś zaczarowani Królewicze na białym koniu. To wszystko jeden wielki blef i nieprawda. Wszyscy faceci to dranie i łotry potwory bez serca i wyższych uczuć. Nie ma Prawdziwej Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy faceci są podli bezwględni potwory bez serca i uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,nie chce mi sie czytac wszystkiego ale moge ci cos podpowiedzieć.Najlepiej zrobisz jak znajdziesz sobie innego albo ewentualnie poprosisz jakiegos kolege ktorego on nie zna zeby poudawal twojego chlopaka.Potem pokazuj sie z nim w miejscach i pokazuj jaka to nie jestes szczesliwa i udawaj ze go nie widzisz...w koncu gosc sie zainteresuje i zagada nawet z ciekawosci...potem poprowadz to tak by znow chcial sie spotkac,i znow,i znow...pobaw sie z nim rozkochaj a jak juz bedzie mu zalezalo i bedzie wyznawal milosc to kopnij go w tylek z wielkim chukiem..,zrob z niego idiote pytając np.chyba nie sadziles ze cos znow miedzy nami bedzie???;) wtedy to jemu bedzie serce krwawilo a ty bedziesz zadowolona ze mu dokopalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak odpowiedź powyżej w miarę rozsądna, myślę że taka zagrywka się sprawdzi, nie wyjdziesz na frustratkę, pokazesz obojętność, najlepiej znajdź faceta, który poudaje twojego chłopaka, kurcze nawet powiem więcej to jest genialne, wsumie czemu na to wcześniej nie wpadłam.. no i chodźcie w te same miejsca, co on, rzucaj z nim zdjęcia na fejsa.. nie wiem , tylko co ten chłopak będzie ztego miał, ale najlepiej, zeby był w takiej samensytuacji i też chciał sie na kimś odegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam je*nąć się w łeb. była mojego faceta była tak samo żałosna jak ty i mieliśmy beke z tych jej desperackich czynów. takie przegrane łajzy nie mogą nic... poza poniżaniem siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mój tez jest mega sk***ilem Ja go kocham a on mnie zostawił. Dlatego ja zamienie jego życie w istne piękło. Albo wyniesie sie ztego kaju albo z tego świata.Już nigdy nie zazna świętgo spokoju, ma w d***e to , że nie życzy sobie kontaktu ze mną Itak dzwonie pisze kilkaset razy wysylam mu sms'y tak aby jego kobita wiedziala. Może to i nękanie ale mam to gdzies On musi za to odpowiedzieć Tak bardzo mnie zranił Była kochanka :classic_cool: za nękanie grozi kara pierdla...wiec jak się facet wkurzy staniesz w karnym i bedziesz miała przechlapane. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście chore psychicznie a faceci się z was śmieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta zdzira od nękania telefonami i smsemi wystraszyła się i mój post usunęła. I tak wszyscy dowiedzą się, że przeleciało cie stado Murzynów i hivem zaraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten nędznik żałosny pożałuje że ze mną zerwał urządzę mu z życia taki horror ze w psychiatryku wylatuje tak się mści na głupich s*********h którzy porzucają. A ta jego babka w****i się i go rzuci i wywali dziada z domu stanie się zwykłym żulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraźcie sobie ten facet nie ma za grosz klasy wysala mi SMS;a że to już koniec nawet nie chce się pofatygować aby zadzwonić i mi cokolwiek wyjaśnić. A to perfidny k***s jest tchorzem zerem totalnym zerem dlatego chce mu sie odgryzc aby mnie chujek jeden popamietak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz go w tyłek pocałować głupia łajdaczko. on już rzyga na twój widok i mu nie staje jak go szarpiesz za rozporek dlatego wysłał ci smsa, żeby znów hafta nie puścił na twój widok albo jak usłyszy twój głos skrzeczący jak żaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj chyba jakis zagożaly obronca tego drania pewnie taki sam jak ta kanalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanalia to jesteś ty zdziro, bo się uczepiłaś cudzego chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ja go nie znosze moja mama takze oskaryzmy go o wykorzystanie mnie seksualne mamy dowody i pojdzie siedziec gnojek do pudla reszczte swego nedznego zycia za kratkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Itak mu rozpieprzę ten jego związek tak dla kaprysu, gnoj bedzie sam to itak nie jego zona nie maja slubu i niech nie p******i ze jest wierny bo dzieki programowi go szpieguje wiem skim sie spotyka z jakimis laseczkami lovelas j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dam gnojkowi spokoju bedziemy go z mama tak przesladowac że nie wytrzyma i moze ucieknie z tego miasta jest smieciem zwyklym hamskim dziadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty razem ze swoją matką możecie jedynie stanąć przy drodze za mistem, bo w mieście to kiep z kulawą dopą na was nie poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tutaj jest taki ambitny że tak broni tego debila skończonego. Po prostu ten facet jest beznadziejny taki Lowelas. Wygląda jak zdechły szczur z kanalizacji miejskiej i tak cuchnie jak szczur aż dziw że kiedyś się w nim zakochałam nie wart tego śmierdzi jak kierowca szambiarki i rozwozi gnój. A wyglada jak żul z domu alberta czyli dla bezdomnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty musisz mieć mordę jak niewypał, a dope jak stodoła skoro się zakochałaś w takim śmierdzielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu drań jeden nie zasługuję na szacunek , a mojej mamy proszę tutaj nie obrażać, mój ojciec tez jest przeciwko temu draniowi powiedział ze w nocy naślę na niego ludzi tak go zmasakruje ze już nigdy żadna na niego nie spojrzy będzie mial na gebie pole zaorane czarna ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochłoń dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie odpuszczę skoro to taki d**ek to niech s*******a już go nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×