Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinnkkaa

jak sie zemscic na skurwielu?? prosze o rady bo nie wytrzymam/

Polecane posty

Gość gość
Ja sie juz nie mszcze odpuscilam szkoda nerwow na s*******a niech sobie siedzi z tamta wywloka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zemsta sama przyjdzie nie trzeba jej knuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zemsta na bydlaku jest wart zemsty Dariusz Olczyk to pedofil molestuje nieletnie dziewczynki. Pokazuje im nagie kobiety i sam bzyka się z nieletnia córka swojej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu to latanie kobiet za sk******.lami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mścij sie to nic Ci dobrego nie da ... niech on dla Ciebie poprostu nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywieszę w całym mieście plakaty z jego podobizna ze jest zboczeńcem i gwałcicielem Niech wszyscy o tym się dowiedzą a nowa partnerka kopnie go w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta nie zasługuję na takiego psychola jakim jest Darek Olczyk ten facet jest p******y, Dlaczego nikt nie zamknie go w psychiatryku. I to zwiazanego w kaftanie bezpieczenstawa to niebezpieczny wariat ma swira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darka Olczyka zamieszkalego w Łodzi na ul Babickiego 10 m 152 powinno sie zamknac we wariatkowie aby nie mogl wyrzadzac krzywdy innym kobietom To zboczeniec******edofil g***** kobiety i male dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa że ja go znam byłam dwa lata jego kochanka. Teraz udaje że o niczym nie wie to wredny palant Kobiety strzeżcie się tego chorego psychicznie zboczeńca Jest to seksoholik i zboczeniec. Ale ja mu dam jeszcze do wiwatu pożaluze że sie w ogole urodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawił cię głupia qrwo samą w sylwestra to się mścisz i wyzywasz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zasługuję na takiego bydlaka jak Dariusz Olczyk to kretyn i ma ptasi móżdżek i jest debilem namówiłam już znajomego aby pojechał na jego osiedle i rzucił w niego odpalona petarda Tak aby mu ten zboczony pysk pooralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Tylko ostrzegam że to imbecyl wykorzystuje kobiety aby go utrzymywały bo sam nygus ma dwie lewe ręce do pracy co ja widziałam w tym zboczonym debilu. Oby do końca życia pozostał zwykłym impotentem oby nigdy mu już nie stanął albo żeby gilotyna mu odcięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek Olczyk to barachło nie ma co debili żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak cię roochał to był dobry i nie przeszkadzało ci to że musisz go utrzymywać? poszedł roochać inną to psy na nim wieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie ja go utrzymywalam tylko jego zalosna wywloka pseudo zona Beata Młynarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpitrek
kupa w bucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnmmm nm
kupa w bucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaz
Ja sie zemscilam na gosciu, ktory pewnego dnia powiedzial mi, ze gdybysmy zaliczyli wpadke, to on nie bedzie ze mna wychowywal dziecka. Zostawilam go. Byl nielojalny, sknerowaty i mial wiele innych wad charakteru. Ulozylylam sobie zycie i zaszlam w ciaze z kims innym, o czy on nie wiedzial. Pisal do mnie czasem, ja traktowalam to jako bez znaczenia. Gdy bylam w 9 mies. ciazy udalam ze ciesza mnie jego ponowne zaloty i dalam sie zaprosic do naszej ulubionej kawiarni. Przyszlam duzo wczesniej, aby wybrac takie miejsce, gdzie nie bedzie widac mojego poteznego brzucha. I czekalam. Przyszedl caly uchachany z bukietem kwiatow. Caly w skowronkach, z wlasciwa sobie poza i mina podrywacza i bawidamka zadowolonego z siebie amanta. Gdy okazal mi cala swa atencje, powiedzialam ze tez mam dla niego niespodzianke i wstalam - odkrywajac moj potezny brzuch. Jego mina i nastroj od razu siadly ale musial trzymac fason, grac w te gre radosci z mojego szczescia. Potem na jego koszt zjadlam ciasto i wypilam kawe i odeszlam szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zla
Jak się mścić, to na całego ! Super mu zrobiłaś ! Zuch dziewczynka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dawaniu d**y jesteście najlepsze...i to nie wszystkie! Do niczego więcej w zasadzie się nie nadajecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nima
kochana! moim zdaniem I tak nalezysz do szczesciar. Rozstanie boli I zawsze pogrzeba na. to czasu zeby dojsc do siebie. Gowno mnie obchodzi I byly facet I jego nowa niunia.Najwazniejsze zeby wszystko bylo u Ciebie ok, bo tego kwiatu jest pol swiatu i szkoda czasu na debili. Ja mialam duzo gorsza sytuacji, bo mnie byly zniszczyl, doslownie mnie nie nawidzil, nie tylko ze mnie zdradzil jak najbardziej go potrzebowalam, to jeszcze byl agresywny I wpedzil mnie do szpitala. Jak to sue mowi "skonczyl ze mna " co poskutkowalo badaniami rezonans magnetyczny z peknietym kregiem w kregoslupie. To jest s******l, a nie jakies zostawianie kogos. Facet jeszcze mnie okradl I wykorzystal I wyjechal n.a. wakacje n.a. Malte z jakos inna laska za moja forse na studia . Po tym jak wrocilam do mieszkania zniszczyl mnie drugi raz I teraz czekam n.a. wyniki rezonansu magnetycznego zeby zobaczyc czy bede miala operacje. zniszczyl mnie I mnie zdrowie do konca mojegoy zycia. I czeka mnie jakas rozprawa sadowa itp zeby dostac odszkodowanie ale i tak mam zniszczone zycie przez to, I bede miec problem z krehoslupem do Konca moich dni. Facet jedynie glupio sue smial I cieszyl ze to on jest wygrany I teraz ja jestem zniszczona.Marze o tum zeby ten facet jedynie mnie zostawil. To jest s******l. Kochana jak dla mnie olej temat spal zdjecia I ciesz sie wolnoscia bo pewnie nie byl Ciebie wart i byl zwyklym tchorzem, niech inna teraz sie z nim boryka . Mysl o sobie .Najwazniejsze ze nic Ci sie nie stalo i masz 10 takich jak on przed soba do spotkania.Moze to nawet I lepiej ze sue rozstaliscie, tylko jeszcze o tym nie wiesz I za jakos czas podziekujesz mu, no gdyby nie to nie spotkalabys pana X ktory jest najwspanialszy facetem pod sloncem . Chcesz sie na nim odegrac? Badz szczesliwsza niz kiedykolwiek. Osiagnij sukces, spelnij swoje marzenia, znajdz lepszego faceta, zadbaj o siebie, czuj sie swietnie we wlasnej skorze, idz na silownie do fryzjera, zadbaj o wlasne hobby. Nie przejmuj sie nim .To najlepsza zemsta. Dopuki nie zrobil Ci krzywdy , nie warto tracic n.a. nieco swojej energii, zdarzaja sue horse historie. w sumie to ciesz sie ze to juz Koniec. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rezonans c/i/p/k/i też miałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co sie zemscila
Dobry temat. Stary ale dobry. Mnie pewien facet chcial zbajerowac ale nie dalam sir zaciganc do lozka wiec zaczal sie coraz bardziej wkrecac w znajomosc i wyznawac uczucia. Po ok 1.5 mca jego klamstw ze jakto za 2 mce wynajmie nowe lokum itp.ja weszac pewne niescislosci podpytalam wspolna znajoma o niego...okazalao sie ze jednak jego byla to nie ex a narzeczona. Oklamywal nas obie. Tak wiec zdobylam numer owej i napisalam grzecznie co i jak wraz ze screen shotami jako dowody jego niewiernosci, knucia i klamstw. Wiedzialam ze zrobi mu pieklo. Kolejne mial do przejscia ze mna. Bo nie dosc ze w ten dzien byl w oracy do wieczora to nie mogl z niej wyjsc i nie wiedzial czy tamta juz elasnie nie wyrzuca jego rzeczy...na drugi dzien musial stamac oko w oko ze mna. I kolejna pomylka bo sadzil ze jak mi zwroci uwage na moja konwersacje z jego narzeczona to sie poplacze a tymczasem facet dostal ostra reprymende. Zdziwil sie nardzo i mu zasugerowalam ze jak taki madry jest to mozemy na zewnatrz wyjasnic wszystko. Nadal nie wiedzial co go czeka...sadzil ze sie zakochalam a ja mu zrobilam wyklad co sadze o takich ludziach i czy dobrze sie bawil i w ogole jal to jest byc kims takim? Sluchal prawie zjadl tego papierosa a gdy dodalam.ze nic do niego nawet nie czuje i ze noe musi zmieniac pracy bo od dzis jest dla mnie powietrzem...wszystko z kamienna mina i rosnaca satysfakcja widzac jak jego mina jest coraz b smutna az w koncu wymamrotal ze chyba to juz wszystko i uciekl...malo tego, do konca jego zmiany na jego oczach przemilo z usmiechem i zartobliwie rozmawialam ze wszystkimi jego traktujac jak obiecane powietrze. Na koniec zmiany blady przyszedl do mni3 i tylko cicho wymarotal ze wsz zalatwione na co zimno odpowiedzialam "ok dziekuje". Cudna satysfakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palantow jak widac nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co sie zemscila
Nie brakuje...dlatego trzrba byc istrozna i nie kierowac sie chemia. Najlepsze ze ten palant bedac w takim szoku ze ja te screen shoty wysylalam chyba juz na dlugo zapamieta co i do kogo pisze wiedzac ze kazdy ma mozliwosc robienia screen shotow. To efekt uboczny mojej zemsty ale wiem ze na dlugo pozostawi go w takiej nieufnosci ze moze juz nigdy nie bedzie probowal zdrad. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×