Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Homesicka

Czy warto wracać do kraju...? Czy żałujecie?

Polecane posty

Gość gość
2 godziny temu, Gość Willy napisał:

A ja znam ludzi, którzy w PL mają emeryturę na czysto 12.000zł. 

A ja znam człowieka, który latał w kosmos. Czy z tego wynika, że większość ludzi latała czy może większość się rzadko kiedy z domu rusza?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Masz emeryturę taką jaką sobie wypracowałeś. Jak masz niską emeryturę to widocznie słabo pracowałeś i nie należy ci się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Katarzyna napisał:

Masz emeryturę taką jaką sobie wypracowałeś. Jak masz niską emeryturę to widocznie słabo pracowałeś i nie należy ci się więcej.

NIE PEIRDOL bo się niedobrze już robi od tych twoich wymysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Emerytura jest adekwatna do pracy jaką wykonywałeś i składek jakie płaciłeś. Masz emeryturę taką jaką sobie wypracowałeś. Jak masz niską emeryturę to widocznie słabo pracowałeś i nie należy ci się więcej. Ja np mam dobrą emeryturę, bo zasłużyłam na to. A ty widocznie nie. No, ale to nie mój problem tylko twój. Gdybyś solidnie wywiązywał byś się z pracy to też miałbyś dobrą emeryturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammm

A wiecie, ze w niektorych krajach mozna wyplacic sobie calosc emerytury, ale placac niski podatek? I to jest uczciwe, a nie ze panstwo liczy na to ze umrzesz po drodze i wyplaca ci grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Jak znam Polaków to żaden system nie spełni ich oczekiwań. Polak chce mało pracować a dużo zarabiać a takiego systemu jeszcze nikt nie wymyślił. Przerabiali już wszystkie systemy od monarchii przez despotyzm i socjalizm i każdy zniszczyli. Teraz niszczą  kapitalizm. I wygląda na to, że osiągną swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk
3 godziny temu, Gość Kammm napisał:

A wiecie, ze w niektorych krajach mozna wyplacic sobie calosc emerytury, ale placac niski podatek? I to jest uczciwe, a nie ze panstwo liczy na to ze umrzesz po drodze i wyplaca ci grosze

Np gdzie tak jest konkretnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×