Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

jadłam normalnie. a minał już miesiac i 20 dni. byłam pod kontrolą lekarza. chodziłam na siłownie codziennie. a na głodówce dwu dniowej byłam fakt, ale to lekarz mi przypisał aby oczyścić orgaznizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cwicze. prowadziłam diete. teraz chce oczywsic organizm przez glodowke? walczymy ze swoimi slabosciami, rozumiesz ? dla mnie to jest cos wiecej... Gosia, jak u Ciebie ? ja szczerze nie mam sil juz myslec o sukcesie. zalamana jestem troche bo nie daje rady ze soba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sylwia to zalosne podszywanie sie pod kogos, nudzi sie ? jak ci nie pasuje to chyba prosta intrukcja? 'jestem swiadoma swoich wad ale...ty tez popatrz w lustro' tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Cladus:* U mnie dobrze, śniadanka nie jadłam za to na obiad zjadłam kawałek arbuza i musli z jogurtem:) Mnie doprowadza jedynie do szału Sylwia i nikt więcej. Co z tego??, ze niby schudłaś te 13kg w 1,5 miesiaca?? dziwne ale mam to w dupie i Ciebie również, bo wyszło na jaw jakie jest Twoje prawdziwe oblicze. Podszywanie, przechwalanie itp.. haha ja już mam na Ciebie wywalone i tylko ŻAL.Pl dla Ciebie mi pozostał. Clauduś będzie dobrze, zobaczysz zgarana paka z nas jest:) Ja dzisiaj się ważyłam i waże 55,6 :) dobrze jest, tymbardziej, ze zwiększyłam ćwiczenia niz tamtym razem:P buziaki kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i Sylwia sorry ale na początku forum napisałas, ze masz 1,59 i wazysz 63kg:) jak nagle urosłać 8cm? :) chyba już sama nie wiesz co piszesz. Żal mi Ciebie. poprzez kłamstwo nic sobie nie udowodnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:53 SYLWIA1992 159 wzrostu. waże 63 kg waga do której dąże to 54kg NASTĘPNY!!! 19:27 sylwia1992 ja dziś zjadłam na śniadanie jedną kanapkę, a na obiad dwa ziemniaki i małego kotlecika. i na dzisiaj to juz wszystko. wieczorem podczas oglądania telewizji zrobie około 100 brzuszków, rowerek w powietrzu. Jakie ćwiczenia jeszcze polecacie? I TY MÓWISZ ŻE MY DĄZYMY DO ANOREKSJI :D 19:38 SYLWIA1992 mam w biodrach aż 101 cm tragedia waga do której dąże to 54kg I NAGLE ZE 101 ZROBIŁO CI SIĘ 91 CZYLI TYLE ILE JA MAM??:P 16:31 SYLWIA1992 Podaję moje wymiary: talia 74 pas(brzuch) 87 biodra 97 łydka 41 udo 54 ręka między ramieniem a łokciem 28 biust 90 A 6 maja pisałaś, ze w biodrach masz 101 :| i widzisz?? wystarczy dokładnie przeczytać teraz od początku topik. Sama nie wiesz, ze się wpakowywałaś w kłamstwa?? Narka i udanych wakacji. TYLE CI POWIEM :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh przepraszam przeoczyłam... 160 ;] tylko, że my raczej już nie rośniemy ;) Podpadasz dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SYLWIA1992
haha faktycznie:D Przeczytała teraz topic od początku. Nieźle nazmyślałaś!! Poplątałaś się we własnych kłamstwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny dolaczam do was...:) jestem juz 2 tygodnie na bardzo dobrej drodze i zadowolona z siebie..:) dzisiaj sprawa sie ma tak: talia 65 pas ?? (a gdzie sie niby pas mierezy??) biodra 104 :( (odwieczy problem:( nie wiem co z nim zrobic:( ) łydka 36 udo 57 (w najgrubszym mozliwym miejscu?) :( jeszcze gorszy problem niz biodra to uda..:( ręka między ramieniem a łokciem 25 biust 88 wiek:18 wzrost; 172cm waga:59,5kg (najwiecej w zimie mialam juz 63 dla mnie 3,5 to juz postep..:) ) Niestety nie mam \"drobnej\" postury moj organizm ma bardzo zla przemiane materii i zatrzymuje duzo wody... bardzo szybko tyje..:( wolno chudne i co najgorsze najczesciej (nawet przy prawie glodowkach) jaki kolwiek minimalny efekt zaczyna sie po 2tyg. co jak wiadomo w tedy za bardzo nie mobilizuje...:( ahhh... juz mamy lato a ja jeszcze z jednym wrogiem walcze :/ \"cellulitem\" :( i narazie jakos bezskutecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilaa witaJ KOCHANA :* :) Cieszę się, ze przyłączasz się do naszego jakże małego ale zaszczytnego gronka :D hehe u mnie dieta ma się dobrze, więc nie narzekam:) Fajnie, ze dołączyłaś, to możemy się wspierać :P Ja zawsze pas mierze tak 2 - 4cm pod pępkiem:P takze jakos to mi tam wychodzi:D Chciałabym mieć taką szczuplutką talie:P u mnie jest 70cm jak narazie w niej. Trzymaj się Skarbie :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile przywitanie..:* nie wiem za bardzo jak mam sie do Ciebie zwracac czy po imienie (wyczytala ze Gosia tak..;) ) czy po nicku? To super ze u Ciebie dietka tez dobrze!! a mogla bys napisac ile masz wzrostu? to ja 3cm pod pepkiem mam 82... od pasa w gore jest jeszcze u mnie jako tako... chociaz chce schudnac wszedzie!! i mam taki sam cel jak ty...:D 48kg... marzy mi sie ta waga juz jakis czas..:/ czyli to jest 11kg ale jestem pewna ze dam rade i bede chuda..:D dzisiaj jadlam na sniadanie otręby żytnie ze śliwką i mlekiem i herbatke odchudzajaca... kolo 13 troche czeresni i zielona herbate 16 truskawki i czerwona herbata wieczorkiem jeszcze jedna odchudzajaca... czuje sie super i nie jestem glodna..:) Jak tam u was dziewczynki? (nie wiem ile jescze z was tu pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów Gosia i już :) No pisze tutaj ja, Natasza-Audrey, ale jest na obozie :) i Claudus, takze grono niezbyt duże:) :P ale coś ostatnio jej nie widze:( No ja nie narzekam tylko z talią i biodrami:) Uważam, że resztę muszę zdecydowanie poprawić ;) tylko to troche cięzko co nie.:) hehe JA robię np. wieczorem tak z 15 minut hula-hopem, potem 500 poł brzuszków i 300-500 rowerków w powietrzu w zaleznosci od mojego lenistwa :P Co do diety pokarmowej to u mnie róznie. Zapewne jak wyczytałas, czasem wrecz duzo a czasem mało:) Dzisiaj np było sporo, bo byłam na festynie, ale wybiegałam to i jakos nie czuje przejedzenia:) tym bardziej, ze jestem przed okresem i przewaznie ciągnie mnie do słodkiego :D którego powinnam nie tykać :P Co do jutra to nie wiem jak to bedzie, bo o 10 jade na wycieczke jednodniową:) Ale myślę, że zjem jakis malutki posiłek :) Wzrostu mam 167 :) i waże 56,6 -57kg znów :D wrrr:) Dasz radę kochana, trzeba uwierzyć:) Ja 3 już wyjeżdżam do mojego Skarba, ale zastrzegłam swojemu miśkowi, ze nie będę u niego jadła obiadów i kolacji :) a jedynie na śniadanie trochę musli z jogurtem i jak bede głodna to jakiś owoc:) Będe u niego 3 tygodnie, a wiem, ze jak się gdzies jest to wówczas się najlepiej chudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przyłacze.Jestem aktualnie na diecie 10-dniowej. Narazie idzie mi sumer ,jestem w trakcie drugiego dni. Mam nadzieje ze wytrwam. Ahh... mam 17 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważę 52kg.Chyba więcej chudnąć nie potrzebuję.Jestem zadowolona z obecnego stanu wagi.Boję się teraz jojo i ciężko wychodzi mi się z diety bo nie wiem za bardzo na co moge sobie pozwolić a na co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze możesz!!! :D Miło mi :)Cieszę się, że masz taki zapał:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam dość duzo i boje się,że przytyję... śniadanko to activia brzo0skwiniowa i bułka wieloziarnista drugie śnioadanko to kawałek hałki pomoczyłam w jogurcie,kawa potem zjadłam płatki z mlekiem(trochę tego było) i wypiłam kawę 3 herbatniczki 2ziemniaki z mizerią i jajko sadzone Czy przytyję przez to,że tyle zjadłam?Co myślicie?Przekroczyłam mocno 1000kcal?Ranyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jest zle..:) raczej nie schudniesz ale nie powinnas przytyc... ile masz wzrostu? o ktorej ostatnie jedzonko i o ktorej poszlas spac..? Ja kurcze jeszcze sie trzymam ale slabo...:( Dzisiaj wieczoram bylam taaaaka glodna... wypilam 2 zielone herbaty i az mi sie niedobrze zrobilo..:/ ale glod zniknal..:) rano jadlam otreby z mlekiem a w poludnie sie najadlam czeresni..:/ zobaczymy co to bedzie... w poniedzialek wazenie... jak narazie przez 2,5tyg dopiero 5kg.... 3 majcie sie kochane..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej:) ja już jestem u mojego kochanego kotkaa:):P Wczoraj nic nie zjadłam a w autobusie tylko jogurt i jabłko. Dzisiaj babcia mojego miska wmusiła obiad bo powiedziała, ze za bardzo schudłam;p takze zjadłam ciut zupy ogorkowej i 5 klusek serowych z cukrem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zjadłam tyle,że dzisiaj musiałam trochę pocierpieć.Wszystko mnie bolało.I zjadłam tylko activię i wypiłam wodę no i kilka kaw.Jutro wyjeżdżam na żaglówki.Tam mało ruchu więc boję się,że przytyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×