Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Zuzia,nie jesteś sama... Ja dzisiaj na śniadanie jogurt wiśniowy i trochę twarożku na drugie śniadanie drożdżówka z lukrem chipsów trochę,kilka krakersów i ciasteczek....ajjjjjjć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,podziwiam....u mnie do chrzanu.....ale od jutra mam nadzieję,że będzie lepiej!! Chociaż mam ognisko klasowe i będzie tort i inne przysności...zastanwiam się,czy się nie skusić.Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey skuś się, w końcu to koniec prawda? lepiej sie skusic niz miec na sobie dziwne miny innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, ja dzis zjadlam potarta marchewke:)I jestem najedzona:) Mierzylam sie dzis i oto moje wymiary: Talia:64 Biodra:85 Udo w najszerszym miejscu:50;D Co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądze, że gitaśnie:) Ja zjadłam z 3 wafelki i zaraz zjem budyń, chodził za mną od rana:) ale za to wieczorem pocwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagammmm GOSIA!!!!:D nie godzbal;] godzbal to nic a imie to GOSIA:D:P No ja jeszcze go nie zjadłam, bo stygnie;d ale zjem niesttey:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! ja chcę schudnąc 5 kilo... chce schudnąc tylko z nóg... jaka dietę polecacie by schudnąć efektownie i trwale z nóg? oczywiscie cwiczenia.. zamierzam od dzis :) a od jutra dopiero dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm my też próbujemy schudnąć....Jeśli chcecie sobie ze mną pogadać albo w ogóle pogadać to piszcie na nr GG 7216932 U mnie katastrofa... śniadanko tak jak pisałam...a obiad to kapusta na słodko kwaśno,schabowy i kilka ziemniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey dostaniesz, ja tez zaraz mam kolacje i juz mama powiedziała, ze sie nie wywine:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu oczywiście jeszcze nie dostałam... Dzisiaj na śniadanie 3 łyżeczki jogurtu z ispagulem potem budyń słodka chwila instant 2 kawałki chleba z nutellą malutka czekoladka terravita(100kcal) Dużo zjdłam?Chcę na obiad zjeść kalfiora trochę.Ranyyy jem jak głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche zjadlas...ale wychodzisz dzis.Nie martw sie mi tez sie okres zbliza, w konsekwencji jestem slaba, blada, napuchnieta na twarzy...-to moje objawy na jakis tydzien oprzed miesiaczka, do tego dochodza krosty, a normalnier mam cere bardzo czysta... JA zjadlam dzis plasterek ananasai popilam herbatka wspomagajaca wspalanie, ale ja ja pije dlatego, bo mi smakuje, a nie dla jej wlasciwosci,ogolem nie cierpie normalknej herbaty, boli mnie z nerwow zoladek i mam okropnego dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie objawy przed...ale mi się spuźnia...I mnie to denerwuje bardzo bo jem bardzo dużo...jak to przed okresem,a narazie nie mam.I szału chyba dostanę jak tak dalej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey(...)--->nie martw sie dostaniesz:)Heh ja ogolem mam regularny, a raz przez 3 miechy nie mialam.A jak tak wlasciwie masz na imie?Bedzie mi latwiej sie do Was zwracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Natasza. Ja zawsze miałam regularny.Tzn. nie bardzo bo raz miałąm cykl 28 dni,raz 26 raz 25.No ale raczej tak w granicach rozsądku.A dzisiaj już 31 i czuję,że dostanę już od tygodnia.Codziennie mi się wydaje,że już jutro.I jem tyle,że szkoda gadać ale nic....Sama nie wiem.Chcę już dostać to wtedy wrócę do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza, wiesz ja za zwyczaj tez podczas miesiaczki, a raczej przed miesiaczka jem, ale sa przypadki, ze wrec przeciwnie...Wiesz powinnas nie pozwolic sobie folgowac, po prostu nie usprawiedliwiaj sie ze masz okres.Poweidz sobie okres okresem,ale nie znaczy,ze do poty do puki go nie dostane moge zrec. Powiedz sobie dosc i zlap za warzywko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Zuzia!Tak nie powinnam robić!Od jutra koniec!I dzisiaj już tez nic nie jem! Ale ze mnie grubas....rany! Zuzia podaj mi swój e-mail jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91claudus
witam :) tak ja chce SCHUDNAC ! wiek; 17 lat 2lipca ;) bo w sumie to jeszcze 16 ze mnie...ale jednym slowem kl. 1liceum.. wzrost' 152 talia; 64 biodra z tylkiem; 88 udo; 48 piersi 70 przez dwa tyg. bylam na diecie kapuscianej jednak nie przestrzegalam jej tak jak powinnam od 3 dni jestem na decie 10dniowej... mam pytanie czy ktoras z was mimo mlodego weku ma celulit? ja mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozstępy na tyłku... A celulit nie zależy od wagi i od tego czy ktoś jest gruby czy chudy.To porostu kuleczki tłuszczyku(który ma każdy)ułożone bliżej skóry.Zależy od predyspozycji.Ale można je zwalczyć!!! Powodzenia w dietowaniu z nami:)! Ja już schudłam jakieś 5kg.Widać...ale od piątku mam ogromne problemy z przestrzeganiem diety...mówię Ci....tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się ze mną dzieje?Jeszcze do niedawna starczył mi 1 jogrut na cały dzień...ale teraz ciągle jestem głodna,ciągle bym jadła!Rany,oszaleję chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wie ze nie od masy ciala... celulit juz u mnie powstal 2lata temu i ciagle sie poweksza... moze macie jakies sposoby? wiem, ze sa rozne kosmetyki...ale czy komus faktycznie pomogly? i sport - ktory chce wprowadzic w zycie... znaczy jednym slowem chce zmienic wszystko; mam nadzieje ze na obecniej diecie schudne i.. bede w taki sposob walczyc o utrzymanie figury ! ciagle glodna? skad to znam... tez tak mialam... moze okres ci sie zbliza? w tedy bywalam glodna 2 razy bardziej... ja dzis zjadlam poltora kostki twarogu... teraz ide po pol. wiec dwie kostki chudego sera bialego - i tyle jedzenia. no i pije wode wode wode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to... chcialabym was lepiej poznac wiec mam pytanie. ile macie lat?j jaka diete stosujecie? ile wazycie ? buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj na obiad, trochę ziemniaków i kiełbaskę smażoną z ketcvhuipem;/ poza tym loda jeszcze;/ ehhh głupia jetsem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona lizda
oj, ja zaczynam od jutra ;]. mam czas taki, że 6 lipca będzie musiał być już efekt osiągnięty. mam 47kg, 163cm. chcę zrzucić z ud 4cm (mam 52). to mój cel. na pozostałych miejscach jest pozbycie się małych boczków, małego sadełka na brzuchu i może trochę z bioder, talii i z biustu stracić. o, może i jeszcze żeby ramiona wyszczuplały. ogólnie jestem szczupła, ale mam promlem z tymi udziskami. no i chorobę. ED. konwulsje. ale tym razem się postaram.mam 19 dni. mało. chcę stracić ze 3/4kg. będę jeździć na rowerze, rozciągać si.ę, dużo ruchu, spacery, dieta 1000kcal, warywa, owoce, białe mięso pieczone, gotowane jajka. i duuuuużo wody. ama nadzieję, że wytrzymam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona lizda
a ja mam akurat okres, zjadłam całą nutellę, 2 snickersy, 2 parówki, 2 bułki, bób (wow xD), zupkę chińską i marchewkę xD ale już nie mam takiej chcicy na jedzenie, więc od jutra raczej dam radę ;]. mam nadzieję, że ED mnie nie dopadnie, bo jak mam okres to mam kilka razy dziennie napady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×