Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Dokladnie Gejsza bez niej jak bez reki mnie raz na promocje nie chcieli wpuscic bo zapomnialam ja przedluzyc i kasa przepadla. A trufelku lazania mniam mnami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niezapominajka no wlasnie bez niej jak bez reki kurcze......trzeba wyrobic.:P a tyle z tym zachodu ze wwrrrrr :-0 Jarek siemanko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel .......tez chce cos dobrego wszamac podzielila bys sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik na pewno ci dobrze pojdzie na egzaminie.....bedziemy trzymac kciuki za ciebie ,zdasz nie martw sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...no nie wiem..Wlasnie sama pisze do siebie bo nikogo nie ma :classic_cool: Moze pija alo trzezwieja po wczorajszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze to swiadczy o tym ze masz jakiekolwiek sumienie hehehe :-) Ja nie mialam kaca to oni tez nie maja nie stresuj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za wsparcie:) ja tymczasem wyciągnęłam mojego lubego na ponad 2 godziny na \"łuk\" i wreszcie mi wytłumaczył normalnie, nie po jakis tam śmiesznych pachołkach, tylko normalnie \"po liniach\" i jest zajebiscie, bo w sumie w 99% mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik popilas z nami wczoraj to nic dziwnego ze dzis cos nie teges bylo hehe,nie pij przed egzaminem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gejsza, coś jest na rzeczy, ale nawet nie wiecie jak się cieszę, że mi w końcu wychodzi :) i przynajmniej wiem gdzie jade, a nie czekam az zobacze ktorys tam pacholek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel ja tak ,zaraz bede :-) tyzik to swietnie,jak juz pocwiczylas na spokojnie ze swoim i szlo ci dobrze to zle nie moze byc.tylko sie nie stresuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyzik ja pamietam jak mnie trol uczyl...masakra :P ale juz mniejwiecej lapie jak sie rusza, zmienia biegi, parkowac jeszcze nie probowalam :P No to wpadajcie, mam jeszcze wino, czerwone polwytrawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyzik wiesz ja na luku to nawet nie wyjechalam z tej takiej koperty i mi samochod zgasl, a on do mnie - ostatnia proba, ehh myslalam ze ze stresu to nie wyrobie, ale za drugim razem dobrze pojechalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarej, pewnie ze moze, pytanie po co ci taka długa szyja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek a to tym sie opedzasz przed samicami ? Nieee no to nic dziwnego ze skutk jest odwrotny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyzik i widzisz pociwiczylas i jest git tak trzymac:D Trufelku ja tez moge sie zalapac i nie mam kaca po wczorajszym mimo tego piwka duzego ktore w koncu wypilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, truskawa, gejsza - dzieki :* jarek - jak nie szyją, to ja już naprawdę nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza, niezapominajka, to moze sie zdarzyc, ze bedziecie musialy dłuuugo czekac na to picie ;) :P jarek - poka, bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×