Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Hehe, ja tez mam zamiar isc i zrobic jakis wystep, ale to tylko w pubie. Dzieci nakarmione, czas dla siebie do konca wieczora, chyba,ze trol przyjdzie wczesniej i bedzie dupsko mi trul :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro obgadamy sprawe buziaki Gejsza o Trufelku czesc na chwile bo ja tez znikam czas sie pouczyc bo egzaminy za pasem i pozmywac jeszcze musze oczywiscie dobranocka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka 🖐️ ja tez zmykam sie opalac w koncu slonce swiecie hehe :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :P ja tylko na chwilę, w przerwie między pracą a jazdą, buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek nic nowego :D ,byla u mnie burza i pozbawili mnie pradu na kilka godz. :-0 myslalam ze ducha wyzione z nudow ... Malinowa 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie cieszyc powinienes ze cieplo,nic tylko sie opalac i wypoczywac...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie jaja robisz ? :P jak mozna nie lubiec slonca tylko chciec wypoczywac na sniegu... Jarek piles cos ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre :D To powinienes mieszkac na biegunie w iglo...:classic_cool: Tez chce pepsi albo cokolwiek co jest zimne i ma babelki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka :D fakt na gg nie wchodze wcale ostatnio ,tyle co na kafe zajrze i na allegro poszperam za czyms :P U mnie nic nowego :-0 czekam do poniedzialku bo mam mnostwo zalatwien z ta ksiazeczka szlag by to trafil...same komplikacje..A ty co taka spiaca ? kto cie tak wykonczyl wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pisior
bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina eeee tam duchy :P gadasz glupoty :D przyznaj sie co dzialalac ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :D A tak sie martwilas.... :-( To musisz to blac hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblac* aha...slonce,jak sie chce ,to czas sie zawsze znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to musisz przyjechac do mne albo ja do ciebie zeby poimprezowac :D Oblejemy twoje oceny,tyzika prawko i jakies inne powody na pewno tez sie znajda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu zabrzmialo to dwuznacznie :D :P ...heh.. W takim razie to porzadnie przeanalizuje bo ciekawie sie zapowiada :classic_cool: ide sie kooompac buzka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×