Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

niezapominajka nie badz taka pewna :P Tam sasiedzi pewnie z lornetkami stoja i patrza :D Ja bym wypila cokolwiek byle by bylo zimne i mialo babelki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie Wam chce tak pic, to polecam cos gorzko-kasnego z bombelkami,z limonki np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel ja wypilam wszystko jedyne co mam to kranowe heh :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no topie jak sądzę mówilam siedzi, bo nas kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimne jest wiec choc do mnie to strzelimy je raz dwa trzy:) A sasiadami sie nie przejmuje oni juz wiele widzieli wiec znudzilo im sie pewnie to podgladanie:) A tyzik to sie rozbieramy Jarku mozesz sie do nas przylaczyc ale wirtualnie fotek nagich nie daje bo dopiero by mnie zaczeli wyzywac od najgorszych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza a herbata? :) albo woda z miodem i cytryna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale herbata jest ciepla a zanim wystygnie to mi sie pewb=nie odechce :P Kurcze no...dobra ide po wode z cypitrynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór wszystkim ;) ja dzis jezdzilam 3 godziny po miesicie w ukropie i sloncu najgorszym :P dodam iz jezdzilam nauka jazdy:P a dzis w biedronce wyczailam pyszna mrozona kawke;) co za swintuchy chca tu rozbierane zzdjecia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no, ale ja nadambitna jestem i odpowiadam na zapas:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczaili sie do tego ze biegam po domu pol naga bo w koncu jak jest goraco to biegac nie zamierzam w jakis szlafrokach.A jak z kims mieszkalam to czasem nie chcialo juz nam sie zaslaniac rolet:D Skapnelam sie dopiero jak poszlam naga do kuchni i zobaczylam postac faceta z bloku na przeciwko z 4 pietra zboczuch jeden:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a jak sie okna otworzy, to komarów jak mrówków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy ale teraz juz nie % heh Exotic czesc :-) ooo nastepna zdajaca prawko :D ogladacie superwizjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroFki to ja mam na schodach przed domem ,mama kupila jakies trutki na nie :D tydzien nie bylo a teraz od nowa biegaja :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nic nie ogladam jarek, wyjmij jedzenie spod łóżka, to mrówki pójdą:P u mnie nawet juz wiecej komarow niż mrówek i jeszcze mi bezczelnie bzycza nad uchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie;) komarufff jest duzo a jeden mnie ugryzl w tylek..;)ale jest strasznie duszno i wypilam juz 2 litry wody i chce mi sie pic;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×