Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Gość zakochany w Tyziku
Tyziku kochanie😘 ❤️ 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna ... gdzieś Cię juz widzialam :P mieszkasz w Olsztynie ? :D:D:D:D dam sobie rękę uciąć ze w moim mieście jest Kobietka w 100% podobna do Ciebie :) Ja już po zakupach ... ufff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitac :) gejsza - tatuś na fazie? czyżbyś miala ten sam problem co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik a twoj tez lubi % ? jesli tak to mozemy sobie podac reke w tej kwesii :-( Normalnie zyc nie umierac z takim tatusiem :-0 ehhhhh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano życ nie umierać; ja mam 24 lata, a pierwszą "akcję" pamiętam jak miałam 5 lat nieraz go już ściągałam ze schodów, zawoziłam na psychiatryka, bo delirke miał itd itd książkę by można napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik ja to samo.... :-( Dlatego rekami i nogami :classic_cool: szukam pracy .Prawdopodobnie 26 albo 23 nareszcie sie wyprowadze,na razie nie chce zapeszac bo ostatnio nic nie wyszlo a juz bylo prawie pewne ze mi sie uda.... Delicious- 🖐️ 👄 co kupilas ciekawego?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz poczucia odpowiedzialnosci za mame? bo mnie to straszliwie meczy, bo nie chce jej zostawiac;/ zreszta i tak nie byłoby mnie stac na wlasne mieszkanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze przygotowac na jutro lekcje a cholernie mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik mam....Ale ja prawie caly rok juz nie mieszkalam w domu teraz jestem drugi miesiac i zaluje jak cholera ze wrocilam....Moja obecnosc tu nic nie pomoze,mama sobie daje rade bo jest silna kobitka :-) poza tym jest moj brat ktory obstaje za nia a ona za nim... A ja juz nie mam sily sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik, Gejsza, wiem co czujecie :O w sumie mój tata nie ma z tym problemów ale wychowałam sie wsród osob z takimi problemami- zawsze przebywałam wśród starszych znajomych dla których alkohol był najważniejszy :O Mój facet był ... jest ... alkoholikiem ... w sumie byłam jeszcze za mloda zeby mu pomóc ale starałam się ... chyba sie przeliczyłam :( Malinka :P -> kupilam kilka bluzek, spodnie, troszkę bielizny, jakieś kolczyki, pasek, wisiorki :P takie duperele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przez cale sudia bylam poza domem, ale w smumie i tak co tydzien "zjezdzalam";/ a mój brat niestety na drugim koncu swiata;/ delicious --> nie za dobrze ci;p moze nam tez cos kupisz;p bo my na mieszkanie zbieramy i nas nie stac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious wlasnie hehe :D Zrzuta na tym topiku na mieszkanie dla mnie i Tyzika :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik, ja korzystam z przypływu gotówki :P Ja mieszkam jeszcze z rodzicami, ale nie wzięłam od nich pieniędzy na jakieś swoje wydatki już od kilku lat ... jedynie jak jakaś wycieczka szkolna, wtedy mi dawali :) Nie potrafię brać od nich pieniędzy, wolę sama zarobić ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, od dziś wrzucam po troszku do świnki skarbonki na mieszkanie dla was :P najlepiej zamieszkajcie razem, będzie mniejszy wydatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, da sie to zrobić;) na łóżku piętrowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D :D Dobre checi sie licza...zbieraj ,zbieraj kiedys tam wpadniemy i rozbijemy ta swinke :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D tekst z fotą zakupów mnie rozwalił :D niestety nie mam aparatu :P jedynie w telefonie, ale podczerwień pożyczyłam :P Ale mogę poszukać na allegro podobnych rzeczy :D:D:D:D:D:D Gejsza, nie rozbijecie mojej swinki skarbonki ona ma na dole dziurkę moża z niej wyjmowac pieniądze bez przemocy :P Dostałam ją na mikołajki w podstawówce i nadal mi służy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dla mnie taka swinka by sie nie nadawala:P bo ciągle bym jej przez tą dziurkę podbierała wnętrzności ;p i nigdy bym nic nie uzbierała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam pracowac jak miałam ... yy ... chyba 16 lat :P najpierw hostessa, potem się troszkę bawiłam w fotomodeling :P rok temu w wakacje za barem na plaży stałam :) bo u nas w mieście 16 jezior, to praca sie zawsze znajdzie :D a najsmieszniejsze jest to ze za hostesse i fotomodeling nie dostawałam od razu pieniędzy, tylko z miesięcznym, 2 miesięcznym opóźnieniem :) staram sie trzymać je na koncie i wydawac jak jest to konieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czegos szukam na wakacje, w olsztynie jestem dosc czesto - moj chlopak tam studiuje:) w sumie moglabym popracowac i tam w wakacje jakbym cos znalazla:D :classic_cool: bo z mieszkaniem nie mam problemu... duzo znajomych i rodzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×