Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

niezapominajka ale cie dos chwile nie by;o :D Masz sliczna twarz i takie niebieskie oczy ze ja moge tylko pomarzyc o takich..... chyba ze se soczewi zakupiem :P fajna laseczka ! :-) Exotic - jakie masz swietne wlosy!!!!takie grube ,a ja mam pare cienkich na krzyz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza;) dziekujebardzo ;) to fakt są grube nawet jestem z nich zadowolona:) a Twoja fotka gdzieś tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka ja sie wcale nie dziwie ze ten facet w tym sklepie tak cie bajerowal no nic dziwnego ze sie mu podobalas :-) :-) taaa moja piosenka jest dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza jak to jest, mozesz z czystym sumieniem i ronia na sercu powiedizec ze wszystkie panie co wkleiły to swoje fotki są ładne ?? (jak bys była facetem spotykała bys sie za nimi.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge,niezapominajka mi sie strasznie na tej fotce podobala a exotic ma takie wlosy ze mozna pozazdroscic wiele bym dala zeby miec takie kudeki grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza nie bylo mnie bo poszlam zmywac a dziekuje dziekuje i dobrze ze sie wreszcie otworzylo.Zielniak dzieki ze moje zdjecie jest smieszne i dlaczego uwazasz ze wiekszosc jest lewa:OA Egzotik widze ze niedaleko siebie mieszkamy:)Gejsza juz mi nie bajeruj bo sie spesze jak w sklepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielak....ja nie jestem facetem i kazdy ma inny gust.Jak mi pokazesz zdjecia kolesi to moge ocenic czy bym sie umowila czy nie...natomiast laski tu oceniam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielak >> nastepne faux pax uslyszales kilka razy jakie z ciebie ciacho i obrosles w piorka :D tak szczerze jestes przecietny wiec spusc nos odrobine w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u kazdej cos mi sie podobalo i nie uwazam ze ktoras jest brzydka.....Zreszta ja tu nie jestem od oceniania,ten topik jest fajny bo wlasnie sie rozmawia z osobami ktore sie widzi chociaz na zdjeciu i to jest fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazcie zdjecie Zielaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielniak masz prawo wyrazac swoje zdanie i to nie jest tak ze ktos ci tego zabrania a zauwaz ze Gejsza nie pisze ze wszyscy sa piekni tylko zauwaza piekne elementy w wygladzie z kazdej z osob ty tego nie zauwazyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nikt pod fotka nie pisze ocencie mnie :-0 Mi sie strasznie z buzi niezapominajka podobala i nic na to nie poradze wg mnie jest bardzo atrakcyjna a exotik ma ciekawa urode i piekne wlosy i tez jest fajna lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he nie uwazam sie za ciacho, nie raz usłyszałem słowa krytyki w moim kierunku. nie raz dostałem kosza. mam wyjebane na to i tyle i nie obrosłem w piórka. nie ma ludzi idealnych i smieszy mnie pisanie ty ładna ty sliczna taka obłuda, przegladam te fotki sa ładne dziewczyny i sa pasztety a wszyscy sie zachwycaja ze 100 % to pieknosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielniak my focha nie strzelamy tylko mowimy co myslimy i milo sie rozmawia jak to juz Gejsza napisala jak sie kogos zobaczy na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zauwaza piekne lelmenty ale zwróc uwage ze pytałem o facjate jak wspomniała o piekntych włosach. jak to rozumiec ze ktos pisze ze jest ładna spox i wogle czyli ze co chodzi tylko o włosy ??? oczy a moze tylko o nos. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Zielniak jak tak sobie przegladasz te fotki to bez krepacji napisz teraz kto piekny a kto pasztet siebie tez wez pod uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie jestem obludna! kazda ma w sobie cos co mi sie podoba! u exotic sa to wlosy u niezapominajki przede wszystkim oczy u tyzika swietna figura i slodka buzia, u lady wlosy i oczy itd itp ...nic na to nie poradze ze mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok spoko, kazdy moze se pisac ze wszystkie jestescie pekne, ale moim zdaniem nie zawsze autor tkaiego zdania pisze prawde p.s. jeszcze zadna pomarancza nie wkleiła moaj fotki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrzucmy topik na inne tory moze zrobi sie ciekawiej, napiszcize dorgie panie lukajac na dostepne fotki w topiku jakie widzicie wady u tych ludzi. wiecie krzywy nos zez ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×