Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

kryzys wieku średniego

Polecane posty

a co zrobię jak wyjdę za mąż i jak będę umierać to nie będzie mi się chciało pić? znacie ten kawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie po 40 już dawno
coś takiego między 40 a 50???? pokaż mi ludzi którzy dożywają setki - ilu ich jest 2 na całą Eurazję? :O a 80? - 10% populacji męskiej czy jednak mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam hasła dobre :-D :-D nawet znam kilka przykładów zachowań potwierdzających niektóre definicje :-) aggie dawaj ten kawał, ja nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie po 40 już dawno
co jesczsze odjąć? kobiety powinny odjąć czas ciąży i połogu - bo to też się nie liczy bo były brzydkie i nieatrakjcyjne a faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie po 40 już dawno
hehehe a u facetów którzy są wiecznymi chłopcami wieku średniego w ogóle nie będzie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc: 18-25 wczesna młodosc 26-35 normalna młodosc ;-) 36- 50 ileś (? )wiek średni 50 ileś(?)+ starość kto ma jakie propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie po 40 już dawno
50 -ciolatkowie nie są starcami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie po 40 już dawno
no tak wiek średni go 50 a potem już starość :O coś ci się chyba jednaj jeebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ze 50 latkowie nie sa starcami to moze 55-65 wczesna starość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiłam opcję 50 ileś, nie wiem ile bo się nie znam moi rodzice mają około 60 lat i mówią juz o sobie dziadek i babcia (mają wnuki) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek mężczyzn: 18- 20 lat - mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny. 20-30 lat - mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny. 30-40 lat - mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny. 40-50 lat - mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić. 50-60 lat - mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować. 60- ... lat - wypada zmienić markę. Wiek kobiet: 0 - 20 lat - kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta. 20-30 lat - kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna. 30-40 lat - kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała. 40-50 lat - kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna. 50-60 lat - kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. Levinsona: 1 dzieciństwo 2 wczesna dorosłość ( od 17-22 do 40-45 roku życia ) 3 wiek średni ( od 40-45 do 60-65 roku życia ) 4 późna dorosłość ( od 60-65 roku życia ) (T. Wujek, Wprowadzenie do andragogiki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwa :-D Madonna za rok skończy 50 lat, będzie jak Rosja, ale i tak jest moją idolką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, co za ulga, nie jestem jeszcze w średnim wieku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o tym sloganie, że "na miłość nigdy nie jest za późno"? czy to nie jest przypadkiem takie hasło dla podniesienia poziomu zdrowia psychicznego ogółu? ;-) czytaliście tę smutna historię "Spóźnieni kochankowie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola \"jak tu się nie dać tej masowej kulturze hołdującej urodzie, MŁODOŚCI i sprawności?\" to proste - cierpliwie poczekać jeszcze kilka lat i doczekać masowej kultury hołdującej portfelowi ludzi w średnim i starszym niz średni wiek. Za parę lat zmieni się definicja starości i status bycia emerytem. Taka grupa docelowa z brytyjskimi i irlandzkimi emeryturami to jest kąsek, że hej. Firmy bedą się łasić do takich klientów jak kotka podczas cieczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam z tym tzn z tym ze na miłość nie jest za pozno... bo niby dlaczego miałoby byc... jesli ktos jest wolny, to przeciez chocby miał 60 lat, to ma szanse na udany ekscytujący zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie jak zwykle ma dobre (bo zabawne) rady :-D tylko z tą emeryturą może być maly problem, bo przecież polityka prorodzinna Kaczyńskich i tak nie zapewni nam pożądanego przyrostu demograficznego i kto będzie na moją przyszłą wypłatę pracował ? (w dodatku ja sama się nie przyłożyłam jak na razie do tego wzrostu :-O ) chyba więc czas zakładać jakieś lokaty, bo lepszych rad niż te od Szukajacego na razie nie ma :-) P.S. co to jest ten \"Medroxyprogesteron acetas\"?? ja też to mam, czy tylko koty i psy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy wam trzeba
wiek sredni zaczyna sie MEDYCZNIE rzecz ujmując od 40 lat. A 50 jako starosć, to gruba przesada, no ale tu piszą osoby bardzo młode, wiec można im tę indolencję wybaczyć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten topik to chyba niewielu bardzo młodych zajrzalo, bo po co? :-) dobrze tylko, ze niektóre staruszki i staruszkowie wygladają bardzo sympatycznie, co przy higienicznym trybie życia może ten końcowy okres egzystencji uczynić w miarę znośnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotność viagry, hm... niektórym by nawet pomogła, ale nie podoba mi się nazwa i już wolę się pomęczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×