Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

kryzys wieku średniego

Polecane posty

niestety to strasznie brzmi ale wik 50 lat niektorzy uwazaja za początek starosci, wynika to z tego ze kobiety przechodzą menopauzę, zmienia sie ich cała gospodarka hormonalna i chocby psychicznie czuły się młodo to z medycznego pkt. widzenia nastepują procesy ktore z młodoscia nie maja zbyt wiele wspolnego ---- bez urazy sama nie jestem pierwszej młodosci i choc czuję sie młodo, pracuje z osobami o 10 lat młodszymi i wolę towarzystwo młodszych ludzi bo są mniej "skarzeni", to nie ma co ukrywac, metryka pozostaje metryką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, no właśnie o to chodzi, ze u mnie z seksu nici jak na razie i bym dzięki temu Medroxyprogesteron acetas nie zaprzatłą sobie głowy ;-) wg teorii wrednego prowokatora mogłabym np. zając się dzialaniami ukierunkowanymi na postęp itp :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa :-( ja chyba wyjadę na Florydę, tam pełno emerytów, moze jakieś potańcówki będą czy coś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola to rzeczywiście wredny prowokator... Żeby radzić "gołej babie w windzie.. weź pigułkę, weź pigułkę' i ukierunkowywać jej popęd na prace?:D ... zamiast samemu, przy pomocy tejże "przywrócic normalną kolej rzeczy? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie wnioski na temat kryzysu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że 30 to już starość.. pewnie dla wielugłupoty gadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą kwestia starości jest dla każdego cechą indywidulną.. zauważmy że będąc dziećmi uważa się że 20-30 lat to już starość zaawansowana.. jednak kiedy docieramy do tego wieku .. zmienia się nam to wyobrażenie.. dlatego uważam że dla 50 letniej osoby ten wiek wcale nie musi oznaczać coś złego.. inaczej postrzega się 50 lat z perspektywy 50letniej osoby inaczej z perspektywy 20letniej osoby a inaczej z perspektywy osoby 70letniej.. więc wszystko zależy od punktu siedzenia/ druga kwestia to choroby jakie napytykają ludzi.. wzależności od ilosci i jakości tych chorób.. wiadomo że osoba 60-70 z reguły cierpi na różne choroby i wtedy bardziej starość jej daje znać o sobie ale wiele osób jest chora w wieku dużo młodszym i wtedy ze wzgl. na te choroby również czują się staro.. wszystko zależy od sił witalnych i chęci życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30? agiie, dla ciebie starość:) A chyba gdzieś piało dziewczę 14-letnie, że nie wyobraża sobie jak mozna mieć aż 20 lat:) Względnie emeryci przechodzący właśnie w stan spoczynku tak samo komentują tych, co to już są po 80-tce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie starość, ale wiesz jakos tak myślę że to już taki poważny wiek.. bliższy 40 niz dalszy.. z pewnością kiedy osiągne ten wiek nie będzie to dla mnie jakieś straszne przeżycie.. zwyczajny kolejny roczek i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie 20? 20 to ja miałam 5,5lat temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, wredny by się chyba obrazil za te pigułki :-D a Ty tak raczej radosnie o tym problemie dyskutowanego tu kryzysu, czy to znaczy, ze masz jeszcze dużo czasu do wystąpienia ewentualnego zagrożenia zapadnięcia na wyzej wymieniony? :-) agiie, gdzie dowcip o szklance wody i niespragnionym umierajacym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chyba ta czwórka z przodu przez gardło nie przejdzie, będę uzywać języka migowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
hihih;) ja już 3 zostawialm w tyle, zmierzam na spotkanie z 4:P ojeja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukający, może być, przynajmniej się wyjaśni, czy jesteś on, czy ona :-D P.S. podejrzewam, że jesteś gdzieś koło trójki z przodu, mam rację? bo coś za dobry z Ciebie pracownik o2.pl, modsi zwykle nie maja aż takiego doswiadczenia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiad z Szukanie powoli sie rozkręca :-) idę obmyślać kolejne pytanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, chyba jestem zbyt wyluzowana jak na kobietę w średnim wieku :-P moze jutro będzie lepszy klimat odpowiedni do poważnej dyskusji o istotnym problemie przygotowania się współczesnego człowieka do wieku 30+ ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie - a ile Ty masz wieków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze nie ma co sie przejmowac, trzeba dbac o siebie, usmiechac sie do ludzi i siebie, poprostu zyc dalej, a wiekiem sie nie przejmowac :-D a jak mnie sie ktos spyta o wiek to powiem z usmiechem na twarzy szterdziesci hehehe do ktorych sie niechybnie zblizam :-o pocieszam sie ze kazdego to kiedys czeka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×