Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce sprzedac złoto

skup złota - warto??

Polecane posty

Gość chce sprzedac złoto

mam dwie cienkie brasoletki, które mi sie nie podobaja, jedna ma uszkodzone zapiecie, druga nieciekawy kolor chciałabym zaniesc do sklepu gdzie jest skup złota, opłaca sie?? jak to jest bo nie wiem?? chciałabym sobie kupic inna bransoletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurum...
w skupie dostaniesz cene złotego złomu dlatego jezeli masz jakis wyrób nadajacy sie do uzytku to sie nie oplaca:o ale jezeli zalezy ci na czasie to chyba nie masz wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sprzedac złoto
z tym, ze ja tych bransoletek nigdy nie ubiore juz, jak mi sie bizuteria nie podoba to moze i 2 tys. kosztowac i nie załoze. Ile mi dadza za dwie cienkie bransoletki po 4 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten problem
mnostwo zlota, ktorego w zyciu nie zaloze zlom na maxa a chcialabym z tego cos ladnego zrobic mozna? znacie kogos kto cos takiego robi'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sprzedac złoto
a obraczke juz na palcu masz?? warto przetopic złoto na obraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurum...
to zalezy ile to wazy i jaka ma próbe no i mowie ci dostaniesz cene zlotego złomu czyli tyle samo za dobre bransoletki co za jakies totalnie rozwalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sprzedac złoto
ehh to sobie podaruje, bede zbierac złom dalej moze kiedys sie tyle uzbiera ze przetopie na cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfghgfhfg
hej , ja chetnie kupie złom złota powiedz jaka waga i jakiej próby to napsze ile dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollylou
Cena złota w skupie w dużej mierze zależy od samego skupu. Są takie, które nabijają w butelkę, ale są też takie, w których złoto wyceniają rzetelnie i uczciwie. Ze swojej strony polecam ten z siedzibą w centrum Warszawy:e-skupzlota.com.pl Sprzedawalam tam złoto juz dwa razy i na pewno jeszcze tam wróce, jesli ponownie bede chciala cos sprzedac. Ceny byly wyzsze niz w innych skupach, w ktorych sie dowiadywalam, a obsluga bardzo mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej u jubilera....można wówczas od razu coś wybrać nowego w rozliczeniu. Ja kiedyś sprzedałam trochę staroci u Kruka, dostałam śliczny łańcuszek z dwiema zawieszkami i jeszcze gotówkę, coś ok 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skup zlota krakow lub skup zlota bytom http://www.kaps2.lombardkaps.pl/ mozesz sprzedac bransoletki - nie powinno byc z tym raczej problemu. Ewentualnie zawsze zostaje ci jeszcze lombard krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić dobry lombard w Wawie - www.lombardwarszawski.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sprzedaż starą biżuterię to spróbuj może tutaj -> http://skup.zlota.pl/ . Kiedyś sprzedawałem tam stare złote bransoletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto pójść do sprawdzonego miejsca, bo inaczej można stracić sporo kasy. Wystarczy, że różnica w cenie będzie 5 zł... Ja bym polecał to miejsce-> http://www.lombardwarszawski.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korttii
Moim zdaniem dobry i super profesjonalny jest lombard na złotej w Warszawie. Miałam z nimi do czynienia już 3 razy i zawsze wszystko jest po prostu jak powinno. Idą klientowi na rękę. Ich telefon: 602-190-080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unit4
do skupu złota mogę polecić podobnie jak Korttii lombard na Złotej, moja narzeczona korzystała z niego co prawda tylko raz, ale nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Bardzo miła, profesjonalna obsługa, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed sprzedażą warto zrobić rozeznanie i sprawdzić gdzie jest najkorzystniejsza cena, teraz dużo skupów oferuje wycenę przez telefon albo maila, ja sprzedawałam w okolicach dworca centralnego w warszawie, naprzeciwko Złotych Tarasów - wszystkiego dowiedziałam się właśnie przez telefon 226200220 już na miejscu udało mi się wynegocjować trochę wyższą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonek1
Zobacz sobie gdzieś online aktualne ceny złota, na przykład tutaj: http://www.cenyzlota.info/ i porównaj do tego co oferują Ci w lokalnym skupie. Może bardziej będzie się opłacało sprzedać przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lombard to nie jest głupi pomysł na zarobek. Ja niedawno pozbywałam się starej biżuterii która nie była zbyt ładna (pamiątki po byłym mężu) i przy okazji pozbyliśmy się tez elektroniki. Jak działająca to można w lombardzie, ale my oddaliśmy na skup złomu i elektroniki. Jak macie nieużywany sprzęt komputerowy to warto tutaj go oddać http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ile oferuje :) Grunt to stale obserwować notowania złota i kupić kruszec jak najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita12c
W takiej sytuacji polecam Ci pójść do Lombardu na Bemowie, bo to uczciwi ludzie. Wszystko u nich jest przechowywane bezpiecznie a ceny są atrakcyjne. No i transakcje są przeprowadzane dyskretnie. http://lombardnabemowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka9090
Jeśli jesteś z Łodzi to polecam Ci komis alange.pl. Ostatnio sprzedawałam tam złote pierścionki. Zrobiłam wcześniej rozeznanie - jak to wygląda w innych komisach i ten wypada zdecydowanie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w komisie biżuterii http://alange.pl/ sprzedałam 2 tygodnie temu naszyjnik po mojej babci (doszłam do wniosku że i tak nie będę go nosić). Jestem bardzo zadowolona z ceny jaką otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień dzisiejszy niestety nie warto. Aktualna cena (sprawdzić ją można np. na złoto cena jest obecnietak niska, że na sprzedaży można naprawdę wiele stracić. Za to warto się zastanowić nad zakupem własnie złota w takim skupie z późniejszym zamiarem odsprzedania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Złomowisko PL S03E07 http://24filmyonline.pl?u=Zlomowisko_PL_S03E07 Opis Spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień pracują na złomowiskach w całej Polsce. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa złom nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To praca dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji. W tym odcinku Wyścigi wraków jest świetną rozrywką dla złomiarzy. Do rywalizacji stają tylko stare maszyny warte około 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie1
Jak dla mnie warto. Kruszec to teraz bardzo dobra inwestycja, a złoto tez ma dobrą sprawkę. Popatrz sobie na stronie Raiffeisen, mają przyjemny kurs złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Hej ja sprzedawałam w Białymstoku Mennica Skarbowa od ręki zapłata i sprawdzenie. Ceny bardzo dobre a sprawdzałam w przynajmniej 3 miejscach- lepiej płacą niż w lombardach i u jubilerów. od ręki można sprawdzić ceny skupu www.mennicaskarbowa.pl w zakładce skup jest cena za1 g konkretnej próby pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×