Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria100000

szukam przyjaciolki z Torunia

Polecane posty

__$$$$$$___$$$$$$___$$$$$$___$$$$$ _$$____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ _$_____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ ______$$__$$____$$_$$____$$__$$$$$ _____$$___$$____$$_$$____$$_$$ __ $$ ___$$$____$$____$$_$$____$$_$$ __ $$ _$$$$$$$$__$$$$$$___$$$$$$___$$$$$ Jeszcze chwila, jeszcze krok ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$_♥ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ _♥ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___ ♥ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$___ #♥# $$________$$$$$$$$$$$$$_____(♥) _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$ i nastanie Nowy Rok __$$$$$$___$$$$$$___$$$$$$___$$$$$ _$$____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ _$_____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ ______$$__$$____$$_$$____$$__$$$$$$ _____$$___$$____$$_$$____$$______$$ ___$$$____$$____$$_$$____$$______$$ _$$$$$$$$__$$$$$$___$$$$$$__$$$$$$ Nowy Roczek ku nam zmierza, poprzez morza, góry, lasy aby przyniósł dużo zdrowia i w budżecie dużo kasy. Żeby szczęście przy nas trwało tako w pracy jak i w domu, miłość niechby rozkwitała i nie brakło jej nikomu. Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowy Roku...... oczywiście Kamelio że Ci wybacze,ja to wszystko rozumie......ale teraz zmykam musze odespac te nocne szaleństawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips ty żyjesz ????????????? co tu nic nie klikasz !!! ja usiadłam troszkę do kompa a tu taka cisza że hoho .. pa buziaczek dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam żyje,żyje i to całkiem dobrze......ale tu na forum zrobilo sie smutno,cicho wiec nie zagladam bo sama do siebie pisac nie bede... Kamelio napisz co u Ciebie jak tam Twoja praca? jestes zadowolona ? Pozdrawiam cieplutko w te zimowe,mrożne dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze jak u ciebie wszystko dobrze się układa a że zimno i mroźno to wiem wiem u mnie dziś było -21 ,lubię takie widoki jak drzewa oszronione ,zaspy normalnie w raju jestem w sobotę robimy kulig dzieciakom taki prawdziwy wiejski przez polne drogi i na końcu w lesie pieczona kiełbaska przy ognisku ,aż mi się moje czasy przypominają z dzieciństwa . Co do pracy to ni fajnie ni zle miałam szkolenia i mam nadal i jestem pół dnia w terenie jak wracam to nieraz nie mam ochoty na nić a tu jeszcze domowe obowiązki ,bo wszystkiego moja chłopina nie zdąży zrobić . Pa śpij dobrze _______________ d o b r a n o c ___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulig....fantastyczna sprawa...no to tylko pozazdroscic,mam nadzieje że pogoda dopisze i bedziecie się swietnie bawic....ja wczoraj na temat kuligu rozmawiałam z ksiedzem chciałam zorganizowac cos dla dzieciakow z naszej miejscowosci bo wiadomo im wiecej saneczek tym weselej,ale .....niestety zabraklo chetnych,bo zazimno....no coż chciałam dobrze... Mam nadzieje że z Twoją pracą bedzie lepiej,zadowolony praownik to dobry pracownik...prawda ze pogoda troche nieodpowiednia ale mysle ze wszystko sie ulozy i bedzie dobrze. Pozdrawiam miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , znowu mnie nie było tu wieki ,pewnie w najbliższym czasie to się zmieni , bo chyba mój M wyjedzie za granice :( a ta moja praca to szkoda gadać ,ale niebede sie teraz rozpisywać bo i nawet humoru nie mam ani weny . A jak u ciebie ? miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamelio :) Przykro mi strasznie,myślalam ze uda Wam się tak wszystko ulożyc aby uniknac rozstania...ale czasami (niestety) to konieczne sama widzisz ze znalezienie pożądnej pracy w tym kraju graniczy czasami z cudem....co za czasy.... Pamietaj jestem z Tobą ,zawsze mozesz liczyc na wsparcie z mojej strony ... Pytasz co u mnie,no coż dopadła nas grypa,dziewczynki chore ja tez jedynie mąż jakos sie trzyma,ale jego w domu ciagle brak, jeździ na Anglie wiec cały czas w trasie...ach te rozłąki :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podtrzymam jeszcze troche ten topik może sie przyda... pozdrawiam i zycze zdrowka wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ może kawą kogos skuszę :D ____________'♥$$$$$$$'♥ ___________'♥$$'♥___'♥$$'♥ ____________'♥$$'♥ ______________'♥$$$$'♥ _________________'♥$$'♥ _____________'♥$$$$'♥ ____________'♥$'♥ _____________'♥$$'♥ _________________________ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$(((('))))$$$$$$$ _____$$$$$$$(((((')))))$$$$$$$$$$ _____$$$$$$ (((((()))))) $$$$$$__$$ _____$$$$$$))).●¨●.((($$$$$$$$$ ______$$$$$ )(.¨ ♥ ¨.)($$$$$ _______$$$$$_)~~(_$$$$$ $$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$ $$$$$$$$________________$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Bardzo zimno jest na dworze, może kawka nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie i pozdrawiam :D słonecznego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sips z góry przepraszam że tak długo sie nie odzywałam :(nie potrafię się nawet wytłumaczyć jakoś tak wyszło mam nadzieję że wybaczone mi będzie ;) pozdrawiam i się już naprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio kochana nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze że jesteś tu 😘 oczywiście wszystko zostaje Ci wybaczone,jeszcze raz witaj po tak długiej nie obecności 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D tak wiosna w kolo, jest naprawdę pięknie,ja większość dnia spędzam w ogrodzie jednak dziś od rana miałam wyjazd a potem zabrałam się za porządki,bo to już czas najwyższy za tydzień święta :D Kamelio mam nadzieje że zmiany w Twoim życiu o których wspomniałaś to tylko na lepsze :D pozdrawiam i życzę miłego popołudnia :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też całe dnie spędzam na dworze a raczej w ogrodzie :D dziś nawet ze sąsiadką wypiłyśmy kawę przy stoliku :) taaaaa sprzątaj sprzątaj bo długo do świąt nie zostało :) ja mogę powiedzieć że mam już porobione wszystko ...znaczy porządki :D teraz to tylko na bieżąco ... A jeśli chodzi o moje zmiany to M miesiąc temu wyjechał do Holandii niestety nie znalazł pracy tu na miejscu .... i zaś spędzam samotnie wieczory :( ale już nie długo bo po roku szkolnym wyjeżdżamy do niego :):):):) na razie na wakacje a jeśli młody się zaaklimatyzuję i na to liczę to zostajemy na stałe ...... 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Kamelio faktycznie wielkie zmiany u Ciebie,szkoda że M nie znalazł pracy na miejscu i znów musiał wyjechać :( wiem co to samotne wieczory więc bardzo mi przykro z tego powodu,ale już niedługo będziecie wszyscy razem więc masz na co czekać :D życzę Tobie i Twojej rodzinie abyście wreszcie byli razem w komplecie bo to jest najważniejsze :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaj!!!!! Kawa czeka :) jak się mamy po weekendzie ? ja wczoraj byłam w markecie na zakupach ,chciałam uniknąć tych kolejek a tu niespodzianka ludzi w pip ....ale bynajmniej zleciała mi niedziela ... śliczniusia pogoda od samego rana ....aż żyć się chce :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ od rana wybrałam się na rynek po nasionka kupiłam trochę kwiatków,fasolkę ozdobna,wilec purpurowy,mieszankę pnącą i takie tam jeszcze inne :D pogoda piękna wiec nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za sianie :D pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak również złożyć Ci Kamelio życzenia świąteczne :D Zdrowych wesołych pełnych radości i optymizmu Świąt Wielkanocnych życzę Tobie i całej Twojej rodzinie z całego serca :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 sips jak po świętach ? mam nadzieje że z mężem je spędziłaś ;) ja drugi dzień świąt już sama byłam :( zostawiam ci pyszną kawę i idę do ogrodu piękna pogoda to szkoda jej nie wykorzystać :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D tak pogoda piękna ja już wczoraj skosiłam trawkę bardzo lubię zapach świeżo skoszonej trawy :D jeśli chodzi o święta to powiem tak ...dobrze ze już się skończyły,mąż był i owszem ale taki zmęczony ze praktycznie przespał całe święta :( pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwileczkę ,czasu brak jak taka śliczna pogoda zawsze coś do roboty jest ...ale może i dobrze szybciej czas leci człowiek nie myśli za dużo ... miłego weekendu życzę 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki !Jesli któraś z koleżanek chciałaby porozmawiać, lub spotkac sie na babskie pogaduchy to na poczatek zapraszam na moje gg 1811931.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki !Jesli któraś z koleżanek chciałaby porozmawiać, lub spotkac sie na babskie pogaduchy to na poczatek zapraszam na moje gg 1811931.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ela
Witam kobietki,ja jestem z okolic Torunia,a i w Toruniu mieszkałam kilka lat:)pozdrawiam i zapraszam do pisania o wszystkim i o niczym:)mój nr gg 4938176.sips ,Ciebie pozdrawiam dodatkowo,ponieważ o ile sie nie mylę,to poznalyśmy sie juz na topiku o mamach siedzących w domku ze swoimi pociechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) :) jak miło że topik wraca do życia,a już straciłam nadzieję że ktoś tu kiedykolwiek jeszcze zajrzy .... P.ela ciesze sie że znów sie spotykamy :) Margola witaj w naszych skromnych progach :) Kamelio co z Tobą .... :) pozdrawiam i przesyłam buziole 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×