Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zlotowlosa Kobieta

Dostałam tani pierscionek zareczynowy czuje sie rozczarowana.

Polecane posty

Gość gość
nie chodzi o cenę pierścionka dziewczyny, ale pewien zauważalny fakt w waszym otoczeniu. Wiele z was twierdzi, że cieszyłaby się z jakiego kolwiek, a taka jest prawda, że dla waszych chłopaków 500 zł na pierścionek zaręczynowy to dużo, a na komputer, konsole, tuning są w stanie zapłacić o wiele więcej. Świadczy o tym, że nie za bardzo chcą się dla was postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty qrwo materialistyczna :D rozczarowana bo pierscionek chu/jowy dostala buehehehehehe :D nawet na taki za 1zl szmato nie zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym z konsoli czy auta ma ktoś przyjemność a co z jakiegoś pierścionka? zero przyjemności tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sepradamis
Jesteście naprawdę śmieszne drogie Panie - żartuję oczywiście, ale nie bezpodstawnie. Moja córka... się zaręczyła, dostała złoty pierścionek z pięknym opalem i cyrkoniami (na FB na jej palcu wygląda pięknie). Najlepsze jest to, że to moja pamiątka rodzinna, bo ja go dostałam od mamy na ukończenie szkoły, a moja córka dostała go od nas po maturze. Mój szok... bezcenny Ot taki mały myk... i co Wy na to ? A najgorsze jest to, że ON się zgodził na taki temat . Nie powiem, jestem wściekła. Wolałabym pierścionek za 20 zł z kiosku niż takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sepradamis
No dodam, że ja jestem taka, że i śrubka od czołgu by starczyła... z mężem jestem już ponad 30 lat i nigdy nie patrzyłam na cenę prezentu, ale na sam fakt pamięci i chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćradko
Cena nie ma znaczenia. Mnie było stać to zapodalem solidny pierscien impressimo expletus za 5tys. Jak sie nie chce wydawac badz nie ma lub podchodzi sie racjonalnie do tematu, to i za 100 bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraziłabym się, gdybym dostała jakiś gniot za 50-100 zł. Serio. Teraz byle wyjście na zakupy tyle kosztuje. To usprawiedliwia faceta tylko wtedy, gdy słabo zarabia. Dobrze ktoś tu napisał - faceci zarabiają i są w stanie wydać dużo na konsole, ajfony, ciuchy, więc czemu kobietę mają traktować jak marną inwestycję? Niechże się facet wykaże i postara! A nie będzie traktować zaręczyny i pierścionek jak miłe spotkanie przy paluszkach i piwie. Nie dajcie sobie drogie Panie wmawiać, że miłość to tylko patrzenie w oczy, spacery po parku itd. Jestem w stanie wydać na faceta dużo, więc tego samego mogę oczekiwać od niego. I nigdy nie pomyślałabym, żeby chcieć z powrotem prezentów od faceta. Reszty nie trzeba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie sie ciskac do woli, a prawda jest taka, ze pierscionek zareczynowy, zgodnie z tradycja, powinien kosztowac 3 pensje kandydata. Ów powinien uzbierac na niego odkladajac czesc pensji przez jakis czas. Kobietom, ktore dostaly jakis badziew za 100 czy 1000 PLN podczas, gdy ich partner zarabia kilka tysiecy, bardzo wspolczuje- widac jak na dloni, ile dla niego znacza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidoki, nie mialem kasy to przetopilem wlasny wisior zloty na obraczke, za 1200 euro , to chyba normalne, pierscionek zareczynowy powinien w dzisiejsych czasach kosztowac minimum 5 tysciecy euro, olej bidoka, jest nic nie wart i cie nie kocha skoro taki bubel ci podarowal, wstydzilbym sie gdyby moza zona taka tendete nosila na palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co pisza ze cena nie gra znaczenia to plebs, nic nie maja i nigdy nic nie osiagna w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×