Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zlotowlosa Kobieta

Dostałam tani pierscionek zareczynowy czuje sie rozczarowana.

Polecane posty

"Wedlug mnie w wiekszosci normalnych przypadkow dobra jest zasada "cena pierscionka zareczynowego = 3x miesieczna wyplata mezczyzny"" o kurwa. chyba masz jakiegoś zarabiającego grosze faceta, że odważyłabyś się nosić trzykrotność jego wypłaty na palcu. gdyby mój facet wydał swoją trzykrotna wypłatę na pierścionek, zamiast odłożyć to na konto na wypadek choroby, utraty pracy czy innego wypadku losowego, albo zainwestować w coś naprawdę sensownego, to w zębach odnosiłby ten pierścionek tam, skąd go przyniósł. nie lubię nieprzewidujących lanserów nie liczących się z kasą. na nic mi nie żałuje, ale wydanie tak dużej sumy na kawałek metalu, który jest OSTATNI na liście potrzebnych rzeczy, uznałabym za przejaw skrajnej głupoty i nieprzewidywalności. już nie mówiąc o tym, że tak cenny pierścionek w najlepszym wypadku zostanie zgubiony. w najgorszym laluni, która przytyła, palec utną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie trudne...
a dla mnie to smieszne, dziwy dają dupy na kazde zawolanie, durne szmaty a chcą zeby je traktowac jak ksiezniczki i kupowac pierscionki za 5 tys... piwiem wam cos: nie jestescie tego warte i wasi faceci o tym dobrze wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_kaha
Jeśli "nie jesteśmy tego warte", to po co w ogóle faceci z nami są? Nie lepiej poszukać kobiety która "jest tego warta"? Taka logika mnie przerasta. Każdy ma to, na co go stać - i tu nie chodzi bynajmniej kasę. Wyżej d**y nie podskoczysz, to pamiętaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam piersionek z cyrkonia srebrny kosztował jakies niecale 100zł, chlopak kupil mi go w aparcie, najlepsze bylo to ze identyczny kupila sobie moja kolezanka, bo pasował jej do kolczykow na impreze, troszke mi przykro z tego powodu, ale co zrobic, dodam ze moj facet nie zarabia jakos duzo od 2,5 do 3 tys miesiecznie wiec moze dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam piersionek z cyrkonia srebrny kosztował jakies niecale 100zł, chlopak kupil mi go w aparcie, najlepsze bylo to ze identyczny kupila sobie moja kolezanka, bo pasował jej do kolczykow na impreze, troszke mi przykro z tego powodu, ale co zrobic, dodam ze moj facet nie zarabia jakos duzo od 2,5 do 3 tys miesiecznie wiec moze dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akne84
Podzielam opinie przedmówczyń, że pierścionek to sprawa drugorzędna. Ok miło jak jest ładny i jak facet nie poskąpił grosza na jego zakup, ale tak naprawdę wazne od kogo go dostajemy, co kieruje ofiarodawcą i inne nie materialne wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka_kk
Panowie! Nie trzeba wydawać fortuny, żeby piękny i elegancki pierścionek! Po prostu trzeba dobrze poszukać. Nie kupujcie najgorszego badziewia w sieciówkach typu Apart! Może nie za 200-300 zł, ale za 500-600 zł można kupić coś wyjątkowego (a jeśli nie stać cię na pierścionek za 500 zł, to za co kupisz obrączki?) Kilka propozycji z mojego ulubionego sklepu: http://www.wec.com.pl/Pierscionki-z-zoltego-zlota/Pierscionek-ze-zlota-AP-14ZB-p2321.html http://www.wec.com.pl/Pierscionki/Pierscionek-z-szafirem-i-brylantami-JP-34B-0-02-kr-J-Si-p561.html http://www.wec.com.pl/Pierscionki-z-bialego-zlota/Pierscionek-z-cytrynem-i-cyrkoniami-IM-1B-p1334.html http://www.wec.com.pl/Pierscionki/Pierscionek-z-cyrkoniami-XR-2156Z-p1299.html http://www.wec.com.pl/Pierscionki/Pierscionek-z-szafirem-i-brylantami-XR-2165B-0-04-ct-J-Si-p869.html http://www.wec.com.pl/Bizuteria-z-brylantami/Pierscionek-z-rubinem-i-brylantami-JP-22Z-0-04ct-H-Si-p1818.html Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z dupy kryptoreklama
pierścionki jak z bazaru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
Jak juz teraz czujesz sie rozczarowana,to nie mysl ze potem bedzie inaczej,on cie upokorzyl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin90
Witam. Moje zdanie jest takie ze liczy sie gest i to ze chlopak planuje cos na przyszlosc.Ten pierscionek to jest tylko symbolem tego co oboje zamierzaja zrobic w pryszlości. a Takie gadanie ze cena pierscionka= to jak bardzo Kocha sie dziewczyne to bzdury. Gdyby dziewczyna byla normalna to sama zwrocila by chlopakowi uwagie zeby nie kupywal zbyt drogiego.(bo jej jeszcze palca urwa złodzieje).A sprawdzanie,dochodzenie w necie ile kosztowal pierscionek to juz dno totalne dla mnie. Pozdro dla kazdego takiego dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprykowa torpeda
To ja Wam teraz objasnie o co autorce chodzilo bo sie podniecacie do granic mozliwosci jej pazernoscia. Napisala,ze mogl kupic za 500.Nie za 3000.Naturalnie nie wiecie dlaczego,poniewaz kazda z Was skakalaby z radosci na widok pierscionka z kapsla od Tymbarka.Bo milosc i sraczka sie liczy.Zgoda...tylko,ze 500 to chyba facet jest w stanie uciulac przez pol roku?Chyba planowal wczesniej ten krok,nie?Dwa...pierscionek zareczynowy cos tam oznacza ,powinien byc wyjatkowy a nie kupowany przez co druga klientke galerii handlowej w Pcimiu.W calej sprawie chodzi raczej o jakies zaangazowanie,planowanie wczesniej,zeby pierscionek byl wyjatkowy jak kobieta,ktora go nosic bedzie.Kobiety,ktore to bulwersuje powinny zwyczajnie zrezygnowac ze swoich pierscionkow.Co za problem?Milosc sie liczy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olplplp
Tak o to kobieta sprowadza miłość do pieniędzy. smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryska z Dabrowy Gorniczej
W USA panuje taki zwyczaj, ze pierscionek zareczynowy ma kosztowac mniej wiecej 3 pensje. Jeden kupi za 3 tysiace inny za 30 i to jest fair. Poza tym, chodzi o to zeby facet pokazal, ze traktuje dziewczyne powaznie i ceni ja, ze wlozyl troche czasu, wysilku i planowania w kupno pierscionka. Gdyby moj facet zarabial na miesiac 5000 tys. a dalby mi perscionek za 500 to by mnie szlag trafil. A gdyby zarabial 1500 i dalby tez za 500 to bym byla wzruszona. Jak ktos ci byle co daje to ci tez mowi jak cie bedzie traktowal. Na koncu swojej listy priorytetow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lepiej za te 15 tysięcy kupić wspólnie coś do domu, czy jechać na wspólne dłuższe wakacje niż jakiś symboliczny pierścionek Gustlik Honoratce dał nakrętke i też była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssss
gadacie bzdury, to ze wyda np 500zł to dużo na pierścionek? jak teraz nie stać go na pierscionek to jak bedzie go stac na inne rzeczy????? obrączki, garnitur itp wkońcu taki pierścionek to pamiątka i może zbierać na niego jakiś czas. mi byłoby ogromnie przykro gdybym dostała tandete. nie musi to być b.drogi pierscionek, ale ważne aby mi sie podobał. a niestety złote pierscionki zaczynają się od ok 200zł, a ok 700zł są juz b.ładne. gdy ja kupuje sobie biżuterie np ze złota, np branzoletke, łancuszek itp to tez nie kupuje 1 dnia wszystkiego, tylko jak uzbieram, to dzis łańcuszek potem cos innego itp wole uzbierac i kupic porządne, bo chce abym mogła to nosic kilka lat! a np biżuterie niesrebrną wiem, ze to jest na sezon albo iles to moze sie rozwalic i nie bedzie aż tak żal. takze nie chodzi o cene a o wygląd, a niestety piekne, nie są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssss
za 100zł nawet porządnych butów sie nie kupi, a niby ma straczyc na piersionek na całe życie!! oczywiscie są kobiety, które nie lubią biżuteri, ale jesli facet wie, ze jego kobieta uwielbia biżuterie, to chyba powinnen wiedziec, ze ona chce czegos wyjątkowego!! jak facet uwielbia krawaty to jego kobieta tez mu nie kupi jakiegos za 5zł tylko elegancki!!! a i tak ten krawat wyrzuci po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIzona84
Moj zareczynowy kosztowal 150zl-zloty. Bardzo mi sie podoba, jest delikatny i ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIzona84
Komplet obraczek dostalismy juz za 400 zl, zwykle, zlote, bizuteria ogolnie w tym czasie tansza byla. do tego ja mam male, delikatne, szczuplutkie palce, wiec i tak obraczka musiala byc duzo zmniejszona. Pierscionek nosze 5 lat, obraczke 4-i nie jest to zaden szajs mimo, iz duzo nie kosztowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bune
ale te baby sa popierdolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukawa78
nie ważne jaki pierścionek-ważne jaki narzeczony!!!!!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie moj facet rozczarowal i zazenowal pierscionkiem zareczynowym smutas.gif tragedia jakas ... nie spodziewalam sie tego dostaøam cos podobnego: http://www.violette.pl/product-pol-4648-Piers cionek-Srebrny-Bialo-Czarne-Cyrkonie-Nr-4648.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z Ciebie blachara! Żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierścionek zaręczynowy z diamentem kupiony został w jubilerskim sklepie internetowym Savicki. Jest cuuuuudowny i ma specjalny certyfikat autentyczności! Na pewno tam znajdziesz model, który zachwyci twoją przyszłą narzeczoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twój nazeczony cie nie szanuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie liczy się cena pierścionka, tylko sam fakt i gest. Chyba skoro dal c****erścionek to cie kocha i mysli o tobie powaznie, a może po prostu go nie stac na droższy. Ja tez nie zarabiam zbyt wiele i kupilem swojej narzeczonej skromny pierścionek w www.rzeszowski-jubiler.pl. Była zachwycona i mówiła ze jest najszczesliwsza na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobieta jest najszczęsliwsza jak jest po prostu kochana,a pierścionek to tylko taki ,,banał ,, ..no i nie musi być kupiony w Rzeszowie akurat,,,by żyć razem długo i szczęsliwie ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie zawsze są kumaci! I Twój mógł kupić to, co wydawało mu się w porządku, nie analizując tego! Znam sporo koleżanek, które wymieniały pierścionek bo albo były paskudne albo z żółtego złota, a wolały z białego. Autorko, po prostu powiedz narzeczonemu, ze chciałabyś inny pierścionek i wybierz wspólnie! Mój pierścionek wybierał mąż, ale wiem, ze pomagała mu moja przyjaciółka! Jest ładny! Z kolei gdy wybierał sam kolczyki na którąś rocznicę to już musiałam wymieniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
Też dostałam tani pierścionek! I byłam dumna, bo o zareczynach gadalismy,ale nic więcej. W momencie, gdy mi go wręczył, była. Zachwycona! Pamiętał, że nie lubię standardów, pamiętał, że kocham zieleń :-) pamiętał, że lubię skromność i nie cierpię nosić klasycznej biżuterii.trafił w punkt! Wiem, że nie Miał hajsu.odkul się kilka mc pozNiej,niepotrzebnie,noszę oba, ten pierwszy tym bardziej. Liczy się chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie drogie w utrzymaniu d**y z was! Lepsze i tańsze s prostytutki. Pozdrawiam prostytutki z Wielkopolski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Rafał
Najtańsze pierścionki widziałem na topsilver.pl bo musiałem porównać ceny wielu sklepów żeby kupić jak najładniejszy pierścionek za określoną cenę. Żeby się nie zapożyczać i jednocześnie nie wyjść na biedaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×