Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zimna2325436543

Szukamy sali w oklicach Siemianowic Śląskich

Polecane posty

Gość zimna2325436543

Czy ktoś może mi polecić jakąś salę na wesele w Siemianowicach bądź okolicach (Bytom, Chorzów, Katowice)? Może ktoś z was organizował bądź był gościem na jakimś fajnym weselu w pobliżu? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc:)

Gość hello_kitty
wsyzstko yaleyz ile chcesy wzdac, w siemianowicach U Ostrowskich, w Szleholtels tey mozna robic wesele, w palaczku fitznera. w katowicach w Kimie, w Jagience, w piekarach Palac Wisniewski, w czeladzi szafranowy dwor

Gość hello_kitty
eeeeeeeeeeeeeee cos mi sie podzialo z klawiatura i wszstkie y zyamienily sie miejscami z z

Gość zimna 2323232
dzięki za odzew :) i prosze o inne miejsca miał ktoś w zameczku w Michałkowicach?

Gość chętnie pomogę...
A może w Bytomiu na działkach, znam 2 fajne sale - a żarełko... pycha

Ja polecam Shume w Dąbrowie Górniczej, Pałac Kawalera w Świerklańcu, Atene w Sosnowcu, Różaną Dolinę w Bedzinie, KEM w Dąbrowie górniczej

Gość gocha24
jeśli zależy ci na niepowtarzalnej atmosferze wokół lasów to jest taki jeden lokal w okolicy Tarnowskich Gór tj. w Brynku dojazd bardzo dobry z każdej strony Dworek Myśliwski jest tam fajna menażerka i wszytko ci załatwi miałam tam swoje na 80 osób,mają też pokoje hotelowe gdzie dostajecie apartament gratis,możesz się spokojne przebrać i odpocząć.Cześć

ja byłam kiedyś na weselu w restauracji \"Alicja\" w Siemianowicach - fajne miejsce, tylko ma osobne sale do siedzenia i zabawy - zależy co kto lubi dodatkowy plus - w pobliżu jest jakiś park z ładnymi alejkami, oglądałam zdjęcia z pleneru - bardzo ładne wyszły

Gość dj lepszy
Witam, jestem Dj\'em, wraz z kolegą konferansjerem (dziennikarz Słowa Sportowego) zajmujemy się muzyczną oprawą wesel oraz imprez okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. KONTAKT kom. 606403797 gg 807557 mail djlepszy@wp.pl

Gość Justyna

Wspaniałe weselu urządzili moi przyjaciele w tym miejscu http://www.uostrowskich.pl/. Bawiliśmy się tak jak nigdy. Piękny lokal i piękna okolica. Jedzenie fantastyczne i bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jednym słowem pierwsza klasa 

Gość Anastazja

A Bielsko bierzecie pod uwagę? Bo w sumie niedaleko a mam tam extra salę do polecenia z autopsji. Wróblówka - w każdym razie warto się przejechać, pogadać z właścicielami i zobaczyć na żywo bo piękna jest

Gość Ilona

W Siemianowicach jest piękny lokal na wesele - U Ostrowskich. Byłam tam na weselu i jestem zauroczona tym miejscem. Sala robi ogromne wrażenie. Pięknie wykończona z dbałością o każdy szczegół. Nad salą króluje piękny, ogromny żyrandol. Czyliśy się jak na królewskim przyjęciu. Bardzo eleganckie dekoracje, piękna zastawa, wspaniałe jedzenie (urozmaicone i w odpowiedniej ilości) Obsługa też na wysokim poziomie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować