Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mlodziutka555555

Pierwszy taniec - jaka piosenka ??

Polecane posty

Gość Mlodziutka555555

zastanawiam sie nad piosenka na pierwszy taniec. macie jakies propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flip flop
my wybralismy k-ci&jojo-all my life,piekne slowa i nie jest oklepana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodziutka555555
Piosenka sliczna:) ale ja myslalam raczej o bardziej takich polskich ale nie oklepanych.bardzo podoba mi sie S.Krajewski Wielka Milosc ale to juz chyba oklepane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek zielony
wielka milosc oklepana strasznie. tez o tym myslalam, ale maz na mnie krzywo spojrzal... w koncu my mielismy ta piosenke : http://pl.youtube.com/watch?v=oGNLGJxPwRo taka prawdziwa i ladna. naprawde ma piekne slowa. "... razem zestarzejmy sie, wciaz tak malo jest dobranych par..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie "naszą" piosenką jest właśnie ta Karoliny Kozak (tu uśmiech dla Zielonego Groszka kolejny dziś zresztą :) ) bo wtedy jak wchodziła to zaczynaliśmy być razem i myślimy o niej ale... podoba nam się też Briana Adamsa "Have you ever really loved a woman" piękna jest :D:D:D i teraz sami nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka? Szkoda że nie mam radia ale cóż włączyłam sobie ją na mp3 w telefonie i się fetyszuję hehehe piosenką i słowami oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodziutka555555
FAJNA JEST TO SIE ZGODZE ALE ONA OPOWIADA TYLKO O MILOSCI DO KOBIETY A PRZECIEZ WY OBOJE SIE KOCHACIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ale tą piosenkę zaproponował mój Ukochany więc sama rozumiesz jak bardzo mi się zrobiło miło że chciałby taką właśnie na pierwszy taniec, ale mamy jeszcze opcję by zrobić z niej podkład na kasecie z wesela więc pomyślimy, jeszcze jest czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek1612
Adams ma jeszcze jedna fajna pieśń, tytul to bodajze: I'll always be right there

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko...
"Zabiorę Cię" - Kancelaria boska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka82
Zabiorę cię Kancelaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponujekkkkihgh
when i need you leo sayera lub without you w wykonaniu dion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka Varius Manx jest śliczna i jak posłuchałam słów to sobie pomyślałam że zaśpiewałabym ją sama na weselu dla swojego - już wtedy - męża :) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje dziewczyny!Czy znacie może jakieś fajne piosenki na pierwszy taniec w rytm walca angielskiego?Z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
ira - ona i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa.81
a ja sie waham miedzy Karolina Kozak a Eleni "tylko w twoich dłoniach" Obie mi sie podobają.Może doradzicie? aha i będzie śpiewał facet niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa.81
chyba Eleni,jakoś tak bardziej za serce chwyta:) i bardziej rytmiczna do tańca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńkaaa
justa ja bm wybrala Eleni, zalezy tez jak wykona ja Twoj zespol, musisz ich po prostu przesluchac, moja kuzynka miala ostatnio wybrana Anne Jantar "Pozwolil nam los", sliczna jest, ale po wysluchaniu zespolu w koncu zdecydowala sie na inna, "Zono moja" bo im lepiej wychodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa.81
a czy słyszał ktoś o przypadku że pierwsza piosenka leci z płyty a dalej gra zespół?:) jak sobie wyobrażę jak oni to zaśpiewają to mi się odechciewa.Załuje troche ze nie wzięłam dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa.81
nikt? czy to aż takie głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×