Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wychowuję również dziecko.....

młode dziewczyny nie nadają się na matki

Polecane posty

Gość wychowuję również dziecko.....

Z przerażeniem muszę to stwierdzić.Po swoich znajomych widzę,że nie mają tyle cierpliwości co ich starsze koleżanki.Kobieta powinna mieć dziecko jak jest dojrzała emocjonalnie i finansowo.Potem marudzą ,że nie dość że dziecko, to jeszcze szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartedorr
Przygotowalas sie a zmasowany atak 20stek, ktore zaliczyly wpadki?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bla bla bla gowno prawda!mozna miec 40 lat i miec nasrane we lbie a mozna miec 17 lat i byc swietna dojrzala matka.Moja byla wychowanka urodzila corke w wieku 18 lat i jest wspaniala matka a nigdy w zyciu rodziny nie miala czyli wzorcow do nasladowania:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-sta która zaliczyła wpadke
NIe nie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co ty opowiadasz!!!!!!! z konia spadłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ale jakiś przelicznik cierpliwości nosisz w kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
Jestem młodą mamą i wcale nie narzekam:) Czasem jest ciężko, ale przynajmniej nie gderam:O Moja matka, która urodziła mnie mając lat 39 robi to notorycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowuję również dziecko.....
i zamiast sie uczyć czy bawić to siedziała z dzieckiem.18 latka sama jest jeszcze dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z tym...znam wiele młodych dziewczyn, które są wspaniałymi mamami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram autorkę.. :) ale moja droga.. przygotuj się że zaraz będzie zmasowany atak nastek albo 20 latek które zaliczyły wpadkę i na chama całemu światu chcą udowodnić jakie to są szczęśliwe, jak to im się udało i że ta wpadka to najwspanialsze co je w życiu spotkało.. :) typowa reakcja człowieka który jest przegrany a stara się udowodnić że tak nie jest :) i za wszelką cenę będą chciały wmówić że no 17latka jest lepszą matką nić 27latka :) ehh.. dzieci rodzą dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam troche wiecej niz 20 lat a i tak uwazam ze autorka bredzi bo sie nie wyspala:p wiek nie ma nic wspolnego z cierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzilam pierwsze dziecko w wieku 22 lat. nie byla to wpadka, od ponad roku bylam mezatka i synek byl zapalnowany i oczekiwany. Dzisiaj moj syn ma 10 lat i mamy ze soba swietny kontakt. Rozmawia ze mna o wszystkim i cieszy sie, kiedy razem sie wyglupiamy, scigamy, czy jezdzimy na rowerach. Nie wiem, czy byloby tak fajnie za 10 lat, gdybym urodzila go teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez corke urodzilam w wieku 21 lat i nie sadze bym niecierpiliwa matka byla.Ide sie zdrzemnac bo mnie szlak dzis trafia:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja synka urodzilam majac 20 lat i jakos nie uwazam sie za malo cierpliwa, wlasnie przed ciaza bylam nerwus a teraz stalam sie bardzo spokojna moja mama mnie urodzila w wieku prawie 30 lat i mowila zawsze, ze nie miala juz tyle cieprliwosci co kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe brednie
urodziłam w wieku 22 lat , i nigdy nie przyszło mi na myśl że za wczesnie , skończyłam studia z wyróżnieniem, mam dobrą pracę , jestem spełniona a dziecko zawsze było dla mnie nanjwiększą motywacją . Młody ma lat 9 a ja nadal czuję sie mloda , atrakcyjna i z ogromnym apetytem na zycie. Wychowuję go sama , po rozwodzie i faktem jest że nie zyjemy raczej standardowo, tzn obiadki, pranie itp a wiecej czasu poświęcamy na zajecia jakies , podróże i mamy duze grono przyjaciół . Zaznaczam że jestem czyściochem, porzadki mamy w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoilllllllllllllllllllllllllll
Bzdura!!!! Nie jedna młoda mama jest lepszą matką niż te starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zaszla wciaze jak miala 19 a urodzila mnie jak miala 20 lat. Ona byla wspaniala matka (niestety juz nie zyje) a ja wyszlam \"na ludzi\". Nie ma zlotego wieku na zostanie matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka urodzila syna w wieku 40 lat, kiedy mlody poszedl do pierwszej klasy, oddala wszystkie jego zabawki, poza klockami lego, bo stwierdzila, ze teraz przyszedl czas na nauke:O. Ja mysle, ze to raczej kwestia podejscia, do zycia, rodzicielstwa, stabilizacji i charakteru, a nie wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej krytykować
Autorko a niby co masz na myśli mówiąc ŚWIETNA PRACA???? Bo mnóstwo kobiet po 30stce zarabia marne grosze i są na garnuszku męża!!!! Ja osobiście znam dziewczyny w wieku 20kilku które są po studiach i świetnie zarabiają!!!!!!!!!!!!!!!! Ponadto cierpliwośc nie jest przypisana do wieku, daj kobietom po 40 niemowlaczka na kilka dni i zobaczymy ich cierpliwość hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowuję również dziecko.....
czterdziestolatka to już stara baba.Ale taka 18 to wybaczcie.Aż mnie krew zalewa co wyprawiają z tymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z autorka, niekrorzy cale zycie sa dziecmi a za to wiele dzieci 18 letnich potrafi poprzez dziecko blyskawicznie dojrzec mantodea mam pyt do cibie czy adoptujac dziecko ani ja ani maz ne mozemy byc karani? czy niekaralnosc dot wyroku kiedykolwiek czy jakis czas bierze sie pod uwage? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartedorr
No i zaczyna sie:O Kobiety, ktore urodzily dziecko w wieku 20-22 lat(jasne to nie byla wpadka.....) pisza, ze to odppwiedni wiek na dziecko, jak sobie same z wszystkim poradzily(nie liczac oczywiscie pomocy rodzicow bez ktorych cienko by przedly) i inne bzdury. Uwazam, ze topiki z tego dzialu nie powinny pojawiac sie na glownej stronie, wtedy nikt przez pomylke do tego bagienka wchodzic nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
ja urodzilam majac 20 lat i przyznam sie szczeze ze to wlasnie dziecko nauczylo mnie cierpliwosci, jakiej nie mialam przed dzidzią. A dzis mala ma juz 3.5 roczku i kolejne w drodze. Fakt, czasem bylo ciezko, nerwy mnie braly ale dawalm rade coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam a mam 24 lata, wcale nie czuje sie ani mloda ani stara matka, cierpliwosc...... jasne ze czasami moze jej brakowac, kazdy ma swoje granice, ale wcale nie jest powiedziane ze mloda jest gorsza, mialam kolezanke co ja matka urodzila jak miala 41 laT, MYSMY WSZYSTKIE LATALY SIE BAWIC, a ona musial siedziec w domu "BO ZA JEJ CZASOW TAK SIE NIE ROBIŁO" czasy sie zmieniaja, amloda matka wszystko zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej krytykować
wychowuję również dziecko..... ta za stara tamta za młoda powiedz nam zatem niby jaki wiek jest odpowiednia na bycie matka???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdej grupie wiekowej znajdzie sie kilkanascie matek nieodpowiedzialnych./ 30 latki też nie potrafia zając sie dzieckiem i brak im organizacji tak samo jak 20 latki, tu nie wiek a podejscie do zycia ma znaczenie. Ja urodziłam nie majac 20 lat i żyje. Moj syn chodzi do prywatnego przedszkola, ja mam własną firme i nadal sie ucze a no i najważniejsze mam faceta i własne m - do wszystkiego doszłam sama wiec texty o tym jak to 20 latki sa nieodpowiedzialne mozecie sobie schowac w buty bedziecie wyższe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartedorr
i najważniejsze mam faceta Ciekawe jakbys przedla bez niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej krytykować
Przybywam z daleka- BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychowuję również dziecko..... - powtarzam cie ze mialam w osrodku dziewczyne ktora cale zycie rodziny nie miala matke zamordowal jej ojciec na jej oczach a cialo przeczymywal 3 dni w kanapie na ktorej ona spala.Takie traumatyczne przezycia robia spustoszenia na cale zycie.Dziewczyna wpadla w wieku 17 lat urodzila ok.18rz.Wyszla za maz za ojca dziecka mieszkaja u jego mamy teraz wyjezdzaja do Anglii jest zajebista cierpliwa troskliwa matka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartedorr
najlepiej krytykowac, masz problem z wyrazaniem emocji? Uwierz mi, jeden czy dwa wykrzykniki wystarcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×