Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość gość
ja z mezem robilismy wizualizacje I project nowego wnetrza u www.in-designer.pl naprawde warto, swietne ceny I ciekawe rozwiaznaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenektt
Podoba mi się podejście jakie mają państwo Dębscy w swoim biurze Dębski Projekt -www.debskiprojekt.pl. Oni słuchają klienta, brali pod uwagę moje sugestie i pomysły co do tego jak ma wyglądać moja restauracja i pod tym kątem przygotowali projekt. Na stronie można sobie obejrzeć kilka realizacji. Są to prawdziwe projekty, a nie tylko rendery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uparciuszka
Witam wszystkich, Ja mam nieduże mieszkanie bo tylko około 50 m2, dlatego poszukuję kogoś z okolic Gliwic, kto mógłby mi zrobić projekt tego mieszkanka za rozsadną cenę. Ponieważ jest nieduże, tym bardziej zależy mi na tym aby było funkcjonalnie urządzone. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie więc warto się skontaktować z konkretnym architektem czy firmą np. z www.maximum-interior.com. Przygotują projekt, zrobią wycenę. A ta firma zajmuję się kompleksową opieką nad projektami więc nie musiałabyś się niczym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy kogo możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ArteCubo to zespoł specjalizujący się w aranżacji wnętrz i biur. Panie mają ciekawy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od firmy, metrażu itd. Jest wiele czynników. Najlepiej zapytać u źródła i dostaniesz pewną odpowiedź. Jeśli chcesz namiary na rzetelną i zaufaną firmę, sprawdź http://wmw-architekci.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wnętrze projektował Hadson http://www.wnetrza.hadson.pl/ Wyszło super, raczej nowocześnie z nutką eklektyzmu, bo tak lubię. Dla mnie najważniejsze, żeby mieszkanie miało styl, w jakim dobrze człowiek się czuje, nie warto lecieć za modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanim, dobrym i solidnym architektem jest http://www.karma-project.pl/pl. Korzystałem z ich usług przy projektowaniu domu i byłem zadowolony z ich pracy. Zaprojektowali cały dom a po zatwierdzeniu projektu sami dopilnowali, żeby wszytko było zrobione prawidłowo na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio korzystałam z pomocy firmy architekturaiwnetrza.com i jestem bardzo z nich zadowolona. Nie miałam żadnych problemów podczas współpracy i cena też jest przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska0120
nam niedawno projektowali architekci z findarchitekci.com Bardzo świerze podejście do projektu i okazuje się że sami byśmy sporo przepłacali na materiałach. Dużo pracują też na zachodnich rynkach i w efekcie wyszło naprawdę super i niedrogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o elementach betonu we wnętrzu? Widziałam takie płyty architektoniczne u producenta VHCT.PL i myślę, że to jest nietypowy element dekoracyjny, który zechcę wykorzystać w moim mieszkaniu :) Jestem przed remontem i nie mogę się już doczekać na te zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.kparchitektura.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję w Szczecinie projektanta do mojemu domu. Mógłby ktoś doradzić kogoś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zatrudniłam Studio Atre ze Szczecina (http://studioatre.pl/). Szczerze mogę polecić, ponieważ przeszli moje oczekiwania. Jak się chce mieć taki wystrój jak na filmach to na pewno warto skorzystać z pomocy specjalistów a później cieszyć się widokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno się zwracać uwagę na wiele kwestii, a projekt to masz za darmo od firmy, która zajmuje się takimi tematami. Przynajmniej tam było z nimi - http://www.aranzacjekuchni.com.pl/ Wydawanie kasy na oddzielny projekt nie ma sensu, bo jeśli nie zamówicie w firmie kuchni, to na ten projekt wydacie kilka stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Kowalczyk
Bardzo chciał bym polecić firmę projektującej wnętrza prostudio.pl. ich projekty są naprawdę godne polecenia i uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćemilka
Nie da się tak określić - to wszystko zależy od architekta, od projektu... D&D projekt polecam - na pewno nie zedrą za dużo kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaś polecam młodego studenta architektury wnętrz, który aktualnie robi dyplom. Ma bardzo bogate portfolio i wiele nagród, pracował dla wielu znanych firm. Mhwdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaMaryśka
no ciężko na takie pytanie odpowiedzieć, bo to wszystko zależy od architekta/firmy - my korzystaliśmy z usług D&D PROJEKT (http://ddprojekt.pl) i polecamy serdecznie. Niedrogo i bardzo fajnie, zgodnie z założeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja współpracowałem z firmą Monado (www.monado.com.pl) i jestem bardzo zadowolony. Teraz juz wiem że lepiej zobaczyć coś na wizualizacji zamiast od razu pruć ściany a potem się drapać po głowie co tu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko rzucić tak z kosmosu cenę za projekt bo to zależy od tylu czynników, że nie sposób strzelać, ale u mnie jak robili z http://architekturaiwnetrza.com/ to wyszło mnie to dużo mniej niż samodzielnie, przez prosty fakt, że potrafili znaleźć meble do których ja bym nie dotarła o połowę taniej niż te co sama w sieci wstępnie poznajdowałam żeby im pokazać więc jeszcze zaoszczędziłam po tym co wstępnie zakładałam a mieszkanie śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarss
Zdarzyło mi się raz korzystać z usług architekta i było to przy okazji remontu mieszkania. Popytałem znajomych i tak trafiłem na biuro Dębski Projekt ( www.debskiprojekt.pl ). Konkretna, rzetelna ekipa, słuchająca potrzeb klienta. Na stronie jest kilka projektów które wykonali, można sobie sprawdzić mniej więcej na jaki efekt można liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnnn
Podoba mi się podejście jakie mają państwo Dębscy w swoim biurze Dębski Projekt - www.debskiprojekt.pl . Oni słuchają klienta, brali pod uwagę moje sugestie i pomysły co do tego jak ma wyglądać moja restauracja i pod tym kątem przygotowali projekt. Na stronie można sobie obejrzeć kilka realizacji. Są to prawdziwe projekty, a nie tylko rendery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz zalezy od biura projektowego, ale osobiscie w tym temacie moge polecic www.martawanat.pl projektuja niesamowite wnetrza, a do tego ceny sa bardzo rozsadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić www.punktystyq.com.pl. Bardzo pomysłowa pani projektant, wszystko nam idealnie rozplanowała tak że mamy bardzo funkcjonalnie i elegancko urządzone mieszkanie i cenowo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabaraba
Ja cały ciężar związany z urządzaniem domu oddałam projektantce wnętrz, którą poleciła mi przyjaciółka. Wiem, że gdybym sama się za to wzięła trwałoby to wieki, nawet przy pomocy męża. Jesteśmy w połowie urządzania naszego gniazdka. Pani Natalia Kolasińska (Czestochowa) spisuje się na złoty medal. Serio jeśli nie macie czasu, drygu do urządzania mieszkania warto jest zgłosić się do profesjonalnego projektanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zależy od metrażu kuchni i twoich wymagań. Ja od siebie mogę polecić ci firmę http://pskprojekt.pl oni ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mowa o architektach wnętrz, to mogę polecić studio, z którym ja współpracowałam - http://dfinterior.info. Pani Danuta przygotowała dla mnie projekt kuchni, łazienki i salonu. Projekty naprawdę kreatywne, w klimacie, jaki lubię - styl skandynawski - do tego funkcjonalne. Mieszka się super w tych wnętrzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×