Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość nadia008
Ceny są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy do kogo trafimy. Tutaj http://www.dekorus.waw.pl/pl/projektowanie,12,1.lhtm są projekty firmy, która oferuje ciekawe, ale jednocześnie niedrogie rozwiązania. Warto zapytać ich o ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wszyscy polecają to i ja napiszę, kto mi to zaprojektował mieszkanie - to ludzie z tej strony www.kuchniea3.pl. Dali mi kilka projektów, wybrałem jeden a gdy już doszło do realizacji usługi to udało mi się jeszcze wydębić od nich 10% rabatu. Podchodzą do każdego indywidualnie co jest sporym plusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu to będzie 100-150zł/m2. Nie jest to więc ogromna cena za taką inwestycję. Ale wszystko zależy od projektu. Polecam skontaktować się z tą firmą : http://artecubo.pl mi zaprojektowali piękne wnętrza, surowe drewno, beż, metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira32
Ja powiem szczerze, że korzystałam z usług strony, którą też poleciła mi znajoma http://baar.pl/ okazało się że wyszli naprzeciw moim oczekiwaniom i urządzili mi domek tak, jak chciałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że wszystko zależy a czynników jest sporo, więc nie ma co generalizować. Nam projektowało mieszkanie http://wnetrza.hadson.pl/ i fajnie, ze na nich trafiliśmy, bo dokładnie zrozumieli o co nam chodzi i mieszkanie wyszło takie jak sobie wymyśliliśmy a cenowo było przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc temu odebraliśmy mieszkanie które zaprojektowała i wykończyła nam firma Marta Czerkies Home Designer. Możemy śmiało powiedzieć że polecamy. Świetny projekt , dobre wykonanie i na czas. Zostawiam namiary do biura 606 766 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximer006
cena zawsze jest zależna od indywidualnych wymagań klienta. Jeżeli jesteś z okolic warszawy znajdź firmę p. Iwony Terczyńskiej - pracuje u niej wiele doświadczonych architektów. Byłem mega zadowolony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marta Chmiest z Chmiest Pracownia Architektoniczna oferuje naprawdę świetne ceny! Jej firma zajęła się projektowaniem mojego ogrodu i cena którą zapłaciłam nie była wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka2000
Iwona Terczyńska dla mnie wygrywa przez dobry kontakt a to ważne przy dłuższej współpracy! My mielismy, że tka poiwem pare etapów w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że bywa różnie, lepiej dopytać się poszczególnych architektów ile biorą. My korzystaliśmy z http://www.kuznia-wnetrz.pl/index.php i dobrze, że na nich trafiliśmy, bo projekt świetnie udał się w naszym mieszkaniu, ba nawet wyszło lepiej niż a projekcie a znam już takie mieszkania, gdzie projekt owszem był super, ale realizacja jakoś nie wyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firren
U mnie projektem wnętrz zajmowała się Rembelska z Warszawy . Cena za usługę nie była wcale wygórowana, choć ludzie mnie tak straszyli. W ogóle dostałam meble na wymiar w niższej cenie niż normalnie. A płatność regulowałam wg harmonogramu rozłożonego w czasie, także nie musiałam od razu całej kwoty wpłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od projektu, mieszkania i wielu innych czynnikow, najlepiej po prostu udac się do takiego projektanta, osobiście w tym temacie mogę śmiało polecic www.martawanat.pl robili mi projekt wnetrz w mieszkaniu i wyszlo swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gersss
U mnie przy aranżacji mieszkania brała udział firma Lux Interiors. Opinię mam dobrą o ich podejściu. Duży profesjonalizm już od pierwszego kontaktu, pełna informacja, nie było pytań na które by nie odpowiedzieli. Sympatyczny kontakt, a efekt prac odpowiada temu co sobie z małżonką zażyczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meblarz
Architekt he he Nagryzmoli kocopoły, których nie da się używać. Często nie mają pojęcia o strefach pracy w kuchni a planują od czapy - dla oka. Wymysły typu szafki pod sufitem głębokości 600 mm podbijają polski rynek :) Przecież używanie tych szafek nawet z dużej drabiny jest kosmicznie trudne a jakże pomnaża koszt realizacji. Notorycznie projektują i wymuszają na wykonawcach pomijanie wentylacji lodówek, piekarników, płyt grzewczych bo tak bez szczeliny czy kratki jest ładniej. Przez to dochodzi do szronienia kosztujących ciężkie pieniądze AGD, przegrzania AGD, niezamierzonego podgrzewania wnętrza zabudów. Pozwalają sobie kazać zabudować wentylację w pomieszczeniu (sic!!!) Łamią wszelkie zasady ergonomii w myśl źle pojętej estetyki. Słowem - najczęściej to amatorzy, gówniarze po kursie lub niedouki. Okapy za ciężkie pieniądze, które powinny być ciche hałasują jak Huta Sędzimira bo podłączone są do instalacji pofalowanym spiro o śmiesznej średnicy 90 mm zamiast 150 mm (opory ruchu powietrza, tarcie i zawirowania po "harmonijkowej" powierzchni to opory i dodatkowy hałas. Z obowiązkową fizyką już od szkoły podstawowej brak takiej wiedzy ma się nijak. Oczywiście klient też tu swoje ma często za kołnierzem. Jeżeli chce tanio to wiadomo. Bywa jednak, że za ciężkie pieniądze otrzymuje tandetę. Taśma ledowa za pół ceny, transformator LED co buczy sobie i radośnie pomrukuje, okucia GTV. Aha - tzw. projektanci nie mają często pojęcia co zamawiają. A przecież GTV kontra BLUM to już różnica nawet kilkunastu pln na jednym zawiasie a w kuchni bywa ich kilkadziesiąt. Liczy się żeby taniej (często podają klientowi cenę wyższą) a wielu patrzy też by im jeszcze odpalić. Spotkałem się z projektami kuchni, które nie zawierały nawet jednej szuflady a tzw. projektant miał czelność pobrać od klienta za taki projekt pieniądze (!!!) Recepta - dobry rzemieślnik który często sam zaproponuje ciekawe rozwiązania. Jeżeli poda co jak i za ile to dobrze się zastanów zanim zdecydujesz się na ofertę teoretycznie tańszą ale tak naprawdę kot w worku i potem masz zaoszczędzone na jakości oświetlenia, okuć. Ale tu też bywa różnie. No i jak podoba Ci się Fiat Panda to nie pytaj o Mercedesa C klasse bo z silnikiem Pandy wiele wart nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meblarz
Dodam jeszcze, że kiedyś montując kolejny element w czarnym połysku w dużym domu wymknęło mi się do pomocnika ( szczerze), że w tym domu będzie jak w trumnie. Mój pech, że inwestor którego nie znałem to usłyszał. Jego szczęście - zażądał zmiany kolorystyki. Być może uratowałem mu życie. To była stolarka za kilkaset tysięcy złotych (!!!) i klient za zmianę kolorystyki dopłacił. Nie wiem czy wyegzekwował to od projektanta. Radzę uważać! Jeżeli zamawiać projekt kuchni - to w miarę renomowany projektant, ten w studiu meblowym będzie miał raczej pojęcie o okuciach i wyposarzeniu. Musi być specyfikacja materiałowa - najlepiej z opcjami. Nie sztuka klientowi napisać wszystko z najwyższej półki. Może to przekroczyć jego możliwości bądź zamiary budżetowe. Powinien być wybór bo chociażby fronty lakierowane mat czy połysk to różnica 1/3 ceny a efekt w obu przypadkach może przypaść do gustu. Bardzo fajnie jak zaprojektowano dużo dużych szuflad ale nie muszą to być od razu tandembox. Ja nie zamawiałem ale wydaje mi się, że cena 1200 - 1400 pln zawierająca pomiar, dobrą specyfikację, ze dwa warianty układu z wizualizacjami i wariantami wyposażenia była by uczciwa. Chyba prosił bym o propozycję AGD a ze dwieście pln gotów bym był dopłacić za rysunek techniczny z ewentualnymi przeróbkami instalacji pod potrzeby wybranego projektu. Pamiętajmy jednak, że projektant w studiu meblowym będzie przede wszystkim lojalny wobec swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Meblarz, bardzo podoba mi się Pana wypowiedź. Mam tylko jedno pytanie - nauczona błędami w urządzaniu mieszkania poszukuję dobrego fachowca do wykonania kuchni na wymiar, a przede wszystkim współpracującego z dobrą lakiernią. Wcześniejsze meble sa tak delikatne, że strach przy nich cokolwiek robić, aby na froncie nie pojawił się jakiś wyprysk. Czy orientuje się Pan gdzie w Katowicach można znaleźć takich fachowców? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meblarz
Nie wiem. Nie jestem ze Śląska. Czasami jednak wyceniając posiłkuję się dla szybkiego sprawdzenia realności wyceny kalkulatorem na stronie 4poziom . Zdaje się z Radomska ale zasięg działania obejmuje Katowice. Wyceny są umiarkowane, realne i uczciwe w oparciu o to narzędzie. Popytał by na forach. Wiele wyjaśnia rozmowa z fachowcem (pewnie właściciel albo syn - na super projektanta bym nie liczył ale może mi się tylko wydawać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Panu dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meblarz
I pamiętajcie! :) Jeżeli projektant wmawia wam, że szafki w środku czarne będą ładnie wyglądać to rozmawiacie z idiotą. Na zewnątrz mogą sobie być nawet różowe - co się komu podoba. Ale wnętrze korpusów wykonuje się białe lub popielate bo po prostu wtedy wszystko w szafce widać i nie dostaje się oczopląsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam sama pobawić się w urządzanie mieszkania, trafiłam na świetny sklep www.lesprit.pl z elementami wykończenia wnętrz i udało mi się świetnie urządzić moje mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzałam swoje wnętrze z pracownią JSM z Poznania. Jestem niesamowicie zadowolona i polecam ich usługi http://jsm-wnetrza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła SUKCES EDUKACJA Ostatnie dwa tygodnie naboru na rok szkolny 2016/2017! Zapraszamy do nauki na kierunku DEKORATOR WNĘTRZ. Kurs trwa rok (2 semestry) i odbywa się w systemie zaocznym (zajęcia w weekendy). Do zapisu wystarczy dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły (nie wymagamy matury!). Na kierunku DEKORATOR WNĘTRZ nauczysz się między innymi: # Rysunku technicznego # Kompozycji plastycznej # Projektowania wnętrz # Projektowania witryn ekspozycyjnych # Zarysu historii architektury i sztuki # Zasad dekoracji wnętrz Dlaczego DEKORATOR WNĘTRZ w szkole SUKCES EDUKACJA? + niskie czesne + posiadamy własne pracownie i bogate materiały dydaktyczne + bezpłatna sesja egzaminacyjna i egzaminy końcowe Gwarantujemy mnóstwo konkursy, niespodzianki i zniżki u partnerów szkoły! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie czekaj, przyjdź i przekonaj się, że warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fesss
Jasne warunki ma biuro projektowe Lux Interiors, prowadzą swój portal na http://luxinteriors.com.pl. Nie było problemów z dogadaniem się co do samego projektu domu, ani też przy rozliczeniu. Uczciwie, sumiennie, zgodnie z zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biuro Vivere Colorito. Sprawna obsługa, szybki kontakt. Już na spotkaniu pani architekt zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dokładna, konkretna, słuchała moich i męża sugestii i pomysłów. Zamawialiśmy projekt kuchni wraz z meblami i efekt jest rewelacyjny. Sama bym nigdy sobie tak nie urządziła. To był dobry wybór, żeby postawić na zawodowca. Na stronie www.studiovc.pl jest część ich projektów w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximer006
Jeżeli interesuje Cie profesjonalizm i firmy z doświadczeniem to zajrzyj do pani Iwony Terczyńskiej - http://iprojektywnetrz.pl/ Pełne zadowolenie (ze strony wielu klientów). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego szuka klient? Jakości, terminowości, dobrej ceny ... to znalazłem w Decoroom w tamtym roku i na rynku warszawskim w 100% Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam piotr minkowsi architekt bialystok, odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam piotr minkowski architekt bialystok szczerze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fessa
Jakbym miał kogoś w Krakowie doradzać to może M4 Prato ze strony http://urzadzamypodklucz-krakow.pl. Zamawiałem u nich wykończenie wnętrz domu.. Zajmują się wszystkim, od projektu po same roboty po zakupy i transport. To mi się opłaciło, że wszystkim się jedna firma zajęła i druga rzecz, że czasowo całe prace trwały dość krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pracownię architektoniczną ARCHITETTO. To świetni fachowcy i pasjonaci, mają niesamowite wyczucie stylu i idealnie rozumieją oczekiwania klienta. Oferują: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×