Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość gość
mysle, ze kazdy moze sam sobie ogarnac jakis projekt, wystarczy znac dobre sotrny z fajnymi gadzetami, np www.krainabarw.pl :) podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją kuchnię projektowało studio LeoProjekt z Rzeszowa i bardzo sobie chwalę. Całe pomieszczenie wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do kontaktu, specjalizujemy się do projektowaniu wnętrz, aranżacji wnętrz i pochodnych dziedzinach. Każda cena projektu to indywidualna cena uzależniona od rozmiaru projektu. Artecubo - projektowanie wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan79
polecam Ci sprawdzenie oferty firmy Perfect Construction z Trójmiasta- słyszałem o nich dużo dobrego. Podaję linka do ich strony http://perfectconstruction.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, Jeśli szukacie architekta wnętrz ze Śląska zapraszamy do współpracy! iziołek szukasz kogoś ze Śląska, kto zaprojektowałby Twoje mieszkanie w Katowicach? Napisz do nas maila we swoimi oczekiwaniami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę ;) blok2plus@gmail.com Tutaj możesz przejrzeć niektóre z naszych projektów www.facebook.com/blok2plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg9999
Natalia Kolasińska naprawdę super dziewczyna! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić sprawdzone, bardzo pomocne studio projektowe :) Kreatywne pomysły i funkcjonalne rozwiązania to domena tego studia. Zobaczcie zresztą na http://dfinterior.info ich wybrane realizacje, mówią same za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_deresz
O! Na sląsku to ja mam w Gliwicach sprawdzoną pracownie. Tutaj ich stronka www.designoff.com.pl Jak ktoś się skontaktuje wszytko profesjonalnie wytłumaczą i do tego są niezwykle mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProjektXX
Witam, Oferuję usługi z zakresu projektowania wnętrz. Zapraszam do wypełnienia formularza bezpłatnej wyceny - http://projektxx.pl/wycena/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProjektXX
Teren zachodniej Polski *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to chyba cenę wylicza się od metra kwadratowego, tak? Ja właśnie zastnawiam się nad zatrudnieniem projektanta. Mam namiar do fajnej kobitki, która tym się zajmuje: http://www.martawanat.pl/ chcę nowoczesne wykończenie, słyszałem, że w tym ona się specjalizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Fabrykę Wnętrz pani Marty Czerkies. My wybraliśmy usługę kompleksową. Projektowanie i realizacja w jednym. Projekty zajęły 3 tygodnie. Realizacja 7 tygodni i dostaliśmy mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Polecamy. 606 766 999 , mają biuro na Saskiej Kępie w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Iza
Ja też chciałam usługę kompleksową, rozmawiałam z Fabryka wnętrz jednak w końcu wybrałam poleconych przez znajomą architektów z biura www.omniarchitekci.pl, projekt powstał w 2-3 tygodnie przebrnęłam przez wiele koncepcji, a obecnie zajmują się instalowaniem ostatnich mebli i od przyszłego tygodnia na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj po prostu ekspertow, ja moge osobiscie polecic Ci www.in-designer.pl swietni fachowcy i doskonale ceny, smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friszka
o widzę koleżanka też korzystała z usług Pana z designoff.com.pl Jestem również mega zadowolona ;) Z takimi ludźmi to przyjemność robić interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnię zaaranżuje studio kuchenne, a w doborze oświetlenie bardzo pomogli mi w sklepie internetowym. Ale nie w każdym, pytałam w kinkiecik.pl i pan nie był zbyt miły, za to w lumenpro.pl pani poprosiła abym przesłała na mejla projekt i sama wszystko mi dobrała. Efekt rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z natomiast po wizycie w MTB , wybraliśmy Fabrykę Wnętrz Marty Czerkies. Ale zaczynamy dopiero w lipcu bo wtedy mamy odbiór mieszkania. Póki co czekamy od nich na projekty do końca lutego i wstępne wizualizacje wnętrz. Nie możemy się doczekać :) Pozdrawiamy. Michał i Aldona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek7845
My zamawialismy projekt kuchni na umeblowani-online.pl , robia to głównie on-line. Cena przystepna , kontakt ok , otrzymalismy rzuty i specyfikacje dla stolarza. Wyszło super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla katu
My całe mieszkanie robiliśmy online praktycznie w tej pracowni o której mowa kilka postów wyżej (www.designoff.com.pl) MEGA wygodna sprawa na prawdę. A z końcowych rezultatów jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarz spachlarz
hmm robie remonty od 6 lat i jak klient nie wie co zrobic to proponuje polecam szukamy rózne rozwiazania oczywiscie w ramach robocizny ale z doswiadczenia wiem ze architekt to nie tylko koszt projektu wybrane przez niego materaiały i miejsca zakupów to koszty nie raz o 90% wieksze niz remont zrobiony według własnej wizji .Robie tez duzo pod projektantów i w 99% projekty na papierze i tak sa przerabiane w rzeczywistosci bo zaiweraja błedy lub nie funkcjonalne rozwiazania.jak naprzykład kinkiet na wysokości 12 cm od podłogi gdzie i projektant i klient sie upierali ze tak ma być wiec zrobiłem jak założyłem sama lampę dopiero dotarło ze to głupota.zdrowy rozsadek to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9
Ja na początku byłam sceptyczna co do zatrudnianiu architekta jednak mąż mnie namówił i cieszę się bardzo że tak się stało. Całe mieszkanie zaprojektował nam Pan z designoff.com.pl Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam na prawdę w dzisiejszych czasach warto brać projektantów w dodatku tak profesjonalnych jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma być modnie i stylowo, to tylko z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mają rewelacyjne wyczucie stylu, doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku. Polecam zapoznać się z ich możliwościami na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka ASP
Cześć, jestem absolwentką Architektury Wnętrz, mam duże doświadczenie w projektowaniu mieszkań, domów i nie tylko, współpracuję z firmą budowlaną. Proponuję profesjonalny projekt wybranych wnętrz lub całego domu w niewysokiej cenie - u mnie kosztuje to od 55 do 75 zł/m2, w zależności od metrażu. Warszawa i okolice, zdalnie cała Polska Zapraszam do współpracy - arch.wnetrz(małpka)onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj podpisaliśmy umowę ze studiem Marty Czerkies. Długo się zastanawialiśmy. Sprawdzaliśmy różne miejsca. Decyzja zapadła po spotkaniu z Panią Martą. Poświęciła nam ponad dwie godziny i odpowiedziała na wszystkie pytania. Zaczynamy w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceli13
My zrezygnowaliśmy z usług architekta, to co mamy dać mu wolimy przeznaczyć np na takie urządzenia http://www.immergas.com.pl/Produkty,2310/POWIETRZE_WODA_Z_ZASOBNIKIEM_C_W_U_ Zwróćcie uwagę na estetykę wykonania. My ogólnie chwalimy sobie firmę Immergas. Ich rozwiązania są innowacyjne, estetyczne, ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zainwestowałem w projektanta i naprawdę nie żałuję to co wziął to żeśmy zaoszczędzili na materiałach . projektowali nam http://pskprojekt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję architekta z okolic Rzeszowa. Można zatrudnić architekta do 1 - 2 pokoi? Czy raczej trzeba całe mieszkanie / dom wykańczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×