Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria100000

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość sips
ludzi w okół jest wielu ale wszyscy tacy zabiegani ciagle gnaja do przodu,ale tak sobie myśle ze nie raz siadaja w pustych czterach scianach i tęsknią za przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria100000
nie uwazasz, ze miedzy ludzmi coraz trudniej o tzw. komunikacje? ze mowimy do siebie nawzajem, kazdy chce mowic, a nikt tak naprawde nie chce sluchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
pewnie w ty m co mówisz jest sporo racji ale ja osobiscie wole sluchac,czasami cos doradzic o ile to mozliwe lubie czuc sie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla blaaaaaaaaaaaaa
co za smutasy nudno tu a fe świat jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_soczewica
Generalnie nie narzekam, tylko czasem chciałabym wyłączyć wszystko, wysłać dzieci na cały dzień z mężem na wycieczkę, legnąć w fotelu i poczytać....Wstyd się przeyznać, kiedyś czytałam wszystko co mi wpadło w ręce, a teraz nawet nie wiem na bieżąco co się czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria100000
ja tez czasem chce zostac sama, tez mam takie stany szczegolnie jak dluzszy czas przebywam w grupie np. na jakims wyjezdzie, ale mam taka prace, raczej w izolacji, ze po pracy brakuje mi ludzi i chetnie bym gdzies wyszla. pogadala. Tymczasem przyjaciele rozproszyli mi sie po Europie, oczywiscie wiekszosc w celach zarobkowych, a z czasem coraz trudniej poznaje sie nowych. Po przeprowadzce kilka lat temu narazie nie znalazlam jakiejs fajnej duszy w nowym miejscu, sasiadki "od serca". Dlatego jestem wdzieczna ze odzywacie sie na tym forum. Moze w Toruniu nieraz mijamy sie, kazda pedzac gdzies? Wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria sasiadka od serca to też moje marzenie ale z Krakowa daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×