Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość napiszeee

Pisanie prac licencjackich i mgr sposobem na dorobienie

Polecane posty

Gość napiszeee

mam pytanie chciałabym zacząc pisać prace licencjackie i magisterskie (napisałam już kilka), ale niewiem jak pozyskać chętnych ? macie jakieś pomysły? co wogóle sądzicie na taki sposób dorabiania kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanie_prac_mgr
Napiszę pracę licencjacką bądź magisterską z prawa i administracji. Cena do uzgodnienia. Napisz, pomogę Ci i uzgodnimy szczegóły. pisanie_prac_mgr@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zaliczki
Mogę Ci pomóc jeżeli piszesz pracę magisterską, licencjacką lub zaliczeniową z zakresu ekonomii, zarządzania, prawa i administracji oraz kierunków pokrewnych. Najpierw dostajesz napisaną przeze mnie część pracy, a po przeczytaniu i sprawdzeniu pracy płacisz mi umówioną kwotę. Nie pobieram zaliczki. Więcej informacji mogę udzielić na emalia: anna.jo26@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinad1981
Jestem studentką III roku studiów doktoranckich na kierunku psychologia. Napiszę pracę licencjacką, magisterską, zaliczeniową z zakresu wszystkich nauk społecznych (psychologia, pedagogika, socjologia, filozofia, itp.) oraz z administracji... w krótkim terminie i za niewysoką cenę. Mam duże doświadczenie i nie wymagam zaliczek. Zainteresowanych proszę o maila: paulinad1981@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszni naciągacze :) Chcą pisać ludziom prace a sami nawet nie potrafią napisać zdania po polsku :) Trzeba się było uczyć, to mielibyście porządną robotę a nie tak żebrać u studentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Bardzo dobrą rzeczą jeśli szukasz kogoś do pisania jest Redaktor Online - www.redaktor-online.pl . Zdecydowanie polecam. Proste w obsłudze urządzenie internetowe, które łączy ludzi szukających pisarzy z pisarzami. Wystarczy dodać swoje ogłoszenie i później wybrać najlepszego redaktora. W razie jakby z tekstem były problemy to można zarządzać zwrotu kasy. Ale z kasą i tak nie ma tutaj problemu, bo jest płatność ratalna. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam w zakresie uczciwej i rzetelnej pomocy w zakresie różnych tematów prac dyplomowych i zaliczeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz dorobić!? znajdź coś dla siebie na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona godna uwagi i warta odwiedzenia, znajdziecie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Jeśli szukacie rzetelnych osób, które porządnie i zgodnie z zaleceniami "pomogą" Wam napisać różne prace, to polecam http://redagowanie-sos.pl/index.html. To jedyny serwis, gdzie w terminie napisali mi pracę, która została bardzo wysoko oceniona przez wykładowcę. Zdecydowanie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Też jestem zdania, że lepiej zlecić takie usługi firmom, które posiadają odpowiednie doświadczenie. Myślę, że ta oferta może was zainteresować - http://redakcja-pisanie.eu/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaJ
Myślisz, że można im zaufać http://www.redakcja-pisanie.eu/ ?? Widzę, że chwalisz, a ja jak zawsze mam obawy, ponieważ już ktoś zaczął pisać mi pracę i po tygodniu ślad po nim zaginął. Oczywiście połowa kasy przepadła. :/ Może spróbuję ostatni raz z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z praca? A terminy gonią? Dobrze trafiłeś!!! Profesjonalne pisanie prac od podstaw jak i tych już zaczętych. Duże doświadczenie oraz baza dydaktyczna. Piszę: – prace zaliczeniowe: eseje, referaty, opracowania, streszczenia, analizy itp. – prace licencjackie – prace magisterskie – korekty/uzupełnienie – badania do prac – opracowanie pytań egzaminacyjnych – biznes plany – prezentacje multimedialne i wiele innych … Specjalizuje się w wielu kierunkach, wystarczy tylko spytać, a na pewno dam odpowiedzieć. Prace zawsze są sprawdzane w programie antyplagiatowym. Gwarantuje stały kontakt i rzetelność. werka.kaszuba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z praca? A terminy gonią? Dobrze trafiłeś!!! Profesjonalne pisanie prac od podstaw jak i tych już zaczętych. Duże doświadczenie oraz baza dydaktyczna. Piszę: – prace zaliczeniowe: eseje, referaty, opracowania, streszczenia, analizy itp. – prace licencjackie – prace magisterskie – korekty/uzupełnienie – badania do prac – opracowanie pytań egzaminacyjnych – biznes plany – prezentacje multimedialne i wiele innych … Specjalizuje się w wielu kierunkach, wystarczy tylko spytać, a na pewno dam odpowiedzieć. Prace zawsze są sprawdzane w programie antyplagiatowym. Gwarantuje stały kontakt i rzetelność. werka.kaszuba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Karczyk
osoby oferujące pisanie prac zostaną zaproszone na rozmowę w prokuraturze rejonowej w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dobra całej ludzkości wy lepiej już nic nie piszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszeee 2008.05.09 z Twoją pisownią to ty lepiej już nic nie pisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość episaniecompl
Oferujemy pomoc w redagowaniu tekstów i korektach. Nie bierzemy zaliczek. Na życzenie dołączamy bezpłatny raport antyplagiatowy. Gwarantujemy możliwość bezpłatnych poprawek podczas realizacji zlecenia i po jego zakończeniu. Rozliczamy się etapami. Wszystkie informacje są dostępne na stronie serwisu. Od naszych klientów wiemy, iż z osobami, które oferują pisanie i pobierają przedpłaty kontakt urywa się po zaliczce, albo praca jest zlepkiem informacji z internetu na zasadzie kopiuj-wklej. http://www.episanie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, jestem studentką pedagogiki oraz administracji i oferuję pomoc w pisaniu różnorodnych tekstów. Pomagam w pisaniu prac z następujących dziedzin: psychologia, pedagogika, administracja, prawo, socjologia, turystyka, media, zarządzanie, a także resocjalizacja. Przygotowuję DARMOWE propozycje tematów prac, plany oraz konspekty, a także służę bezpłatną poradą w zakresie doboru literatury. Udostępniam za darmo także ksero materiałów, z których opracowuje tekst. Pomagam również w pisaniu prac METODOLOGICZNYCH (EMPIRYCZNYCH)! E-mail: studentkapomocwredagowaniu@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś przypadkiem trafiłem na www.redaktor-online.pl i potem okazało się, że nie raz pomogli mi wyjść z opresji, gdy okazywało się, żę do napisania jest sporo prac a doby nie da się rozciągnąć. Więc myślę, że i dla Ciebie znajdzie się tam jakiś sensowny wykonawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie wśród znajomych na studiach przede wszystkim zainteresowaniem cieszył się serwis redaktor-online.pl. Prace były zawsze na czas, dodatkowo dobrej jakości więc jak ktoś potrzebuje na zaliczenie to rzeczywiście można liczyć na to, że z tym zaliczeniem nie będzie problemu, jeśli taka pracę się tam zamówi. Z tego co wiem dla niektórych pisali także pracę magisterską więc chyba nie ma dla nich trudnego do napisania tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak tak na spokojnie będziesz szukał to może zobacz oferty w serwisie redaktor-online.pl. Sporo autorów jest tam zgromadzonych więc myślę, że faktycznie będzie to dobra propozycja i możliwe, że będzie tam można zamówić pracę, która będzie dobrze napisana i spełni oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś skorzystałam z takiego chłamu, ale nie przy pisaniu pracy magisterskiej tylko jakiegoś losowego referatu, którego nie chciało mi się robić. Tragedia. Przestrzegam wszystkich przed takimi pomysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×