Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdegustowany pan

WY NAPRAWDE RZNIECIE SIE Z KIM POPADNIE CZY TO PROWOKACJE SA

Polecane posty

Gość zdegustowany pan

wszedlem na erotyczny i czytam ze ta spala z wieloma facetami i chce jeszcze, jakas inna walila sie z dwoma naraz , trzecia z arabem i na nia pluje jakas tam znowu zdradzila meza , inne z murzynami sie seksuja bo ci maja wielkie paly rany kobiety wy naprawde jestescie takie rozwiazle ??? macie tak wielu partnerow seksualnych czy wyolbrzymiacie ?? moze to sa prowokacje durnych nastolatek czy jak ? jesli to rzeczywiscie prawda to porzadnych kobiet juz chyba nie ma !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avoka
Całe to forum, to jedna wielka ściema. Prawdziwe wypowiedzi, to tu można na palcach policzyć. Ludzie mają smutne, nudne życie, to sobie jakieś dziwaczne historie imaginują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avoka
na przykład ja kiedyś w przerwie między 4 a 5 klientem pisałam, że nie mogę spać bo jestem dziewicą i to mnie wykańcza. Ale było śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany pan
ja sobie tak mysle ze chyba co najmniej polowa tych wypowiedzi czy wypocin to zmyslone rzeczy bo jednak wiekszosc kobiet ma jakies tam zasady no i starch przed niechciana ciaza , chorobami, utrata dobrej opinii bo przeciez informacje sie rozchodza i łatka dupodajki jest latwa do przyklejenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie miesamowitkaaa
chyba więkrzośc to prowokacje tu kradną nicki jak ta czarna powyżej no niewieze żeby tyle było zboczonych facetów i dziewcząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Front antyprowokacyjny
stąd też mnie usunęli niegodziwcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany pan
kiepski podszyw nudny jak flaki z olejem wymysl cos ciekawszego podszywaczu ale pewno to dla ciebie za trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×