Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKE_

dlaczego faceci chcą aby zrobić im loda?

Polecane posty

Gość zaczern nicka
zgadzam się lód to nic złego ,jezeli oczywiście nie robi sie go pierwzemu lepszemu,tylko swojemu ukochanemu,sprawdzonemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samica, ja nikogo do niczego nie namawiam!! Zawsze powtarzam, że musi się chcieć tego a nie zmuszać się. Fds, ja mam taki poglad, Ty masz inny i nie mam zamiaru przekonywać Cię ż e mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała
zaczern nicka - masz zupełną rację. I to jest właśnie sekret przyjemności i poczucia bezpieczenstwa w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczern nicka
Byłam z facetem 7 lat robiłam mu loda od czasu do czasu,nigdy jednak nie chciał abym wzieła do buzi ,czy połkneła obecny partner zapytał czy to zrobie zgodziłam się chociażby po to aby zobaczyc jak to jest,jeżeli by mi to nie odpowiadało wiecej bym tego nie zrobiła to chyba jasne i nie sądze aby mój facet nalegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczern nicka
sa kobiety które robia taka przyjemność np. przy pierwszym sexie ja bym tego nie zrobiła,lub np.podczas jakiejs przygody,tez bym tego nie zrobiła.Dlaczego mam nie zrobic komus komu ufam,kogo kocham,z kim jestem długo lub komuś kogo jestem pewna i juz się nie krepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczern nicka
sex analny,spróbowałam z moim długoletnim partnerem,nie spodobało mi się i sie wiecej nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma swoje uprzedzenia i upodobania, napewno nic nie jest w tym ponizajacego, majac odpowiedniego partnera i oboje tego pragniecie i gdy czerpie sie obopólne korzysci, proste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Samiczko, nie mam.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Nie musisz - masz w wysłanych przecież.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Można chcieć obciągnąć facetowi? Tak zwyczajnie? Chyba raczej jest to chęć sprawienia mu przyjemności... Bo sam lód w sobie... wolę w waflu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Samiczka, ale w Twoich wysłanych... Czy nie? No nie wiem, opróżniłam skrzynkę troszkę, bo może to był powód, że nie doszło. A ja myslałam, że sie na mnie pogniewałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
TO ROBIC, ALE TYLKO MOJEMU MĘŻUSIOWI BO NIE MA NIC PIEKNIEJSZEGO NIZ PATRZEC JAK ODLATUJE, CZESTO NALEGA, ZE JEST NIE PRZYGOTOWANY ITD. ALE JA GO KOCHAM I ZROBIE WSZYSTKO ZEGO ZAPRAGNIE! A ON TO JUZ MI TAKIE CUDA ROBI ZE SASIEDZI Z BOKU WŁASNIE SPRZEDAJA MIESZAKNIE... PRZYKRE, MIESZAKLI TYLKO POŁ ROKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Ja się nie obrażam. Poza tym, na Ciebie się nie da.:P Ale wyślij, proszę, jeszcze raz. No ładnie... To co Wy robiliście, że aż sąsiedzi postanowili się wynieść?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
A ja nie dostałam...ale może dojdzie. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Ja wiem, ja wiem, dlaczego.:D Bo lubicie, kiedy kobieta przyjmuje jedyne właściwe dla niej miejsce - na kalanach przed Wami.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Widzę, Samiczko. Dzięki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
a co takiego wysylasz bo nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×