Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKE_

dlaczego faceci chcą aby zrobić im loda?

Polecane posty

Gość to dla nich duza przyjemnosc
dziecko idz juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bred
ja wole skok na sciane wody o wymiarach 10x 10 cm z 30 m .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
a czemu o to pytasz??? pytanie ejst na dosc dziecinnym poziomie... co cie sklonilo do zalozenia tego tematu? jakis facet chce zebys mu zrobila loda? nie musisz tego tobic jakby cos... szanuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam tego za dziecinne pytanie poprostu mój facet chce żebym mu zrobiła loda ale ja nie zabardzo mam na to ochote i dlatego ciekawi mnie czemu faceci nalegają na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytowakotka ----- wkońcu jakas normalna odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil--- to skoro zrobie mojemu facetowi loda to znaczy ze sie nie szanuje??? przeciez jemu to sprawia przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
to nie rob mu tego loda jak nie chcesz, proste. teraz taka dziwna moda na robienie lodow, nie wiem z czego to sie wzielo. ale nie kazdemu to pasuje i jak nie chcesz to nie musisz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckym
Źle mnie zrozumiałaś... Jeśli tego nie chcesz, a siebie zmuszasz, to jest według mnie nieszanowanie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
sama musisz sobie odpowiedziec na to pytanie czy sie szanujesz czy nie... ja bym loda komus kto jest tylko moim chlopakiem nie zrobila. moze mężwoi tak, ale to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałam ze nie chce mu zrobic tylko chciałam wiedziec co w tym takiego jest ze ich to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckym
Napisałaś, że nie za bardzo masz na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
a jak facet cie caluje tam na dole to cie to podnieca? mysle, ze tak. no wiec jesli chodzi o 'calowanie' faceta tam to jest podobnie. dziwne pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ich podnieca a jeszcze lepiej jak do tego karze kleczec kobiecie i szarpie za wlosy.upokorzenie! kobiety szanujcie sie faceci mysla o sobie nie obchodzi ich czy was to kreci tylko najwazniejsze dla nich b y sie spuscic.taka prawda jak nie chcecie nie robcie nie ma prawa nawed was zmuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczern nicka
tylko zaczyna chyba przeginac bo zbyt czesto chce abym to robiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
a za jakis czas pewnie koles by chcial, zebys jeszcze jego sperme polykala... a potem kto wie, byc moze zachcialoby mu sie sexu analnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczern nicka
spermy nie połykam ale do budzi biorę..a co w tym takiego dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesz ze mu sprawiasz przyjemnosc a ty czerpiesz z tego choc troche??? eeee..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczern nicka
ja tam lubie jak mi minetke robi sprawia mi to przyjemność i to wielka :D także wiem jak na niego lodzik działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczern nicka
ale czy lód oznacza że sie nie szanujemy? przecież nie robie tego każdemu facetowi,tylko swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała
a spójrzcie na to z innej strony: wielu mężczyzn po prostu musi odczuć władzę nad kobietą - taki niezaspokojony instynkt. Widok, gdy kobieta się poniża (dosłownie, bo zazwyczaj jest na klęczkach) sprawia im niemałą satysfakcję. To dla zaspokojenia ich pierwotnego instynktu. Choć zdarzają się faceci którym to do szcześcia nie jest potrzebne. Ale 80% facetów po prostu lubi czuć się panem i władcą i stąd ich zapotrzebowanie na lody. Te 20% to ginący ród dżentelmenów, mężczyźni szanujący swoje partnerki i zniedołężniałe dziadki (chcieliby ale już nie mogą). Zupełnie inna kwestia jest w wielu związkach opartych na szczerej miłości, zaufaniu, bliskości - wtedy takie doznania dla obu stron są wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
"spermy nie połykam ale do budzi biorę..a co w tym takiego dziwnego?" to co robisz ze spermą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczern nicka ---- są rzeczy które nam sprawiają przyjemność i facetą tez więc po co sobie odmawiac taką przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdssdfff
czemu autorka sie nie wypowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×