Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKE_

dlaczego faceci chcą aby zrobić im loda?

Polecane posty

...wczesniej wymienic sie fotami :D mniej więcej wiem jakie ematy Cie interesuja,więc mi to ułatwi rozmowę ;-) ps.nie wiele o mnie wiesz,ale cos Ci powiem. Wieczorami pracuje,do późna.Więc jesli mamy sie spotkac,to najwczesniej jutro po 14.Niedziele mam wolna. btw.mam dziwne wrazenie jakbysmy juz kiedys ze soba rozmawiali... Na spotkania zawsze przychodzę ładnie ubrany i z 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Samiczko, niewiele o nim wiesz, to Ci ja coś powiem. Ma kogoś, jest prawnikiem i nie jest to Komiczny.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jutro o 14 :classic_cool:temat każdy prócz polityki,nie chce Cie wystraszyć moją inteligencją:classic_cool: Nie przypominam sobie rozmów z Tobą,chyba ze masz inny nick. Foty nie wysyłam,bo wtedy nie bedziesz chciał rozmawiać tylko co innego;)W co mam sie ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Iććie do Fiszera na Bankowy.:D Będę Was podglądać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Nie mam kamery.😭 Ale aparat wezmę.:P No ale nie przeszkadzam - umawiajcie się.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze jestem taki napaleniec ze jak Cie zobaczę to przestane mysleć? Zimnokrwisty nie jestem i napewno to zauwazysz :-p Szpilki,pończochy,minispódniczka,bluzka lub koszulka rozpinana/przy zdejmowoniu nie ciągnie się za włosy :-p/... Bielizne zakupie.Podaj rozmiar.Albo pozgaduję.:) 94/67/94 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię,ze w równym stopniu jak zewnetrzne interesuje mnie wewnetrzne piękno Kobiety.Jestem gadułą. Duzo sie nie po,myliłem ;-):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam nie o to co dalej...tylko jak w umówione miejsce przyjdzie wiecej pieknych,czarujących i tajemniczych podobnie ubranych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu nie bedziesz robic laski to on ci nie zrobi minety proste coz za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×