Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju....
Och, miło mi, Mój Piękny.:D W końcu łączymy się w bólu...😭 Poniekąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Och, miło mi, Mój Piękny. " Nie profanuj mojego nicka proszę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Przepraszam, Brzydalu. No dobrze, poprawiam się: miło mi, Mój Brzydki.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, ja bym sie zlitowała na Tobą (z tym przespaniem się) bo ktoś w końcu musi Cie uświadomić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
No wiesz, Polcia? Tak z litości to ja nie chce. W końcu na brak powodzenia nie narzekam, ale ciii.:P A wyglądam na tyle dobrze, żeby ne musieć się tego wstydzić. Wysoka, normalna budowa, spore... no wiecie:P, jasne blond włosy, zielone oczy, duże czerwone usta.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę, kolejna blondynka w moim życiu. Opędzić się od Was nie można :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Polcia, a Ty jak wyglądasz? Jaka jest Wasza największa słabość? Teraz uciekam, bo mam spotkanie:classic_cool::P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Samiczko, to byś mi się, myślę, spodobała.:P Brzydalku, może i Ty siebie opiszesz?:D Jeśli jesteś szczuplutkim szatynem, to...mrrrr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, szatyn, 179 cm wzrostu, z lekką niedowagą (70 kilo). Zakola, ale przeważnie bardzo krótko ostrzyżony, więc nie przeszkadza tak bardzo. Niestety jeden poważny defekt. Chyba nie muszę po raz kolejny pisać jaki. Oczywiście z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend zaczął się kawowo-seksualnie jak widzę:) Zamieszczać, zamieszczać! Nie ociągać się!:) Uniwersalne Ogłoszenie Drobne: \"Szukam partnera/partnerki na miłe spotkanko we dwoje. Wiek, płeć, wzrost, waga, stan cywilny, charakter oraz upodobania - bez znaczenia. Warunek konieczny - musi jej/mu się chcieć. Oferty składać w hołdzie na ołtarzu sztuki ars amandi...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju....
Ważne, że filia.:D Czyli po włosku córka /pisana trochę inaczej/ Cześć, Szukanie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, dobre :-D czy Ty jestes jakiś satyryk typu olbratowski z RMF? czy działasz w jakimś kabarecie? :-D Justys, ja bym Cie chciala zgwałcić, ale nie mogłam tak otwarcie się przyznać :-P ja wygladam bardzo pospolicie, wnosze to stąd, ze w wielu miejscach, na wycieczkach itp podchodzili do mnie młodzieńcy lun męzczyźni i pytali, czy my sie skądś nie znamy, wniosek - mam masę sobowtórów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica Takie pytanie nie ma sensu, podobnie jak "czy przespałbyś się z Angeliną Jolie, gdybyś sie dowiedzial, że opisze na kafeterii?" pola tyle satyry sie mieści ile nienawiści w Apostole, męskiej dumy we Frk-u i potrzeby miłosci w retro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm smaczny topik :p i dlaczego \"dowolne pytanie\" jest zawsze o seksie albo wygladzie :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, to ja Ci proponuję pracę u mnie, założę stację radiową lub TV i wreszcie odniosę sukces finansowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica, nie bądź przesadnie złośliwa, co za różnica czy ktoś jest prosty, garbaty czy ma pomarańczowe zwiotczenie mózgu. Ważne, że się można porozumieć. A konkrety przyjdą lub nie. Samica i fochy? A łyżka na to - niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i samica się obraziła, musimy chyba opuścić już tę piaskownicę, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×