Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

"Brzydal wklej fotke oczu...masz zielone a ja mam obsesje na pnkt zielonych " Cholera jasna, ja naprawdę nie wiem jaki to kolor jest. Może bardziej jednak niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, z powodu mojej byłej pracy spotykalam sie z malolatami od 14-27 lat (słuzbowo :classic_cool:) i zaden nie mówił tak jak Ty:D:D:D No weź przestań:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydal wrzucaj tu
www.voila.pl albo www.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałganek
czy możecie mi podać linkdo tematu Brzydala28? Czytam ten temat od samego początku, ale niestety podczas czyszczenia komputera zaginął mi link do tego tematu. Byłabym wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydalu, ciekawe które z nas ma bardziej krzywy zgryz... Tylko nie rozumiem, dlaczego robisz z tego problem." Uwierz mi, że ja mam bardzo krzywe zęby. A dlaczego robię problem? Bo to jest coś odpychającego, do tego mój wielki kompleks. Naprawdę, przez ten zgryz miałbym nawet problem pocałować dziewczynę, przynajmniej musiałbym to robić delikatnie, nie z zaskoczenia. Tak więc dziki seks, to nie ze mną (chociaż pocałunki, to taka gra wstępna ;) ). No i pamiętam bardzo nieprzyjemne zdarzenie z przeszłości, kiedy kobieta, którą kochałem wtedy wzięła mnie z zaskoczenia i pocałowała. Oboje byliśmy wtedy troszkę podchmieleni, mnie coś się wtedy stało i się wylewny stałem bardzo. Chyba chciała mi dać do zrozumienia, że to było dla niej przyjemne i, że też coś czuje. Ale ten piepszony pocałunek, nie był przyjemny, ani dla mnie, ani dla niej. Gdybym był w tym względzie normalny, może dzisiaj byłbym w zupełnie innej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydal wrzucaj tu
jest :), ładne! i raczej na pewno zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to taka jakaś udawana zieleń, kto mi pokaże prawdziwie zielone oczko, żebym miał porównanie. Bo nigdy się w realu nie spotkałem (albo nie byłem na tyle blisko, aby się przyjrzeć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Czyli co, jednak na 100% zielone? W dowodzie miałem chyba niebieskie wpisane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie była płci przeciwnej, Brzydalku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chociaż jeślibyś miał "ząbki wampirka", to przyznaję - lubię bardzo, więc oddałabym Ci całą moją szyję do dspozycji." Oj niegrzeczna Ty, niegrzeczna. Ti ti ti :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka z racji zainteresowań tudzież zamiłowania (jak to brzmi?:) ) spotykam się nadal z dwudziestolatkami:) I nie po to by pobzykac, tylko... bo to moje klimaty i wiele osób znajomych i z dalszej rodziny ma ten wiek. Tak sie tajmer zatrzymał a zegarmistrza ni huhu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że mężczyźni są daltonistami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze, że nie była płci przeciwnej, Brzydalku. " Kurcze, fakt, wtedy doznanie byłoby jeszcze bardziej nieprzyjemne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, że z kobietą Ci się nie podobało? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydalku, piękne oczko... szkoda, że nie brązowe, ale i tak ślicznie bystre. " Wam kobietą, to nigdy nie dogodzi :P. "Mówiłam, że mężczyźni są daltonistami. " Nie jestem daltonistą, ale kurczę same przyznajcie, ze trudno ten kolor oczu jednoznacznie określić. W realu wyglądają bardziej na niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcesz powiedzieć, że z kobietą Ci się nie podobało? " Słuchaj, sytuacja wyglądała tak. Kochałem tą kobietę, przez całą imprezę zacząłem jej to okazywać (co naprawdę jest rzeczą nie do wyobrażenia dla mnie, jak ja na to się zdobyłem). Ona wcześniej wiedziała o tym. Nagle na koniec imprezy, kiedy wszyscy mieliśmy troszkę w czubach (nie aż tak, ale jednak) ona postanawia mnie pocałować, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Nie byłem na to przygotowany, a dodając do tego, że oboje troszkę mieliśmy kłopoty z koordynacją ruchów, do tego wystające ząbki. Więc domyślasz się chyba, dlaczego nie było to przyjemne (dla niej na pewno też nie). To powracający koszmar, za każdym razem sobie to przypominam, jak myślę o pocałunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to dość naturalne, ze skoro z kimś dłużej rozmawiamy, a nie mamy możliwość zobaczyć to przynajmniej przybliżony wiek rozmówcy nas interesuje... nie ma w tym chyba nic nienormalnego, ani niezdrowej ciekawości w życiu nie ma potrzeby wypytywać każdego o wiek, bo wiedza o świecie w tym wypadku wystarcza no ale oczywiście mogę się mylić :-) a więc Szukanie, może chociaż tak pi raz oko? zobacz jakie wszystkie jesteśmy ciekawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×