Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

To kurde umawiajcie sie,.... a nie tak.. w zawieszeniu:P:P No dobra.. jak zawsze wieczorem zaczynam byc złośliwa.. Samiczko.. bez obrazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to można co najwyżej żałować, bo kochać to na pewno nie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie kochać bo potem sie cierpi.. do ludzi nie powinno się przywiązywać bo zazwyczaj ranią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...jakos mam wrażenie jakby Brzydal to był ... Stańczyk ? :O hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wiesz za co???" Domyślam się :(. Ja sobie z tego powodu też chyba krzywdę zrobię :o "kurcze...jakos mam wrażenie jakby Brzydal to był ... Stańczyk ?" Ja mam tylko jedno oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zawsze musi przyjść taki dzień jak ten? Może się wydawać, że jest już lepiej, ale nie. To powraca i jeszcze bardziej dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Brzydal? Ty powinieneś przejść trening asertywności oraz kopania w d****pe. Dlaczego? Bowiem kobiety bywaja dziwne i jeśli mamsz mózg.. a masz.. to wygląd nie stanowi.. Uwierz mi. jeden z moich eksów (licznych:P:P) był naprawde brzydki. Ale..miał piekny umysł... i to mnie zafascynowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zaznaczam tu sawoją obecność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku.. wystarczy. uwiezr mi. ja jestem w Twich oczach stara baa:P i do tego brzydka jak kac o poranku nie wspominając o tuszy.. i co?? I kurde mma całe stado podskakiwaczy.. 0d 20LAT DO 42... desperaci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa to ja cię nie podrywam :P nie chce mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś konkretny bo jak podesłałaś mi swojego lenia to tak się skubany do mnie przywiazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D jasne Tylko gdzie go mam???:P Ja jestem wredna, złosliwa, nie toleruje ortów:P, do tego czarownica:P Och... spelnienie marzeń faceta:D:D Aha.. i jeszcze kocham fantastyke gram w gry komputerowe i cholera bywam lepsza od facetow:D no miodzio:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×