Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

"to akurat była przenośnia i Ty dobrze o tym wiesz " Wiem, wiem, nie jestem głupi, choć jakby się dobrze zastanowić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś kurcze no a ja myślałem że on tylko w leasing. brzydal bo tak się zachowujesz sorry ale jęczysz gorzej niż baba z PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś ...to prezent przecież jest ;) nie oddaje się ;) papa 👄 Brzydal ....weź już przestań tak gadać o sobie no dobra.... nie ma mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydal powiem krótko pierdolisz jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów się powtórzę, wiem, że macie rację. Ale co z tego? Ja nie mam racji, wy wygraliście itp., itd. A życie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom jest jak moje przeczucie zwykle ma racje ale ja go tzn przeczucia nie slucham zwykle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słowa refrenu tej piosenki http://pl.youtube.com/watch?v=Z-UuXiEz7Qo&feature=related to, tak jakbym je sam napisał. Tak się czuję, jakbym musiał przepraszać, że kocham kogoś, że ktoś jest mi bliski. Jakbym musiał ją przepraszać, że taki ktoś zwrócił na nią uwagę. Nie mogę słuchać muzyki, zawsze tak mocno reaguję na dźwięki, na słowa. Od depresyjnej Nirvany, po energetycznego Creeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie i słusznie nie słuchaj bo się jeszcze przejedziesz :P brzydal ty chyba jesteś typem osoby która lubi zwracać na siebie uwagę użalaniem się nad sobą. Człowieku każdy ma jakieś problemy ale ty przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brzydal ty chyba jesteś typem osoby która lubi zwracać na siebie uwagę użalaniem się nad sobą. Człowieku każdy ma jakieś problemy ale ty przeginasz" W realu jestem tak zamknięty w sobie i tajemniczy, ze nawet najbliżsi nie mają o niczym pojęcia. Może pewne osoby coś podejrzewają, ale ja milczę jak grób. Więc raczej nie zwracam na siebie uwagi (przynajmniej celowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle zaluje ze przeczucie olałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbujcie mnie zamknąć w ramach jakiegoś schematu zachowań, bo to raczej niemożliwe. Bo ja czasami sam dla siebie bywam nieprzewidywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co tu się dzieje " Znów mam napad biadolenia i użalania się nad sobą Ju, normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie ale ja znam siebie więc lepiej olej :P brzydal dobra i tu wylewasz całą frustracje masz do tego prawo ale czas ci chłopie spierdala z taką prędkością że zanim się zorientujesz się co jest grane będziesz kolesiem który naprawdę przegrał życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dam tadam dum dum dum Brzydal dorabia teorie do czegos co nie powino byc teoria:P Ok... juz sie nie odzywam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nieustanny stan napięcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×