Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

lepiej powiedz że się zwyczajnie z nim zakoleżankowałeś ;) i nie zwalaj na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi, ze czasami myślę, że mógłbym wszystko, ale w sumie i tak nic sensownego nie robię. Są i takie jak ten, kiedy najchętniej bym wziąć sznur i ... Ale wiem, ze jestem to w stanie przetrwać, bo miałem podobne jazdy w przeszłości. Ale tym razem jest mała różnica. Ja naprawdę muszę zmienić moje życie, bo jak tego nie zrobię, to pewnie nie dożyję trzydziestki. Bo mam dosyć samego siebie i wszystkiego co wokół mnie. I jak przy takim podejściu do życia mogę nie łapać dołów? A wszystko to znów wyzwoliła miłość, której wcale nie szukałem, nawet nie chciałem po wcześniejszych przeżyciach. I jak ja mogę liczyć na odwzajemnienie moich uczuć? No jak? Przecież ja jestem nienormalny, popaprany emocjonalnie. Nie powinienem tak mocno tego wszystkiego odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa to spełniasz podstawowy wymóg faceta kochasz to co on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie go masz? no przecież nie w dupie (sorki) tego nie widać przecież :P Brzydal.... wiesz co.... nie można czytać tego dosłownie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś kurna przyssał się do mnie i puścić nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal.... wiesz co.... nie można czytać tego dosłownie " No wiem, kolejna moja świetna cecha - potrafię spieprzyć innym humor swoim biadoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spieprzyłeś mi humoru..... ale to Twoje użalanie się jest .... zresztą to nie moja sprawa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś to wyjaśnia wszystko teraz to już wiem dlaczego taki leniwy jestem :P a zawsze myślałem że jedyne osobniki płci przeciwnej które na mnie lecą i się przyssysają to komarzyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie. Słuchaj ja to rozumiem.. ale na boga.. jestes facetem.. zacznij zachowywać sie jak facet!!!!!!!!!!! Gnom.. i tu sie mylisz:P jak baba jest lepsza w grach komputerowych to ma przechalapane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie spieprzyłeś mi humoru..... ale to Twoje użalanie się jest .... zresztą to nie moja sprawa .... " Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal.... nie gniewaj się ale zachowujesz się jakbyś nie miał jajek wiesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyk to nie facet :(. Co coś pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Czyli takie bezpłciowe coś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa a ja się nie zgodzę a [jak jeszcze czesze mmorpg to już jest fajnie bo można sobie drużynę zrobić :D pestuś no taki suprise mnie kopnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal.... nie gniewaj się ale zachowujesz się jakbyś nie miał jajek wiesz..... " Sprawdziłem, jeszcze są :). Ale chyba lepiej by ich tam nie było, nie miał bym tego poczucia ... co będę kończył, wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydal powiem ci jak facet facetowi ja może piękny nie jestem do tego charakterek mam koszmarny ale za to siebie lubię a ty jęczysz jak ostatnia ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że nie bolało ;) Brzydal...nie masz racji.... można być romantykiem a jednocześnie mieć jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry.. ale niestety tak. Wiesz.. romantyk.. ale... jak to dziala w realu?? hm?? ja dostawalam zawsze czkawki.. na wiersze, ckliwe smsy.. i takie tam. Za to uwielbiam kolacje przy swiecach, niespodzianki. kwiatek ot tak.. ale i naprawienie kontaktu też:D Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś spoko ja gruboskórny jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, ale ja to wiem doskonale. I może mi to tysiąc osób jeszcze napisać i to nic nie zmieni tak naprawdę. Muszę ten okres jakoś przejść po prostu. A może jestem ciotą? W sumie nigdy nie byłem z kobietą, więc kto wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę akurat w tej sprawie ;) a leniuszka nie musisz zwracać ;) weź go sobie już na zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomja pogrywalam W WOWa:P ale nie przepadam.. lubie przygodówki, RPG w stylu Baldurs Gate, hidden object games, logiczne no i room escape:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal...nie masz racji.... można być romantykiem a jednocześnie mieć jaja " Ja niby też mam (sprawdzałem :) ), ale może to matrix i to było tylko złudzenie i tak naprawdę nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal...nie pisz tak brzydko....ciotą " Ja tylko podchwyciłem słowa Gnoma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa ja trochę pogrywałem w everquest ale za drogo mnie szarpało teraz się przerzuciłem całkowicie na mudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×