Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

:D:D:D Dobre jesteście:P Ja bardzo lubie gotować ale piec nie. I nie piekę... czasem jabłecznik jak młoda wymędzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia o pieczeniu..... ale to w sumie dobrze bo jestem łasuchem :O:O: okropnym i pewnie bym piekła i żarła.... a tak ... ciastko do kawy i BASTA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w restauracjach szef kuchni to facet haha..... myslę że oni gotują bo lubią .... mój Tata 🌻 bosko gotował.... jak zaserwował ziemniaczaną albo ogórkową .... Bosze..... palce lizać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ba! Nie tylko gotują lepiej... W końcu postęp cywilizacyjny jest wynikiem całej intelektualo-arytstyczno-sprawczej działalności mężczyzny. Czy to się komu podoba, czy nie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
P. Justynoooo, Słupy Heraklesa stoją i mają się bardzo dobrze. Woda jednakowoż słona po obu ich stronach, choć fala w Kadyksie bardziej uczciwa niż na Morzu śródziemnym. Miejscowe kobiety w większości utyte. Poraz kolejny stwierdzam, że nie ma jak Polki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć, Samica. Stęskniłaś się za mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
No cóż, dla kobiet, p. Justynooo. Masochistyczne kręcenie bicza na własny grzbiet, które ma miejsce od tysiącleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Oczywiście, że powinnaś, Samico. Rolą kobiety jest wyglądanie za mężczyzną przez okno i omdlewanie z tęsknoty. Sama przyznasz, że to jest jednak fajne uczucie, kiedy się ma za kim tęsknić, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Wypoczęty? P. Justynaaaa? Moje podróże są równie intrygujące, co wyczerpujące. Odpoczywać, to ja sobie będę na wsi, przy porządkowaniu placu budowy. Na powietrzu, w spokoju. Co do fotek musisz uzbroić się w cierpliwość. Zrobiłem klka zdjęć osobiście, ale fotografowaniem zajmował się kol. W. Kilka dni zejdzie na obróbkę zdjęć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
No właśnie, Samico. Właśnie tak powinnaś za mną tęsknić. A przynajmniej udawać, że tęsknisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Żałuj, Pestko... Widać, nie wiesz, jak takie babskie omdlewanie potrafi skutecznie działać na mężczyznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Znaczy, Samico - naprawdę się stęskniłaś, czy jednak tylko udajesz tęsknotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
I co, p. Justynaaaa? Ktoś się pojawił na Twoim horyzoncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo.... nie mów.... poważnie ? takie omdlewanie działa na facetów ? :O nie wiedziałam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×