Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

złosliwa to jak co to ja się zgłosze ale że zostanę wybrany to już nie ręczę nawet jakbym był jedyny :P:P:P bo znajac życie zapomniałbym żę coś mam jeszcze załatwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo to ja mam wymaganie co do kochanki chcę razem z nią dostać gratisa w postacie czasowydłużacza lub czasospowalniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa a to że ja maruda jestem to ja wiem kurcze sms i już stoi to nie dla mnie to ja wycofuje swoją kandydaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ojjj raczej po wejściu do pracy wszyscy by wiedzieli że byłem bo rogal z twarzy by Ci jeszcze nie znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątka ty nie szukasz kochanki złośliwa nie szuka kochanka to może was zeswatać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątka to ty kandydatki na żonę czy kochanki nie szukasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonę mam no po co mi druga raz wystarczy za wariata mnie bierzesz a kochanki nie szukam potomka chciałem tylko mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątka to z kochanką też można ale obawiam się że wtedy może stać się kolejną żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale można kilku znajomych tak ma :P jednak ja osobiście to bym wolał opcje z kochanką niż z potomkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ferdkiem to ja sie rozwodze:O Wiem czego chce...nie chce szukać czekać mysleć,mam to gdzieś...niech mnie ktoś odnajdzie.W sumie to ja sama nie wiem czy chce zeby mnie znaleziono:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica zostałaś wytropiona i znaleziona teraz dla odmiany dostaniesz waldka kiepskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×