Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ktoś jednak jest
No więc widzisz dlaczego mi tak ciężko. Bo ja właśnie jestem w takim stanie, że zgodziłbym się chyba na wszystko, żeby tylko przy niej być. Właśnie we mnie jest ten ból w oczach, czy nadzieja, tej chyba już nie ma. Nie chce być przed nią słabym człowiekiem, wiem, że nie takiej osoby potrzebuje. Ale jestem, wciąż jestem. I boję się, że trzeba by było lat, żeby coś w tym względzie zmienić. Nie mam tyle czasu. Jestem w kropce, miotam się, nie wiem co robić. A co do tego wymyślania. Zdajesz sobie przecież sprawę, ze jeśli nie ułożę sobie wszystkiego w głowie, to nie stać mnie an nic. Poza tym, nie lubię gierek. Naprawdę jestem szczery i cenię tą cechę w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie a co było na rynku? byłam na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na rowerze i uciekalam przed burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
No dobrze, że jesteś szczery - ale szczerość nie oznacza wylewania wszystkiego, co ma się w sobie. Trochę tajemnoczości, flirtu, radości, zabawy, zawadiactwa - o to tu chodzi. Żeby się cieszyc na kolejne spotkanie, nie wiedzieć do końca, czego się po nim spodziewać, czuć nutkę strachu, niepewności, podniecenia... Rozumiem chyba, o co Ci chodzi. Ale przecież potrafisz sie kontrolować! Przecież uwodzenie to gra. Jakbyś kobiet nie znał... Przecież wiesz, co na nas działa. Przecież to potrafisz. Myślę, że to ta Twoja niewiara w powodzenia tak Cię wyniszcza i osłabia. Zmień myślenie przede wszystkim - co Ci szkodzi spróbować? I przyjmij do wiadomości, że to zwyczajna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szczerze mówiąc to jest zmęczona już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśka.... jakie epopeje łał..... ;) czesc wszystkim 🖐️ 🌻 nudy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
której nudno- wpadać zuzannę usypiac .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś jednak jest
"Zmień myślenie przede wszystkim - co Ci szkodzi spróbować?" Nie szkodzi, co więcej sądzę, że to jest klucz do wszystkiego. Tylko to naprawdę nie takie proste. Myślę, że to jedna z najtrudniejszych rzeczy, którą ludzie po prostu nie potrafią robić. Nie potrafimy kształtować losu, poddajemy się prądowi i płyniemy z nim. Mało kto ma na tyle sił, aby płynąć pod prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocie sa od rozpieczeszczania i zabawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica ale wykąpie czy wykopie:D nasza retro wrocila z wojaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka normalnie wklada sie do łózka i zasypia- ale że mi zolza padla o 17stej na drzemke to teras trzeba jej pomoc zasnać bo gotowa nie spac do 24:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro mnie raczej nie rusza ..... pomóc zasnąć ....hmmmm.... obawiam się że nadal nie wiem co się wtedy robi :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi się zołzo idź spać bo mama chce odpocząc- a zołza ponieważ od trzech dni nauczona jest mówić nie- mówi nie macha łebkiem skacze po łóżku- i tak pewnie z 2 godz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo...i tak skacze do 23 ....a potem co? Bosze....już mam dość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jej powiedz nie idź spać ona powie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ryzyko że zrobi brawo brawo i posłucha mamy;) wolę nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty- w życiu zresztą mniejsza o to- myslałam że ktoś ma ochotę w ramach nudy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×