Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju......
Ja mogę uspać. Nie ma sprawy.:) A później się Ikuś będzie dziwiła, dlaczego mała Zuzia nie może zasnąć chyba że słyszy Rammsteina:P:P:P Nawet ją puszczę, żeby cos popisała na kafe. Skoro mój żółwio pisał, to i dziewczynka tym bardziej popisze. :) Brzydalku, gdybyśmy sie biernie poddawali każdemu podmuchowi wiatru, to by już dawno nas wytrzepało i porwało na strzępy. A jak człowiek wie, czego chce i stara się po to siegać, to tak łatwo nawte mocny wiatr go nie od drogo, ktrórą podąża, nie odwiedzie. Nie ma być łatwo - ma być skutecznie. A Ty przeciez to wszystko wiesz. Czy naprawdę nie jestes w stanie się wysilić? Skoro, jak twierdzisz, Ci zależy aż tak bardzo? Wiem, że z dnia na dzień nie zmienisz się w bezdusznego macho, ale pewności siebie nabrać możesz. Samym myśleniem nic zmienisz. Ale to juz przerabialiśmy. Cześć, Pesiu i Agusiu.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuu moja zuzka z komputerem żyje za pan brat;) tez juz na kafe pisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Retro ma świetne pióro - bardzo lekkie, ale i sprawne. To mi się podoba.:) A i pomysłów na topiki jej nie brakuje. Szkoda, że musiało się wszystko tak potoczyć... Już nie będzie tak samo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra konec o dzieciach- chociaz wieczorem na chwilke chcę zapomnieć że mam to szczescie je posiadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
O.K., Ikuś.:) No ładnie, młodą kafeteriuszkę wychowujesz. Pewnie za naście lat nasze dzieciaczki będą pisać ze sobą tak, jak my teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ciekawa jestem, gdzie nasza Kicia się podziewa... Pewnie miło spędza wieczór. Mam nadzieję. :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasneła!!!!!!!!!!!! ihaaaaaaaaaaaaaaa jak ja kocham życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeee ja poniewaz skonczyłam pierdołowata kuracje antybiotykowa - biere zaras piwko i idę do hmmmm toalety słuchac muzy pic palić papierochy i sie relaksowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa;) szczególnie widok kibelka się do nich zalicza- ale co tam- jeszcze z pół roku i pozegnamy zuzalca z naszego pokoju;) i bedzie suuuuuuuuuuuuuuuper- a za 18 lat- żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Wszystko fajnie, ale żeby w kiblu? Bleehh:o Nie masz lepszych miejsc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam tylko az mi maż muze ściągnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka nie spędzała miło czasu:P chyba ze uznać za miłe zdychanie:P Przeczytałam topik Retro:O No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy chora bede chyba wszystko mnie wkurza i denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ababy pomocy- jest taka piosenka markowskiej- tam cos że swiatla zgasną i takie tam- tytuł mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi dziś po głowie chopdzi gdy zgasną światła tytuł jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pesteka poszła a co do topiku- ja nie bardzo lubię wszelkiego rodzaju statystyki- więc nie bardzo jest sns się wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jeszcze wiecie gdzie wsadziłam kabelek od mp3jki;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja weszłam zaczełam czytać i zwątpiłam, to nie na dziś:P dziś poprososze cos lekkiego i przyjemnego czesc sumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczka....wejdz a ja se jutro poczytam ;) tak zaraz z rana :D nooooo,,,nie ma mnie już 🌻 papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×