Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

łeeeeeeeeeeeee buuu mordka :*:D agiie niech Ci lepiej nic nie rośnie:D Ju.. u mnie wszytko ok poki coo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisane pitna, ale moze zbyt ufny jestem :o skutkow ubocznych nie zaobserwowano chyba ze stad te stany depresyjne :o :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaobserwowano bo sie pewne po latach ujawnią:P to co ty przyjedziesz na górki a potem ja moge na te klify.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie fajnie jest najpierw pod górkę a potem z górki.. po to się wyjeżdża na górkę żeby czerpać przyjemność ze zjazdu .. na odwrót to sie odechciewa zjeżdżania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, wkońcu ja to wymyśliłam:P tymczasem idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dobranoc, Aggie.🖐️ A gdzie Samiczka? Miała być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To Ci dobrze:D:D:D A ze mną nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, jak chcesz. Kłócić się nie ma co, ale jeśli potrzebujesz np., żeby Cię przeprosiła albo chcesz wyjaśnień, to się u niej pojaw. Nie ma się czego bać. Jak wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wkurzyła mnie .. Tu nasza prawie kłótnia 20:42 ja bym napisała tak(to ja) Płakałeś sumienie przy kobiecie?Zwaliłeś potem na nią wine?Napisz dlaczego to my cierpimy przez wasze chwile słabości? 20:47 sumienie k uu wiedzialem zeby sie tu nie wpisywac odpowiem tak... jesli facet przy tobie plakal, PRZEZ ciebie, to chyba logiczne ze winil za te lzy wlasnie ciebie czy slusznie czy nie, nie mi oceniac, bo nie znam twojej sytuacji 20:54 ja bym napisała tak mogłam sie domysleć ze nie odpowiesz.Ten topik jest chyba po to by przytakiwać Retro lub kto jest mądrzejszy.Płakał bo odkryłam sie przed Nim ,nie mógł pomóc,wiec odszedł zwalając wine na mnie. Nie chce juz wchodzić na te topiki.Przypomniałaś mi o czyms co chce zapomnieć.Bawisz sie Retro uczuciami.Już sobie na to nie pozwole.Oddaje instrument i mówie 20:55 sumienie k pola, retro przyjela taki styl pisania, ktory probuje objac caly swiat damsko-meskich relacji w jakies kanony i mechanizmy zachowan wiec odpowiadam w tym samym stylu - podejsciem socjologicznym bo ja wcale nie przyznaje tu racji ani slusznosci zadnym postawom, tylko probuje je logicznie tlumaczyc jesli ktos widzi brak logiki w moich wypowiedziach, niech mi to pokaze 20:58 sumienie k sorry ze to zrobie, ale chce zebys przeczytala te slowa uwaznie \"...jestem zła bo musze Ci przyznać racje dlaczego sie zgadzam,nie napisze bo to za osobiste dla mnie\" 21:00 ja bym napisała tak ok odbiłeś piłeczke.Punkt Sumienie dla Ciebie.Chcesz sie w to bawić to sie baw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam bys sie mogla na mnie co najwyzej obrazic, a nie ze mna poklocic :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Chyba sobie idę, bo nuuudno się zrobiło:P:P:P Pilnujcie topiku :) I nie rozrabiać, proszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nooo, trójkącik:classic_cool: Mniami:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, ju, dosadniej juz nie moglas :p chyba sie w ciebie zabawie i focha strzele :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ciebie, Sumienie, to wszędzie pełno. Na całek fafe - szczególnie na ogólnej. A ja bidna grzeczna tylko u siebie siedzę.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piatek 🖐️ taaa, pewnie polowa tych pomaranczy to ty ju :p chyba musze do nory sie schowac na jakis czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×