Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość będę strzelać
np ona mówi:faceci są źli-czy to jest wyrażenie opinii? Ty jej odpowiadasz-spierdalaj kurwo-czy to jest wyrażenie opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy to w ten sposób to tak jakby ktoś powiedział że wszyscy polacy to złodzieje brudaszy i pare innych inwektyw czy wtedy zwracasz się do takiej osoby osobiście czy też generalizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
ja niestety muszę już stąd iść-dziękuję za rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momencik tylko że jakoś nie przypominam sobie takiego sformułowania żę ona mówi faceci są źli a ja spierdalaj kurwo a raczej faceci są źli + coś jeszcze żebym tak odpowiadał i to coś co świadczy o kurestwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla retro udało się wciągnąć was w swoje wywody i o to jej właśnie chodzi :D o wykrzykiwanie swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
dokładnie nie pamiętam rozmowy-nie jestem całe szczęście aż tak spaczona żeby pamietac wszystkie dialogi z kafe:D ale to było tak że ona zaczęła topik-a Ty od razy zacząłeś rzucać mięchem-przyznam że byłam w szoku-to było....nawet nie wiem jak to napisać serio musze już spadac z tego topa,jeszcze raz dziękuję za rozmowę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to już był top nr n który założyła w/w istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte jej chodzi o nabijanie jak najwiekszej liczby topów na w/w istoty jest takie określenie jak troll a to co robi nazywa się trollingiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech robi właśnie o to jej chodzi to samo robi jarek chyba taki ma nik prowokuje do kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpienie uszlachetnia
A mnie rozwaliło ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątka w sumie racja tylko ile można jarek przynajmniej nie zakłada 10 topików dziennie złośliwa stare ale jare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpienie uszlachetnia
To tak dawno było :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walic wladcow i innych moznych
mnie to spac wygania a sam tutaj przesiaduje!!!! kolo, nie igraj z ognie:Dbo... dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walic wladcow i innych moznych
to nie, laski bzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale ja wam mówię dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśląc że potrafi wszystko wsadził kiedyś kij w mrowisko poszedł gdzieś na chwilę potem pozabawiać się za płotem wrócił rozsiadł sie wygodnie nagle czuje coś przez spodnie coś go gryzie dokuczkiwie z bólu zwija się burzliwie chwila na zastanowienie... to nie mrówka to sumienie dobranoc 🖐️ czymś mnie dzisiaj podtruli bo czuję się nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wsadzaj raz drugi broń Boże bo zaklinować się może a wtedy przyznasz mi rację że pora na amputację wtedy nie będziesz mógł kąsać no mały przestań sie dąsać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak swoja droga... jedna rzecz sie wyjasnila :) chyba zbyt daleko jestem od tego jednak teraz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka rzecz Sumienie? nie dla mnie dziś Twe milczenie napisz proszę o co chodzi przecież Ci to nie zaszkodzi chcę mieć w końcu sen spokojny bądź więc dla mnie w słowach h o jny bo zaraz i tak spać się zbieram dzień to męczący był wręcz umieram tylko zdań kilka napiszę i wnet mnie sen ukołysze więc liczę że Cię wnet usłyszę spragniona sapię i dyszę no to mój drogi szczere wyznanie nie czekaj na moje Ciebie błaganie bo to sie nigdy nie stanie lepsze dawanie niż branie lepsza nagość niż ubranie no może jednak i stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sek, ze nie chce mi sie nie potrzebuje w kazdym razie nie tu i nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie a gdzie?? i jak?? proszę zrób to dla mnie i dla spokoju sumienia mógłbyś...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×