Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

to sam zacznij odwiedzac, zapisz sie na jakis kurs czegos idz na basen pojeździj na rowerze:D idz na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
Wiecie, ja bym to mógł w godzinę wydać, bez problemów. Tu nie o to chodzi. Chodzi o satysfakcję z wydawania kasy. Ja jej bym teraz nie odczuł, żadnej. Ale co Wam będę tłumaczył, ostro zrytą psyche mam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Tobie sie stało ze taka zryta masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
Za dużo do opowiedzenia, zresztą ostatnie lata, ostatnie miesiące dobrze tu już opisałem. Ale żeby to tylko to. Niektórzy ludzie tacy po prostu są, nie umieją sobie radzić w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze nie bede juz znikim gadac jak dzis taka klotliwosc z ludzi bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal - no co Ty gadasz za głupoty.. ja wiem wpadasz w dołek ale jak chcesz to ci drabine podamy? tylko zawołaj:) uwazasz ze Twoje zycie ne ma sensu itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co?Bo cały czas wierze ze w ludziach jest dobro.Słowa przepraszam prosze dziekuje są do uzytku codziennego... Po co mam wchodzic na kafe,zeby sie z kims pokłócić,zeby poczuc sie lepiej?Ja tak nie chce,ja chciałam tylko rozmawiać na róźne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa ale są ludzi którzy uważają swoje racje za jedna jedyna prawde i innej nmie przyjmuja do wiadomosci z takim ludzmi sie nie rozmawia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczko..ja też. ja lubie się smiać, lubie odrobine podokuczać, przegadywać się, ot zabawa. Czasem wypowiadam się w poważnych tematach. Czytam ten topik. Moglabym na niego wejść, gdyż byłam uczestnikiem tamtego kontrowersyjnego topiku i doskonalepamietam jak było. Nie wchodze, choć może mnie szlag trafi... ale ponieważ wiem kto kiedyś na topiku o mnie najbardziej wrednie i straszliwie boleśnie mi dowalił, siedze cicho.Bo byłaby to zemsta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tak sami?i co to zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
"uwazasz ze Twoje zycie ne ma sensu itd.." Moje życie jest puste, jedna wielka pustka, czarna dziura, droga krzyżowa, beznadzieja, totalne dno. A na kafe jestem chyba dlatego, że to jedyna forma komunikacji jaką mogę jeszcze uprawiać z ludźmi. Bo tak poza rozmowami w pracy (konieczność, nie wybór) to już się nie odzywam do nikogo. A że potrzebuje tego jednak, to tu bywam ostatnio często. Ale to mnie wkurza, bo mógłbym wreszcie zrobić coś konstruktywnego. Ale nawet pogoda się sprzysięgła przeciw mnie, wolne a tu takie coś na dworze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
Nie jest i nie kłóć sie ze mną samiczko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal, błeh co za koszmarny nik.. weź Ty te kasę i wyjedź na tydzień na urlop. Najlepiej w ciepłe kraje..Cypr, Wyspy Kanaryjskie.. i przestań mysleć ładny brzydki, tylko jedź. Poleż pod palmą, pij drinki i NIE mysl!! Poczytaj książke pozwiedzaj ( a jest co zwiedzać w obu lokacjach) porób zdjecia... A potem wróć i wtedy zastanów sie co dalej.Polecam. Srawdzona metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz nikt tej pustki nie ywpelni jesli Ty sam nie zaczniesz tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
Mnie się marzy Polinezja Francuska. Prawie by starczyło kaski :). Ale jeśli się tam kiedykolwiek wybiorę, to na pewno wpierw nauczę się pływać. No i nawet nie myślę, żeby gdziekolwiek podróżować samemu. Mnie już nie sprawia satysfakcji przeżywanie czegokolwiek w samotności. To już nie dla mnie, nie chcę do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry A kto się kłóci? Własnie kupiłam nową komórkę - i stara zaczęła działać. Zbędny wydatek.:o No ale muszę się pakować, więc nieśmiało pomacham. (co nie znaczy, że się przed 15.00 jeszcze nie odezwę raz czy dwa ;) ) Wczoraj przypomniałam sobie, że jeszcze jednego nicka mam. Z dawnych czasów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
"ale wiesz nikt tej pustki nie ywpelni jesli Ty sam nie zaczniesz tego robic" Oj wiem, wiem :o. "i przestań mysleć ładny brzydki" Ja już to doskonale rozumiem, że to najmniejszy z problemów. Liczy się osobowość i tam jest albo piękno, albo brzydota. U mnie jest brzydota, ale są fajne skrawki, które mogą się spodobać. Ale to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiesz co chcesz osiagnąc.. wiec najpierw zapisz si ena basen i naucz sie plywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
"Wczoraj przypomniałam sobie, że jeszcze jednego nicka mam. Z dawnych czasów." Ten jest jednak bardziej prawdziwy ;). Posłuchajcie sobie tego: http://pl.youtube.com/watch?v=66MFvu4-VaA&feature=related Mnie ta piosenka męczy od paru dni. Chyba jest o każdym z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydziu, niestety nie posłucham. Problemy z łączem. Nick też już nie do końca prawdziwy. Bo utknęłam w zawieszeniu pomiędzy. I już nie wiem, w którą stronę pójść. Nie radzę w ten sposób eksperymentować, bo można siebie zatracić. A jeśli to się straci, to co innego pozostaje? Heh, jak zawsze znów mi to robicie... Przychodzę - a Wy uciekacie Ale już się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
"Brzydziu, niestety nie posłucham. Problemy z łączem." Szkoda, bo to piękna piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×