Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju.........
Miłego weekendu życzę.🖐️ Do widzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm a ja już nie rozumiem kto jest kto......... czytam czytam czytam matko jedyna chyba z 10 razy i wychodzi mi na to ze justynaaa, ju, qwazimodo i nie justyna to ta sama osoba?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale hoogram posiadają ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no spokojnie, ja sie nie czuje zaatakowany w kazdym razie :D a ju ma racje, nie warto ze mna rozmawiac ;) bo ja pewnych rzeczy, waznych dla mnie, nigdy tu nie napisze zgadnijcie dlaczego wole byc milym chlopcem i sie posmiac, bo tego obrzucania lajnem mam wystarczajaco na co dzien ju chciala mnie rozbujac, ja sie bujnalem w jedna strone, w druga juz nie; moja wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie pamietasz
oj Kolo:( juz wiem, ze jestes kims innym. wedzac, wcale nie jest mi lzej:( w cholere z wami wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie pamietasz
pobujaj sie sam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
chyba bez sensu jest rozmawiac z kims o ....nastu twarzach, wiec... ja sie wymiksuje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
i wiesz co ci powiem? to nie jest za grosz na poziomie. reszte dopowiedz sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie wiem co na to odpowiedziec, naprawde to zart? czemu ja mam obrywac za jakichs dziwnych ludzi? :D ale skoro tak, to mam tylko jedno pytanie oczywiscie czysto hipotetyczne, bo widze ze jak zwykle tutaj wszystko wiedza lepiej :D a jesli nie masz racji? i kim jestes? a rzpede wszsytkim, kim ja jestem, chyba wolno mi sie tego dowiedziec? zebym chociaz wiedzial co o mnie sie tu mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
dziekuje moze jestem dziwna, ale przynjamniej szczera i nie chce mi sie juz gadac. reprezentjemy inny tok myslenia, wiec, raczej trudno sie nam dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
ta rozmowa jest bez sens.wybacz ale zalutek prawdziwy mnie bierze i dlatego ide w pi...zu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
chyba ciebie olał:O ale upajasz sie swoim slowotokiem. chyba jestes ograniczona, skoro takie slowa usmiech wywoluja na twej twazry. ludzie co jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwidoczniej a ja, moze jestem dziwny, ale przynajmniej szczery i nie wiem nawet o co sie mnie oskarza szkoda ze bierze cie zal, i to z mojego powodu raz, ze nie warto dwa, ze nawet nie wiesz jak abrdzo sie mylisz napisz kim jestes, chociazby po to zebym oszczedzil ci nerwow swoja obecnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
na kafe???? normalni? przestan ironizowac... dajcie mi spokoj, po co odpisujecie. wyzwala w was to jakas energie??? juz widze blaski na niebie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
nie chce mi sie, zreszta ty masz tyle twarzy ze sam gubisz rachube. jesli chcesz, znajdziesz mnie, skoro jestes tez szczerym:( to soory nie mam juz czasu, wec pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a olac to nikogo nie olewam, to wlasnie jest moj najwiekszy grzech tutaj :D i chyba najmocniejszy dowod ze posadza sie mnie o jakies dziwne rzeczy :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O? Tojuż mam zabronione odpisywania na kafe?? A myślałam że tutaj juz mnie nic nie zdziwi:D Dobrze że sobie nabyłam piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, a ja juz naiwinie myslalem ze wypadlem z kafe-obiegu :o trzeba bedzie jednak jakas szopke zrobic chyba jeszcze kiedys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
a tak na marginesie to do KOLa bylo. :D i nie wiem co to za kolko rozancowe sie od razu odezwalo:O pij kobieto pij, tyle ci pozostalo+ odpisywanie takim jak ja,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj sie sam
zapros mnie do tej szopki:D tylko chce grac glowna role, jak zawsze. 👄 odwdziecz sie chociaz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×