Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

i na co złośnico ??? aż Ci maczugą w głowę przywali i za włosy w krzaki zaciągnie :D:D pewnie nawet nie zauważy jak siedzisz na kamieniu bo na kogoś innego patrzył będzie kto nóżką macha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo musi umrzeć
"Brzydalku, jak idzie kształtowanie pozytywnego wizerunku?" Pozwól, że to przemilczę. Ale mam nowy opis na GG: "Lepiej już robić z siebie idiotę, niż idiotą być." (dopiszcie sobie ..., niż idiotą być i nie robić nic) Mam nadzieję, że zacznę to w końcu realizować. Nawet jakbym miał się ośmieszyć wiele razy, to chyba to lepsze, niż siedzenie na czterech literach i marnowanie kolejnych dni swojego życia. Ale jakoś ta pogoda mnie przybija, kiedy wreszcie będzie ciepło i słoneczko zaświeci. Potrzebuję tego!!! "Noga mniej boli.Brzydal tylko z jedną częścią wypowiedzi sie zgadzam Warto wierzyć,ale szukać?....nie to bez sensu" Wiesz, szukać też warto, choćby siły w sobie. Ale jeśli chodzi o miłość, to jej się nie szuka, sama przychodzi, sama nas znajduje. A dla mnie to jest najważniejsze, to jest to co najlepsze. Tylko nawet jeśli nadejdzie, to i tak nawet nie połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo musi umrzeć
"aż Ci maczugą w głowę przywali i za włosy w krzaki zaciągnie" Mogę to dla Ciebie zrobić samiczko, nie mam w końcu daleko do Krakowa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żeszco z Wami ?Teraz wszyscy wiedzą gdzie Kraków na mapie:O Niech sobie inne machają nóżkami i robią co chcą.jak bede gotowa to sie pokaże Teraz mi jest dobrze i nic nie chce zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D nie nerwuj się złośnico :D nie machaj jak nie chcesz ale nikt Cię też nie zobaczy To Ty z Krakowa czy z Gdańska w końcu jesteś złośnico ?? z Ciekawości pytam jak nie chcesz to nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuj bo to ładne miasto i fajne miejsce do życia :D:D wiem bo tam mieszkałem i jak będę wracał do ojczyzny to właśnie do Gdańska :D:D :D🖐️🌼🌼🌼 do nowego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej dlatego że się urodziłem i wychowałem na Warmii :D w Gdańsku mieszkałem około 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale gardło, albo krtań i tchwica..wzasadzie to mnie krtań i tchawica boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Aguś, jazda na rowerze jest szkodliwa, bo chorobotwórcza.:P Mam nadzieję, że nie dasz się chorobie. Ale dziś nuuudy na kafe - ludzie najwięcej piszą, kiedy są w pracy, widać. No tak, wiadomo, kiedy się cżłowiek nudzi najbardziej.:P:P Ale mam stresa przed przyszłym tygodniem. Obiektywnie nic ważnego będzie miało miejsce, ale subiektywnie...ohoho, przejmuję się i to bardzo. Pewnie dam ciała jak zawsze, ale łudzę się, że tym razem będzie inaczej.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ludzie powyjezdowali na wypoczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to nie od rowera Justys. wczoraj mi jeszcze nic nie było.. a wczoraj jadłam bigmilki:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wlazłam.....to też chyba jestem co? Samiczka..... a co to za minka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś 🖐️ złośliwa ty nie przesadzaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×