Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

5ta rano? jak ty sie masz zamiar wyspac? :p zalecam duzo podkladu jutro :p :D dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
więc szczerze to ja:) gdybym był o 5 rano na randce to zaproponowałbym kobiecie łóżko po paru minutach rozmowy...i to w celu odwiedzenia Hypnosa nie Afrodyty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale jak bedzie do niej mowil "moja mala pando", to nie mowcie ze nie ostrzegalem :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
pando w znaczeniu "mały zwierzaku w łaty lubujący się w roślinkach"?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to gdzie on ci bedzie patrzyl? w pizamce pojdziesz czy co? :D :p a od twarzy powinien zaczac, chociazby dla zasady no :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
też lecę, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domu obcych ludzi spraszasz? :o to lepiej idzcie do tej knajpki :p wlasnie co z ta afirmacja lucky, tlumacz sie i daj tego gryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąte Ty nic nie mów bo Ty jesteś cyborg, przyznaj się :classic_cool: Samiczka masz kawę Ja tez chce kaaawyyy.. Justynko kto ci Się snił??O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
He, he...p. Justynaaaa, ja nie uważam za rzecz chorą, skoro Ci się śnię po nocach. :-) Uważam to za bardzo dobry i zdrowy przejaw Twojego życia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiiiiie
ja nie szukam sensu bo takiego nie ma po co szukac czegos czegos nie?, ludzie jako gatunek zwierzęcy są stworzeniu do podtrzymywania gatunku, gatunku nota bene które sam siebie zniszczy, ale taka jest kolej rzeczy.. Jeśli sie wierzy w jakąś siłe wyżej np Boga to życie ma jakiś sens bo jest jakąs tam drogą, teoretycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randka?Beznadziejna,bo przyjechał po to by mi powiedziec jak sie czuł po zablokowaniu na gg,miałam wykład jak źle go traktowałam,seksu nie było Nie lubie białej bielizny,tylko czerwoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiiiiie
a tak to żyjesz sobie bo żyjesz (nie ma innego wyjścia) potem umierasz i natym sens życia sie kończy:) w uproszczony sposób sensem życia jest umrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×